Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pięknie wyszło :D

 

przed nami wybór kolorków elewacyjnych

ależ mam mętlik :roll:

Po położeniu pucu nasz płytkarz zapytał, gdzie próbę kolorów robiłam? nigdzie..... To jak tynk wybrałaś? Z kolorownika, 2,5 na 2,5 cm. Chyba Cię pogięło.

 

Nie kupowałam próbki kolorów. Dziś wiem, że mógłby być nawet ciemniejszy o ton. :roll: ( co nie zmienia postaci rzeczy , że baaardzo Bartka zielony mi się podoba 8) ), z drugiej strony cieszę się, że np. pomarańczowym czy ceglastym po oczach nie daje - mogłabym z żarówką innego mieć problem.........dlatego kolor jest bezpieczny. :) Ale zrobię wam zdjęcie gościa, który zrobił elewację w zeszłym tygodniu - jestem zachwycona.

 

Dziś tak wybrałam kolor :):)

 

pewnie tak samo będziemy wybierać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejeczka....

 

no moja droga... jestem pod wrażeniem....hm........ z tymi kolorkami to nie pomogę... bo jak na nie patrzę to one mi wszystkie do siebie pasują...ale jak mam wybrać jeden to..........nie wiem :oops:

 

a ta bateria Tieng Ciong Ciung to całkiem sensowna....serio serio :D :D :D

 

witanko o poranku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

211 :D

ale o co chodzi? :)

 

:lol:

:D o kolor żywicy na kolumnę, aby pasował do głowicy w tym jaśniutkim, do elewacji w tym ciemniejszym ( to pomazane na płycie g-k) i do okleiny okien :wink:

Jak dalej będę niezdecysowana ( tzn. ja jestem - chciałabym aby mi puc położyli taki jak na elewacji bo wiaderko mi zostało ale "wygiętej" packi nie mają).....to zostawię sobie ten "problem" na później :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejeczka....

 

witanko o poranku

 

hej ........... tuż przed południem z doskoku :roll: :wink:

rozumię, że azjatka niczego sobie 8) oby nie przeciekała :lol:

a z kolorami j.w. - problem pozostał

 

bujam się teraz z listami skargami do firmy meblarskiej - bo moje zielone kuchenne na włosku wiszą - na razie nie będę ich miała :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

211 :D

ale o co chodzi? :)

:lol:

:D o kolor żywicy na kolumnę, aby pasował do głowicy w tym jaśniutkim, do elewacji w tym ciemniejszym ( to pomazane na płycie g-k) i do okleiny okien :wink:

Jak dalej będę niezdecysowana ( tzn. ja jestem - chciałabym aby mi puc położyli taki jak na elewacji bo wiaderko mi zostało ale "wygiętej" packi nie mają).....to zostawię sobie ten "problem" na później :oops:

wolałam się upewnić :wink:

nadal 211 :)

ale nie martw się - pozostałe też pasują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejeczka....

 

witanko o poranku

 

hej ........... tuż przed południem z doskoku :roll: :wink:

rozumię, że azjatka niczego sobie 8) oby nie przeciekała :lol:

a z kolorami j.w. - problem pozostał

 

bujam się teraz z listami skargami do firmy meblarskiej - bo moje zielone kuchenne na włosku wiszą - na razie nie będę ich miała :(

 

JAK TO NA WŁOSKU!!!!!!!!!!!!

 

to ja na te zielone czekam jak na zbawienie, bo mnie bardzo zaintrygowały.... :o :o , a co się stało, ze zapytam........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam sprawa kuchni?

 

:wink:

 

cisza - skarga poszła, firma pełną gębą ale nie odpisała :o ...brak kultury, syndrom "awisimito" czy net nie działa ? ..... nie wiem, za to oni wiedzą, że pogwizdać im mogę czyli nie mogę nic - bo na umowę miałam dopiero jechać.

 

Załatwiać będę jeszcze stolarza- ale czasami zwątpienie mnie ogarnia czy sobie z zieloną spokoju nie dać tyle z tym zachodu...... tylko, że ja ją chcę :oops: Wiesz ....jakbym wiedziała gdzie orzechowe skrzynki i szuflady kupić to sama bym tą kuchnię skręciła....co za problem kupić fronty w tej samej hurtowni co stolarz bierze - 200 zł więcej na mkw ale jak montaż odejmiesz to i tak na plusie wychodzi. 8)

 

Reszta na pv 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta zielona to drewniana była.............

gdyby robili piękny zielony mdf o połowę tańszy od drewna a strukturą go przypominający ( moja z forte uważam, że jest niczego sobie, na plastik nie wygląda....więc w zasadzie jest to wykonalne) - to kupiłabym z mdf-u - ale producenci niestety śpią :wink: tzn. nikt badań marketingowych nie robił i z podstrzeleńcem takim jak ja nie gadał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mamy drewnianą kuchnię robioną przez stolarza i niestety chociaż się zapierał, zaklinał i przysięgał, że drewno bardzo dobrze wysuszone to i tak po paru latach się jeszcze niestety trochę porozsychało....

ale następna też będzie drewniana :wink:

ale juz nie u stolarza

jakby co to będzie łatwiej reklamować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

tylko że ja konkretnie na fronty się uparłam - więc nie ma co się rozsychać- tak myślę przynajmniej - skoro je firma "drzewiasta" robi a stolarz tylko u nich kupuje - dobrze kombinuję ? w zasadzie jego robota ma polegać tylko na porządnym ich skręceniu, bo szafki też gotowe kupuje (niestety z mdf-u) wybrałaś już swoją nową ?

 

http://www.drewpol.pl/ - u nich naprawdę nie wiadomo na co się zdecydować - generalnie każdy znajdzie coś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też fronty tylko drewniane mam :wink:

 

zawsze coś się jeszcze może rozeschnąć niestety :evil:

dlatego chyba lepiej robić z firmą a nie ze stolarzem - firmę łatwiej potem ścigać :roll: :wink:

 

a u nas projekt kuchni się tworzy :roll: ma gość jutro na wstępne pomiary przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm

do agnieszek?

a co znalazłaś ciekawego? :D

 

a z tym dziennikiem to sama nie wiem

wszystko tak zdalnie u mnie :wink: :wink:

może jak już będą konkrety to do galerii coś wrzucę..... :roll: :roll: :roll: :roll:

 

tak to jest jak wszystko jest na odległośc

 

aaa

jutro dach wreszcie zobaczę

ostatnio widziałam budowę jak więźbę zaczynali robic.... :cry: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...