Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

Hejka Kobieto Pracująca :D

 

Się dzieje u ciebie, rety, rety :o :D

Słodki ten wucecik będzie - mam nadzieję, że wkrótce wreszcie dojdzie do inauguracji :roll: 8)

 

hejka :D

dzieje się powolusiu :)

a inauguracja jest przewidziana i to bąbelkowa - wiesz .... szampana spuścimy, drugiego wypijemy a dopiero potem ... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przyczlapalam zobaczyc na jakim etapie sasiadka... i co widze GAZ :o a do tego buty pakuje 8) o tajemnicach nie wspomne, bo i tak jutro nie bede pamietala :wink:

hejka :D

z butami to fajna zabawa była, bo nieletnia w dwa olbrzymie kartony była spakowana - jej bucików od maleńkości nie oddawałam nikomu, bo nie było komu :roll: - i jak zobaczyła jakie nózie miała małe ...to i ja się rozczuliłam i pomyślałam o tym o czym myśli amonite, że ja teraz myślę, a potem inna zabawa, bo dorwała moje szpilki i na czasie i przestarzałe i rewia mody się odbyła - WIĘC W TAKIM TEMPIE pakować możemy się do wiosny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. tak :)

2. chyba tak, bo wiatrołapu nie widziałam :lol:

 

i łazienka tak a stoliczek dwa razy tak! :D

 

a ta serwetka pod stoliczkiem to na stałe jest czy jak to działa? :)

 

:lol: działa to tak :lol: - stawiasz umywalkę na stolik, boisz się że ciamajdy porysują przymiarkę robiąc, więc szybko porywasz ścierę do naczyń z pseudokuchni - i .... stolik cały i serwetka oryginalna :lol: i cieszysz się, że ktoś ją zauważył, bo taka fajowa ... targowa.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia - cóż za odważny obrazek u Ciebie ? ....szczególnie po Kubusiu - baaardzo mi się podoba.

 

Oj dziewczyny dzięki za gratulki :D - nie wiem jak to przetrwałam.....bez odpływu 8) :lol:

alllllllllle................wszystkim, którzy wątpią w swoje siły mówię - WARTO WALCZYĆ, TYLKO NADZIEJA UMIERA OSTATNIA A WIARA CZYNI CUDA.

 

Nie powiem - było ciężko, czułam wypalenie, absurdy urzędnicze mnie wkurzały, a nierespektowanie prawa "ponoć w Państwie prawa" zwalały mnie z nóg i powodowały, że zastanawiałam się "co ja tutaj robię"?

Ale udało się. Panowie mimo zimnego i silnego wiatru kopali dziś dalej ( mają zakopać rury na 3 m głębokości ) i doszli już prawie do mojej granicy - stąd będzie jakieś 10 m i zakopią mi studzienkę :D

 

 

P.s. też miałam w podstawówce 13 numer :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...