Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ceny :o :o :o totalny szok, przyznaję, i do tego nie jestem na czasie.... :D wszystko co dla innych normalne - mnie dziwi, a może faktycznie szafki i kanapy juz tyle kosztują.....

 

Dzisiaj byłam na prezentacji pościeli z wełny z Lama gold- poszłam, bo teściowa zaprosiła, a teściowej się nie odmawia :wink: :wink: :wink: - facet nagadał się przez godzinę i pyta:

" I co , podoba się ?"

" tak podoba" - odpowiadam trochę kłamiąc

" to czemu pani o cenę nie pyta ?"

" bo wie pan, mnie wełna interesuje i to bardzo, ale nie taka"

" a jaka?"

" Rockwool do ocieplenia dachu"

 

... nie mogłam się opanować, towarzystwo też ryknęło śmiechem...niedługo będę się leczyć, a co będę robić jak dom już wybudujemy ??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhahaa....

Niezłe z tą wełną ;)

Ale tez tak mam a ludzie na mnie patrza i myślą...o co chodzi tej kobiecie co sie tak wymądrza, bo gdyby powiedział to facet to byloby to naturalne. A ze kobieta czyta interesuje się to juz jest hiper zabawne ;)

 

Nie wiem z czego to wynika ale w naszych ustach informacje o materiałach budowlanych brzmią tak jakoś... mądrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

Dziekuje za odwiedziny w moim dzienniku :D

Jak poczytalam o Twoich perypetiach z urzedami, to jakos te moje problemy zmalaly :wink: :oops:

Kuchnie bedziesz miala cuuucna :) :) :)

Ja troche bardziej ide w rustykalne klimaty, bo rozmiary domku nie bardzo pozwalaja na takie cudenka, ale zawsze podobaly mi sie mebelki w tym stylu. Czasem sobie wchodze do sklepow ALMI DECOR - tam maja piekne meble kolonialne - ceny moga dobic :o ale np moja kuzynka znalazla sobie stolarza, ktory pojechal do w.wym. sklepu, obejrzal i wlasnie robi jej drewniany stol z krzeslami na wzor tego z ALMI DECOR - ale za wiele mniejsze pieniadze - wiec mozna cos pokombinowac :wink: Albo i samemu postukac mlotkiem - jak sie ma takie zdolnosci, jak Grzebiuszka :wink:

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite, ta piękna kuchnia wyżej to plany Roksi.

Ja jeszcze nie pisałam o tym, ale za godzinkę jadę do "meblowego" - i zobaczę co PAN EKSPERT od mebli kuchennych ( o którym to pisałam w dzienniku) wymyślił, wyczarował i takie tam :wink:

No i nie wiem.... czy będzie pocieszony, bo NASMAROWAŁAM meble po swojemu i też chciałabym, aby do obróbki wizualizacyjnej mi wrzucił - o podaniu kosztów nie wspomnę.

Jak byłam we Wrocku dogadałam się z przemiłym, młodym :oops: :oops: :oops: chłopakiem z Rusta, że mailowo ( rzuty i te sprawy) będzie mi kuchnię projektował - chcę jeszcze prócz ciemnej wypróbować jasną, chyba to wzór Londyn był.

 

A sklepy Almi Dekor to szok dla mnie i mojego skołatanego serca - czasami wstyd ze mną się po nich poruszać, bo wydaję zupełnie niekontrolowane odgłosy zachwytu, pisków, rozpływania się - a żeby mnie ostudzić od pewnego czasu ( ale nawiasem mówiąc kto to widział studzić rozgrzaną do czerwoności, napaloną kobietę :oops: :wink: ) mąż mój nic nie mówi - tylko pokazuje METKĘ Z CENĄ :evil: :evil: :evil: I WTEDY PRZESTAJĘ GO LUBIEĆ.....i właścicieli tych sklepów też....ale tylko na jakiś czas, bo znów do nich wracam :D

Tak klimaciki kolonialne, rustykalne to jest to co lubię, ale bez przesady, bo akurat wnętrze gdzie sobie w dzienniku odpoczywam trochę za przygnębiające dla mnie było - choć kanapa wygodna :lol: oj tak.

 

:o A Grzebiuszka siedzi cicho i zdolności przede mną ukrywa :o :wink: :wink:

 

Milo mi, że wpadłaś do mojego zwariowanego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo i samemu postukac mlotkiem - jak sie ma takie zdolnosci, jak Grzebiuszka :wink:

 

Hihihi

 

oj dziewczyny :) to nie ja mam takie zdolności :) tylko Kaśka Maciej :)

 

ja chyba prędzej odwazyłabym się wymurowac ściany i położyć dachówkę niż samodzielnie zbijac póleczki :) no ale kto wie, kto wie... wszystko jeszcze przede mną :)

hmmm.... stolarstwo moje hobby... :D mam gdzieś chyba nawet taką książeczkę..hihi

 

To by dopiero było zdziwienie, kobitka - stolarz... Nie dość, że się odzywa na tematy budowlane... to jeszcze meble zbija... :)

 

YreQ

a Grzebiuszka wcale tak cicho nie siedzi, walczy od rana z PANEM ARCHITEKTEM :evil: :evil:

odebrał telefon...!!!!!! mąż z radość że udało nam sie z nim skontaktować nawet nie zjadł go przez słuchawke, chociaż widziałam że miał na to ochotę :evil:

no ale kolejny architekt to kolejne 2 miesiące, więc pewnie tylko dlatego dał mu jeszcze troche pożyć ;)

 

Musze cie pochwalić, pięknie zawalczyłaś o swój komin brawo

tak chyba trzeba z nimi wszytskimi postepować, a szkoda, że nie można miło i po dobroci ... :-?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witaj kobieto walcząca :D

W mordę jeża....ciekawa jestem jak się tłumaczył ten architekt :wink:

 

Byłam "oglądać" swoją przyszłą kuchnię :o nic dziwnego, że facet wtedy mnie nie rozumiał, bo dając mu konkretne wymiary szafek wklepał sobie w komputer jak leci - bez zadania sobie trudu a może szybka czy lepiej ażur- nie zastanawiając się czy wizualnie to wygląda i jakie duże są talerze - czy zmieszczą się do szfki będącej jego jedyną twórczością czy nie :evil:

Na szczęście dla nas obojga dzisiaj go nie było. Tylko kolega, który nie tylko na projektowaniu się zna, ale na myciu garów też, bo różne propozycje co do ustawiania kranu w zlewie miał :D I co jeszcze.... pochwalił mój osobisty projekt :oops: , zaraz go wklepał - wygląda dobrze, mało tego kumał o co mi chodziło z zakupem dodatkowych frontów i zmontowania z nich drzwi do spiżarni - jak to młodzież mówi "czaił bazę" - w końcu trafiłam na mężczyznę, który mnie zrozumiał :lol: Na przyszły tydzień mam wybrać okucia i podliczymy co sobie zaprojektowałam. :roll: :roll: :roll:

A teraz mąz każe mi kończyć wzburzony, bo paska do spodni znaleźć nie może a na imieniny idziemy. Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witaj kobieto walcząca :D

 

Witaj :)

nie wiem jak sie tłumaczył PAN ARCHITEKT :evil: :evil: bo tylko mąż z nim rozmawiał, ale podejrzewam, że był bardzo zdziwiony, że nie moglismy sie z nim skontaktować :)

 

A teraz mąz każe mi kończyć wzburzony, bo paska do spodni znaleźć nie może a na imieniny idziemy. Pa

 

a może się wzburzył o tego mężczyzną który Cie w sklepie zrozumiał?? i tak tylko udaje, że o pasek mu chodzi?? hihihi;) miłej zabawy...

a ja lece do garów... :-? zanim mój mąz się wzburzy... :D

pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite, ta piękna kuchnia wyżej to plany Roksi.

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Oj, cos mi sie zdaje, ze cos mi sie pokrecilo :oops: i nie tylko w zwiazku z ta kuchnia :oops: Prosze o wybaczenie Ciebie i Grzebiuszke tez :wink:

 

Roksi bedzie miec piekna kuchnie.... :wink: Lazienke juz ma piekna....

 

A ja ciagle tylko planuje i planuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amonite NIE BÓJ ŻABY :D :wink: wszystko ok.

 

Ale w sumie szkoda, że to ci się tylko pokręciło - bo już myślałam, że Grzebiuszkę do stolarki wykorzystam :lol: :lol: :lol:

 

A jeśli idzie o Roksi - to fajny ma laska domek.... i łazienkę w moich klimatach...no i mam nadzieję, że pochwali się zdjęciami tarasu ....a może nawet imprezy sierpniowej na nim :roll: :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, widze jak ładnie opowiadacie o moich swojskich klimatach ;)

I nie mogę zaprzeczac jest moja, sama ją zorganizowałam, zrobiłam tak jak lubię a więc ją kocham i ciesze się z efektu konńcowego (mówię o łazience).

 

A jesli chodzi o Almi Decor - kocham ich styl i dadatki. Ale to wszystko nic więcej. Ceny mają kosmiczne. Podejrzewam że niejedna szafka jest w sklepie 7 razy droższa niż kiedy wyjeżdza ze stolarni. I dziewczęta nie ukrywajmy. Meble mają kichowato wykończone. Takie do duuuu....y tylko ładnie wyglądają a w użytkowaniu sa kiepski. Wiem bo moi znajomi mają komode w sypialni od nich. Nie mają żadnych rolek w szufladach. Wszystko takie liche ;p

 

Ale co do dodatków: obrusów, firan, zasłon, szklanek, samochodzików, motocykli - bez dwóch zdań - Są IDEALNE. jak na mój gust ;)

 

AGA - Gratuluje determinacji i siły. Jestes wielka! Zarażaj nas tą siłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... sama ją zorganizowałam, zrobiłam tak jak lubię a więc ją kocham i ciesze się z efektu konńcowego (mówię o łazience)

 

 

Wszystkie takie zdolne, same projektują.... to ja tez się wczoraj wziełam za projektowanie :) naszkicowalam sobie zarysik kuchni i pokoju i wtedy wena mnie opuściła :-? może dlatego że poszla spac bo późno już bylo ;)

 

A tak na prawde nie mam zielonego pojęcia co tu zrobic z tym moim przyszlym domem, niby wiem co mi sie podoba, co bym chciala, ale jak tu teraz moje wyobrażenia wpasować w moje mury?? :)

mam nadzieje, że dzis pójdzie mi lepiej :)

 

YreQ

imieninki sie udały? :wink:

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...