Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

YreQ, nie myśl, że tu nie zaglądam do Ciebie, wręcz przeciwnie - śledzę każdy wpis :)

 

Kuchnia na pewno będzie piękna. Wybrałaś już ten zlewozmywak? A drzwi? Te z Cala są piękne, szkoda, że takie drogie. Ale Vittoria też mi się podobają, chyba bardziej od Intersolid.

 

 

Pozdrawiam wiosennie :) :) :)

 

Czeeeeeeeeeść :D

Fajnie, że jesteś :D Co u Ciebie bratnia duszo ? Jeszcze nic na 100% nie jest przesądzone w sprawie drzwi i zlewu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

a może korpusy kupisz sobie w ikei (tam tak można) a fronty swoje ukochane zielone w drewpolu? :)

może nawet będzie taniej niż ze stolarzem? i wyposażenie wewnętrzne jest chyba tańsze niż gdzie indziej?

A widzisz o tym nie pomyślałam :D Dzięki za podpowiedź :D

A może znasz przykładową cenę takiej szfki korpusowej - powiedzmy dolna na 60 cm szerokości ? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może korpusy kupisz sobie w ikei (tam tak można) a fronty swoje ukochane zielone w drewpolu? :)

może nawet będzie taniej niż ze stolarzem? i wyposażenie wewnętrzne jest chyba tańsze niż gdzie indziej?

A widzisz o tym nie pomyślałam :D Dzięki za podpowiedź :D

A może znasz przykładową cenę takiej szfki korpusowej - powiedzmy dolna na 60 cm szerokości ? :oops:

na stronie ikei są podane ceny (http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/categories/rooms/kitchen/12313/) - różnią się one w zależności od rodzaju wybranego frontu, więc jest to chyba cena całości - na pewno można kupować bez drzwiczek, bo moja znajoma tak robiła :)

 

ikea ma też ten plus, że szafki możesz złożyć sama a oprócz tego gwarancja jest na 10 lat i właściwie nie ma problemu jeśli cokolwiek się dzieje, wymieniają bez większych trudności

jeśli ściągniesz sobie ich program do planowania kuchni i swoją tam zaplanujesz będziesz mogła sprawdzić cenę całego zestawu i poszczególnych elementów :)

 

sama już się zdecydowałam na kuchnię ikea (jak można się domyślić :wink:) - taką jak chcę mają tam najtaniej w najlepszym odniesieniu jakości do ceny :)

no i oprócz wyżej wymienionych plusów jest nadzieja, że za parę lat będę mogła dokupić dodatkowe elementy lub nawet wymienić wszystkie fronty i mieć prawie nową kuchnię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sobie zaplanowałam kuchnie, w tym programie i właśnie znalazłam kalkulator, i jestem zadowolona, wyszło mi 13 tyś, + lodówka i płyta gazowa, kuchnia duża 240 na 335 wiec sie ucieszyłam bo już myslałam że mi 15 tyś nie starczy a tak będzie dobrze, sprzęt jeszcze na allegro sie poszuka i będzie dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ

Czyli w skrócie - obsuw kolejne tygodnie

 

ehh Kochana a ty byś tak chciała wszystko robić zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami??

Byłoby milo... ale to jest chyba kompletnie nie realne :cry: :cry: albo ktoś nie odbiera telefonów, ale nie zdąży w wyznaczonym terminie, albo coś się schrzani, albo, albo, albo...

 

YreQ

kiedy nadchodzi taki moment, w którym kobiecie budującej "odwala" krótko mówiąc, czyli w którym momencie za dużo myśli o budowaniu.....

 

hihi ja jeszcze nie zaczełam budować ale już mi totalnie odbiło... :)

nie mam jeszcze pozwolenia na budowę, ale mam już za to zaprojektowaną kuchnię i łazienkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno można kupować bez drzwiczek, bo moja znajoma tak robiła :)

poszperałam, ale wychodzi na to,że korpusy tylko w białym kolorze mają. U mnie to odpada - bo miały być w orzechu.

orzech i zieleń? no nie wiem...

szkoda, że Ci biały nie pasuje, choć znając Ciebie na pewno znajdziesz równie dobrą okazję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak słów, wójcina sobie a reszta sobie :o

zresztą takich absurdów urzędniczych jest więcej np. my musimy mieć 2 decyzje o umorzeniu dwóch postępowań z powodu krótko mówiąc ich bezprzedmiotowości :) przykład umoprzenie postępowania o odrolnienie, bo naszej działki nie trzeba odralniać, ale decyzja jest potrzebna na wszelki, wszelki :) śmiechu warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...