Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Donoszę, że u mnie też dziś w końcu świeciło słońce! :D

 

Aga, serdecznie współczuję ci tej sąsiadki - wariatki :roll:

Może trzeba przestać reagować na jej wyskoki - nie odzywać się i robić swoje. Tłumaczenia i tak nic nie dają, więc może lepiej nie zwracać na nią uwagi? Wiem, że to trudne, ale spróbujcie...

 

Będą jakieś nowe zdjęcia? Te sztukaterie mnie ciekawią 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki :D

 

Dziś znów świeci i niech tak pozostanie.

 

Raczej skorzystam z rad i będę robiła swoje 8) a skoro przy radach jesteśmy, to czy jakiś odcień zielonego ( oliwki może?) do mojego domu by pasował :roll: ? Ja na razie wybrałam jaśniutki beż z jeszcze jaśniejszymi obwódkami wokół okien ( amonite, te sztukaterie czyli styropianowe obwódki już kupione ale chłopaki kleić i malować będą dopiero przy pucu :wink: tak te ciemne okna "ożywić" chciałam i zamówiliśmy razem z podparapetnikami :roll: )

 

No i myślę , że pomimo "technicznych" utrudnień do dziennika i komentarzy trafiać dalej będziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w jakimś kolorniku popróbować...?

Albo... "Kolorowe kredki" + "Fantazja" i efekt wyśpiewany. :)

 

Myśle, ze najważniejsze jest żebyście się tam WY dobrze czuli. A kolory to rzecz subiektywna. Zielony na pewno nie jest pospolitym kolorem, bo najpopularniejsze to wszechobecne beże (na który chyba też my się zdecydujemy). Ale nie jest jakiś "dziwny". Na pewno nadaje szczególny charakter domowi - to taki leśniczówkowy, ciepły klimacik. Czyli taki jak lubisz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojejku, coraz bardziej "domowo" się robi w Waszym domku :)

tynki wyglądają super :)

 

a domek w otulince jest piękny. Podoba mi się takie zestawienie bieli i brązowej dachóweczki. Ehh rozmarzyłam się, kiedy ja będę mieć mały biały domek :oops:

 

ale... beż tez będzie dobrze pasował i zielony kolor też będzie ok :) wsio zależy od odcieni :) U nas póki co dom ma być zielony hihih tak twierdzi mąż :) a co będzie i kiedy będzie to sie zobaczy. Oby już niedługo.

Julka to ma dobrze, chwilowo jeszcze jedynaczka, więc w jednym pokoju mogą mieszkać zabawki a w drugim ona :D :D :D

 

pozdrawiam, całuski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny - cieszę się, że Wam i brązy i mały biały domek się podobają.

Tynki same w sobie też mi się podobają, schodów większych nie ma, z łatą 3 metrową chodzimy i sprawdzamy, drobne poprawki nanoszą :roll:

Dziś powoli zaczęłam malować podbitkę - zastanawiałam się czy Grzebiuszki na swieżyj wazduch nie pogonić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...