Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

Ja też już wróciłam z pracy i jakimś cudem znalazłam w domu czas żeby wejść na neta. ;-))

Teraz wydam okrzyk: Aaaaaaaaaaaaa!!!!!

A to dlatego, że masz zupełnie taki sam pomysł na urządzenie parteru! :D

Ja też chcę takie "retro", włacznie z belami na suficie, chcę ścianę z piaskowca ( a raczej piaskowiec na niej), taki sam piaskowiec na barku, kominku i ....... (to moje największe marzenie) ...ZEGAR. :D Wysoki, stojący, ciemny, bijący zegar.... Hmmm...

Ech rozmarzyłam się, a u nas murów jeszcze nie ma.... :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marzyć- to przedłużać życie, zatem marzymy dalej :D

"Nasze doły" będą prezentowały się super. :roll: :D

 

Powoli spisuję co mam kupić - czyli dosyć konkretnie muszę zabrać się za robotę. Dzisiaj dotarło do mnie jak bardzo zacofana jestem ..... a weszłam tylko na stronę ze zlewozmywakami........... bo to, że młynki są to wiedziałam, ale że taaaakie drogie? No i zlew , który lepszy - granitowy, kwarcowy, stalowy czy kompozytowy, z możliwością montażu dozownika na płyn, czy bez ?

Wzorów i kolorów od groma - a ja sprawę chciałam w ciągu 10 minut załatwić - no zacofana jestem jak nic :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drzwi wew. najbardziej podobają mi się intersolid (oprócz Cala, rzecz jasna :roll:) bo są proste :)

 

a jeśli o zlewozmywak chodzi to Ty najpierw się zastanów ile komór i jakie mają być a potem z czego - osobiście nie mam przekonania do tych kompozytów i innych granitów :roll:

 

a młynek do odpadów przyda się, jeżeli nie chcesz mieć kompostu :)

a kompost to dobra rzecz w ogrodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drzwi wew. najbardziej podobają mi się intersolid (oprócz Cala, rzecz jasna :roll:) bo są proste :)

 

a jeśli o zlewozmywak chodzi to Ty najpierw się zastanów ile komór i jakie mają być a potem z czego - osobiście nie mam przekonania do tych kompozytów i innych granitów :roll:

 

a młynek do odpadów przyda się, jeżeli nie chcesz mieć kompostu :)

a kompost to dobra rzecz w ogrodzie :)

 

Hej - tak zupełnie goła informacyjnie nie zabrałam się do rzeczy 8) .... coś tam (o swojej kuchni ) wiedziałam, no ale ..... :wink:

Jasiu - szafka 60 cm, zlewozmywak albo 1-komorowy, albo 1,5- bo i taki wejdzie ( z małym ociekaczem). Spisałam strony internetowe, wrzucę potem przykładowe fotki. A materiał -wiem , że na forum jakieś dyskusje się toczą z czego najlepszy ... ale czasu czytać tego nie mam. Obecnie mam stalowy - jak trzeba, to go proszkiem traktuję albo domestosem i nic się nie dzieje 8) :wink:

 

Aaaaaaaaaa - nad kupnem kompostowniaka to się już dawno zastanawiałam - nie powiem 8) :D to dobry pomysł - ale jak to ja , cen nie znam ...jeszcze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam teraz stalowy zlewozmywak i bardzo go lubię :) jest nie do zdarcia

 

w domu chciałabym granitowy... no ale nie wiem czy kasy mi na taki starczy... jak nie no to na 100 % będzie znów stalowy :)

 

hihi a co do kompostownika... to jest jak najbardziej niezbędny 8) można go tez zrobić samemu, żadna filozofia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z drzwi wew. najbardziej podobają mi się intersolid (oprócz Cala, rzecz jasna :roll:) bo są proste :)

 

a jeśli o zlewozmywak chodzi to Ty najpierw się zastanów ile komór i jakie mają być a potem z czego - osobiście nie mam przekonania do tych kompozytów i innych granitów :roll:

 

a młynek do odpadów przyda się, jeżeli nie chcesz mieć kompostu :)

a kompost to dobra rzecz w ogrodzie :)

Hej - tak zupełnie goła informacyjnie nie zabrałam się do rzeczy 8) .... coś tam (o swojej kuchni ) wiedziałam, no ale ..... :wink:

Jasiu - szafka 60 cm, zlewozmywak albo 1-komorowy, albo 1,5- bo i taki wejdzie ( z małym ociekaczem). Spisałam strony internetowe, wrzucę potem przykładowe fotki. A materiał -wiem , że na forum jakieś dyskusje się toczą z czego najlepszy ... ale czasu czytać tego nie mam. Obecnie mam stalowy - jak trzeba, to go proszkiem traktuję albo domestosem i nic się nie dzieje 8) :wink:

 

Aaaaaaaaaa - nad kupnem kompostowniaka to się już dawno zastanawiałam - nie powiem 8) :D to dobry pomysł - ale jak to ja , cen nie znam ...jeszcze :wink:

no wiem, że nie goła :wink:

1 komora i ociekacz to minimum - niektórzy robą błąd i robią tylko jedną komorę, twierdząc, że zmywarka będzie zmywać :roll: ale gdzie odłożyć ociekacjące naczynia?

ja jestem za zlewem stalowym i nie sądzę, żeby mi był potrzebny lepszy - nie mówiąc, że szkoda mi pieniędzy na "modny" zlew :roll:

 

a kompostownik to myślałam, że własnej roboty :) więc na pewno nie przepłacony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieszkaniu mam dwumkomorowy i sobie chwalę - bo dużo miejsca na składanie brudnych kubków :lol: ...a na poważnie - drugą komorę też jako ociekarkę wykorzystuję.

W domu będę miała mało blatu roboczego ( no i brak stołu w samej kuchni )więc zdecydowałam się na szafkę tylko 60 cm i jednokomorowy zlew... i maryśkę :wink: 60 cm. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieszkaniu mam dwumkomorowy i sobie chwalę - bo dużo miejsca na składanie brudnych kubków :lol: ...a na poważnie - drugą komorę też jako ociekarkę wykorzystuję.

W domu będę miała mało blatu roboczego ( no i brak stołu w samej kuchni )więc zdecydowałam się na szafkę tylko 60 cm i jednokomorowy zlew... i maryśkę :wink: 60 cm. :D

widziałam rysunki Twojej kuchni - nie wydaje mi się, żeby blatu roboczego było mało

pomysł z drzwiami do spiżarki z tych samych frontów co reszta kuchni bardzo mi się podoba :)

ogólnie bardzo miło się zapowiada! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mieszkaniu mam dwumkomorowy i sobie chwalę - bo dużo miejsca na składanie brudnych kubków :lol: ...a na poważnie - drugą komorę też jako ociekarkę wykorzystuję.

W domu będę miała mało blatu roboczego ( no i brak stołu w samej kuchni )więc zdecydowałam się na szafkę tylko 60 cm i jednokomorowy zlew... i maryśkę :wink: 60 cm. :D

widziałam rysunki Twojej kuchni - nie wydaje mi się, żeby blatu roboczego było mało

pomysł z drzwiami do spiżarki z tych samych frontów co reszta kuchni bardzo mi się podoba :)

ogólnie bardzo miło się zapowiada! :D

Dzięki Jasieńko - kuchnia jak właścicielka- nie za duża :wink:

Na blat roboczy zostawiłam wszystko od lodóki aż po zlew - jak lepimy z córką pierogi albo pieczemy ciasta -to miejsca musimy mieć sporo bo i ona i ja ze stolnicami się rozkładamy - do tego kawka, herbatka ...wiesz, takie babskie bałaganienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuchnię obejrzałam , widzę , że wszystko mądrze przemyślałaś, zazdroszczę Ci spiżarni. Pomysł z drzwiami jest świetny. Miedzy oknami faktycznie prosi sie półka,a poza tym nic dodać nic ująć. :D

 

CO do pana z "mojego" sklepu, to najlepiej być tam o 10, bo potem zawsze ktoś siedzi i jest kolejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

CO do pana z "mojego" sklepu, to najlepiej być tam o 10, bo potem zawsze ktoś siedzi i jest kolejka.

ok :wink:

 

a spiżarka to mała będzie( na suche raczej - cukry , mąki, większe garnki czy blaszki....) bo większą na słoiki duże i warzywka lub worek jabłek :wink: to zrobię sobie pod schodami :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

zrobiłaś bardzo fajny i funkcjonalny projekt kuchni. Podoba mi się... na wszystko jest odpowiednie miejsce :)

A co do kolorku... mi tez bardzo podobają się zielone kuchnie... zresztą w ogóle ostatnio podoba mi sie zieleń we wnętrzach. Może nie każdy jej odcień... ale np wszelkiego rodzaju oliwki i i inne takie :)

I biel mi sie ostatnio niesamowicie podoba... hmmmm no i tradycyjnie czerń i czekoladowe brązy..hihih

ehhh chyba będzie krócej jak napisze co mi sie nie podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Edyciu

Ostatnio ja jestem Grzebiuszka :wink:

Wynalazłam w sieci cennik sklepu meblowego, który z frontów drewpolu robi- i wyszło mi 6472zł - bez dodatków rzecz jasna , choć napisane stoi że cena całej szafki jest podana - zatem może z uchwytem - ale wątpię - i jak nie będzie to 16tys. jak w BRW to biorę kochana tą zieloną :lol:

 

A.........i cieszę się, że projekcik "piórkiem i ..." Ci się podoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...