Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ręce mi od pistoletu odpoczęły więc można się zabrać 8) :lol: :wink:

 

 

hejka - a co Ty moja droga pistoletem malujesz? :roll:

 

nie, malowałam wałkiem, a pistoletem akrylowałam :wink:

P.s. zginął mi Twój mail z wymiarami schodów, wrzuć mi na jutro - sprawa pilna, bo od jutra zaczynają u mnie montaż :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic dodac nic ująć kolory świetne w całym domku a podłoga super i ten kolorek okien. pozdrowionka i podziwiam za wytrwałość i zazdroszcze etapu przeprowadzki :)

 

witam w moich skromnych progach :D dziękuję i liczę na podziwianie Twoich postępów, a przeprowadzka u nas etapowa - ale jak jest przynajmniej jedno wyrko w domu, to miło w między czasie "lec i komara przyciąć" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dawno tu nie zaglądałam :oops:

A tu widzę że już przeprowadzka- gratuluję :D

 

Ja w sumie wpadłam tylko z małym pytaniem- jaki to odcień tej czekolady i jakiej firmy?

 

Noooooooooo koleżanko, dawno to mało powiedziane - opuszczasz się z odwiedzinami - tak jak ja u Ciebie :oops: :wink:

 

Tylko jedno pytanie ? :o :roll:

:lol: :wink:

 

bez odcienia - to jesień borowikowa nobilesu. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ręce mi od pistoletu odpoczęły więc można się zabrać 8) :lol: :wink:

 

 

hejka - a co Ty moja droga pistoletem malujesz? :roll:

 

nie, malowałam wałkiem, a pistoletem akrylowałam :wink:

P.s. zginął mi Twój mail z wymiarami schodów, wrzuć mi na jutro - sprawa pilna, bo od jutra zaczynają u mnie montaż :roll:

 

już się robi...szkoda że nie doczytałam wcześniej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka - fotek nie mam.

 

Pytałam o te rzeźbienia - nie mają z kim współpracować :( . Ceny schodów uzależnione są od ...regionu kraju ( w Warszawie ponoć za stopień biorą już 1000 zł :o ) i maszyn - taka do gięcia elementów kosztuje 10 tys. euro - więc łatwo przeliczyć, ile musiałoby ludzi kupić schody aby takiemu Domańskiemu się zwróciła. Inny znany "warzywny" stolarz bierze już ponoć 120 tys. :o

Generalnie spłuczkę do kibla też za tyle można sobie zrobić - pytanie po co to komu ?

Ja Twój projekt podam mojemu stolarzowi przez jego syna i niech ten wyceni. Zobaczymy, może mu do głowy przyjdzie jakiś artysta, jak nie to przynajmniej będziesz miała odniesienie cenowe.

Schody , które Ci się podobają są przepiękne - ale ja chciałabym je widzieć conajmniej w 50 metrowym salonie - bo z dziełami sztuki jest jak z pięknymi żonami - trzeba je pokazywać a nie chować. Wrzuć w dziennik jakieś ujęcie klatki schodowej z którego byłoby widać barierkę.

 

Pozdrawiam mocno i trać nadziei :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana dzięki....za starania...

 

jutro cyknę stosowne fotki i wyślę...ale coś czuję że te schody alebo mnie pogrążą albo się z nich wyleczę... :cry:

 

tak czy siak żle... :cry:

 

ależ jakiez starania ? :o jakbym była w stanie znaleźć Ci tego rzeźbiarza, to by były starania , a tak ..... wyceni Ci schody, które robi - będziesz miała porównanie. A jutro będziesz miała zdjęcia moich - to nie M ani D ale zawsze porównanie, no nie ? Przynajmniej cenowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciała te zielone drzwi zobaczyć, noooo! :roll: :D

8) 8) 8) no dobra, zrobię jutro fotki :wink:

a schodki tupotki też chcesz ?

no ba! 8)

i widzisz.... :roll: ....zdjęcia zrobiłam telefonem, wróciłam na stare śmieci i okazało się, że usb zostało na nowych śmieciach i przegrać nie można. Z kolei tam gdzie usb jest to nie ma internetu itd. Na zdjęcia trzeba poczekać :( Do niedzieli zrobię aparatem i wstawię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...