Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

hihihi

YreQ

uśmiejesz się jak mnie z listem u siebie pod drzwiami zobaczysz .a propos kobiety pracującej

hhmmm... zamiast przeczytać z listem to ja przeczytałam z LISEM i tak sie nawet chwilkę zastanawiałam o co chodzi z tym lisem... i już oczami wyobraźni widziałam Agnieszkę biegnącą przez las z lisem pod pachą... i nawet mi sie ten widok spodobał, no bo co?? nie można sobie z lisem pod pacha po lesie biegać... a tu sie okazało że to list :-? :-?

 

ehh i znów spadłam na ziemie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi

YreQ

uśmiejesz się jak mnie z listem u siebie pod drzwiami zobaczysz .a propos kobiety pracującej

hhmmm... zamiast przeczytać z listem to ja przeczytałam z LISEM i tak sie nawet chwilkę zastanawiałam o co chodzi z tym lisem... i już oczami wyobraźni widziałam Agnieszkę biegnącą przez las z lisem pod pachą... i nawet mi sie ten widok spodobał, no bo co?? nie można sobie z lisem pod pacha po lesie biegać... a tu sie okazało że to list :-? :-?

 

ehh i znów spadłam na ziemie ;)

 

:oops: bo ja "t" zjadłam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A to "prawie" :wink: to bardzo daleko ? :)

Powodzenia w tzw. papierologii no i zapraszam :D

 

Teraz mieszkam po drugiej stronie drogi na Raszówkę , w okolicy hotelu, a budować się będziemy na przeciwko osiedla Pod lasem. Widzę "chyba" Twój dom codziennie jak śmigam rano do przedszkola do Raszówki.

Muszę się przejść na spacer i pooglądać Twój domek z bliska, bo na zdjęciach super wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Yreq, w końcu zawitałam do Ciebie :)

Muszę Ci powiedzieć, że malarka z Ciebie jak trza :D Mnie też takowe malowanie czeka, bo słupy u mnie też stoją, ku memu niezadowoleniu :-? Wolałabym ich nie mieć, no ale cóż, są. A te słupy to czymś przed malowaniem heblowałaś czy jak? Bo moje takie nierówne jakieś!

 

A teraz mi powiedz moja Droga co z Bambusem? Nakupałaś już czy jeszcze się zbierasz do zakupów?

 

A i dziurę na wycieraczkę u siebie też planuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooooooooooolllllllllllaaaaaaaaaa - no witaj :D

gratulki z powodu mieszkanka - ja dalej bujam się z tematem bo duże chodliwe nie są :-?

 

Słupy - małż szlifierką grubą jechał a potem drobnym papierem a potem ja poprawiłam ....ściernym na styropianie :oops: :wink:

 

Bambus jeszcze nie kupiony - nie mam kiedy policzyć dokładnie płytek :oops: - czyli zaprojektować łazienki :oops: no i czekam na glazurnika :roll: i takie tam ...ale i bambus i glazurnik będą :wink:

 

Do kibelka na dół zaplanowałam z cersanitu kafelki trawertino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogłam się oprzeć :lol: ... mój horoskop:

 

W sprawach finansowych pamiętaj, że bardziej liczy się pomysł niż nabita kabza. Nie stresuj się, że masz za mało pieniędzy. Z tym, co masz też zrobisz udane zakupy. Niektórzy z Was zaczną rozważać możliwość założenia własnej firmy i podjęcia niezależnej działalności, choć niekoniecznie wystartujecie z realizacją tych pomysłów właśnie teraz. Szykuje się teraz wiele sytuacji, które pomogą Wam rozbudzić Wasze talenty i wewnętrzną siłę oraz opanować nowe umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam właśnie horoskop, hihihii :lol: :wink: Nieźle, nieźle 8)

 

Pomysł z miejscem na wycieraczkę super - też mam mieć drzwi otwierane na zewnątrz, muszę pamiętać o tej dziurze!

 

Ciekawe, jaki wyjdzie ostateczny kolor po kolejnym malowaniu kasztanem - może by się nie gryzł z kolorem deski czołowej?

A ten orzech laskowy to był jakiego producenta?

 

Wiesz, że do twarzy ci z tym pędzlem? :wink: I jaka fajna czapeczka, a szczególnie spojrzenie spod jej daszka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam właśnie horoskop, hihihii :lol: :wink: Nieźle, nieźle 8)

 

Pomysł z miejscem na wycieraczkę super - też mam mieć drzwi otwierane na zewnątrz, muszę pamiętać o tej dziurze!

 

Ciekawe, jaki wyjdzie ostateczny kolor po kolejnym malowaniu kasztanem - może by się nie gryzł z kolorem deski czołowej?

A ten orzech laskowy to był jakiego producenta?

 

Wiesz, że do twarzy ci z tym pędzlem? :wink: I jaka fajna czapeczka, a szczególnie spojrzenie spod jej daszka :lol:

 

amonite - kolor belek wyszedł jak czekoladowa polewa na ciasto - brązowy i szklisty;

A orzech laskowy był Bondexa - taki inwestorek kupił - ale jak widać orzech orzechowi nierówny 8)

A jeśli chodzi o pędzel to sugerujesz pomalowanie Twoich drzwi ? 8) :wink: mogę pomalować - malowałam już drewniane drzwi u siebie w mieszkaniu - do spiżarki, więc jakąś tam wprawę mam :lol: :wink:

 

p.s. dowieźli wczoraj imbryczki do filiżanek - już kupiłam 8) ..... i wyszłam z niedosytem - bo są już pojemniczki do przypraw z tej serii w metalowym koszyku........no i te duże na mąkę i kasze są rewelka :oops: ochhhhhhhhhhh :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o pędzel to sugerujesz pomalowanie Twoich drzwi ? 8) :wink: mogę pomalować - malowałam już drewniane drzwi u siebie w mieszkaniu - do spiżarki, więc jakąś tam wprawę mam :lol: :wink:

 

Ależ gdzież bym śmiała :wink: :lol:

 

p.s. dowieźli wczoraj imbryczki do filiżanek - już kupiłam 8) ..... i wyszłam z niedosytem - bo są już pojemniczki do przypraw z tej serii w metalowym koszyku........no i te duże na mąkę i kasze są rewelka :oops: ochhhhhhhhhhh :roll:

 

No to musisz teraz kogoś naprowadzić delikatnie na pomysł zakupienia ci w prezencie tych pojemniczków, okazja się na pewno trafi jakaś 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...