Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze - do wspomnień a potem na bieżąco


YreQ

Recommended Posts

Hej

niestety nie dostałam żadnej wiadomości :(

 

Postaram sie znaleźć numer tel do faceta, ktory oferował nam odwierty za niecałe 100 zł. za metr.

A poza tym na pewno znajdzie sie jakies wyjście z sytuacji, chodzi mi o wodociągi...

Nie bardzo pojmuję o co chodzi z tym, że nie jesteście na prawie, ale ja może jakaś głupia jestem. Według mnie jesteście i to jaknajbardziej, dostaliście warunki przyłączenia do sieci wodociągwej? dostaliście, a to że tej sieci tam nie ma to problem gminy a nie wasz... To gmina ma obowiązek wybudowania sieci, więc niech nie zrzuca tej odpowiedzialności na mieszkańców.

 

Wydaje mi się, ze trzeba zacząć do gminy pisać listy, jak będa musieli coś na piśmie odpowiedziec to się 3 razy zastanowią zanim was szybciutko zbędą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej

niestety nie dostałam żadnej wiadomości :(

 

Postaram sie znaleźć numer tel do faceta, ktory oferował nam odwierty za niecałe 100 zł. za metr.

A poza tym na pewno znajdzie sie jakies wyjście z sytuacji, chodzi mi o wodociągi...

Nie bardzo pojmuję o co chodzi z tym, że nie jesteście na prawie, ale ja może jakaś głupia jestem. Według mnie jesteście i to jaknajbardziej, dostaliście warunki przyłączenia do sieci wodociągwej? dostaliście, a to że tej sieci tam nie ma to problem gminy a nie wasz... To gmina ma obowiązek wybudowania sieci, więc niech nie zrzuca tej odpowiedzialności na mieszkańców.

 

Wydaje mi się, ze trzeba zacząć do gminy pisać listy, jak będa musieli coś na piśmie odpowiedziec to się 3 razy zastanowią zanim was szybciutko zbędą.

 

No jesteś w końcu i nie głupia, nie głupia. :wink:

Za telefon będę wdzięczna.

Wysłałam 3 prywatne....... szlag by to....

Pismo poszło początkiem czerwca, czas na odpowiedź dawno minął, jak uda się jutrzejsza rozmowa z panem od wykończeniówki i będe miała dzięki temu nastrój to napiszę kolejne.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostanią wiadomośc od Ciebie dostałam

Czw, 9 Sierpień 2007 12:43 :evil: :evil:

 

a ty moje dostałas? bo sie przed chwilą troche naprodukowałam ;)

oby to tylko w czymś pomogło

:)

 

 

:evil: :evil: :evil: no widzisz... cholerka zżarło tamte.......napisze jutro...chociaż te dwie ostatnie chyba nie słowo w słowo... :roll:

 

Teraz Twoje dostałam - jak byliśmy w gminie to pan od inwestycji powiedział, że na Karczowiska kasa nie jest przewidziana :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ Witaj!

mam już dużą część lektury za sobą... jeszcze trochę i będę na bieżąco... :)

 

ale teraz chciałam się wypowiedziec na temat 13 :D!

 

osobiście nie mogę na nią narzekać - wiele dobrych rzeczy wydarzyło mi się 13-go! nawet mieszkam pod 13-tym :D!

 

myślę, że z Twojej listy tylko przedłużające się oczekiwanie na pozwolenie na budowę było męczące (choć chyba nie pechowe obecnie...) - reszta zawiera 13, ale raczej niegroźne :wink:...

 

a już unkanie 13 jest moim zdaniem zupełnie niepotrzebne!

 

otwórz się na nią! zaakceptuj! przyjmij ją! a zobaczysz, że z nią jest Ci lepeij niż było bez niej! :D

(fajnie brzmi, co nie :wink: ?)

 

serio-serio! pozdrawiam i powodzenia we wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naszym zmęczonym oczom ukazał się taki oto obraz ....... obraz jeszcze bardziej zmęczonej MOJEJ WŁASNEJ ekipy budowlanej

 

no proszę, jaką niespodzianke wam zgotowała ekipka budowlana:) oby więcej takich niespodzianek :)

 

Nie ukrywam ....byłam zaskoczona. A dzisiaj będą oni zaskoczeni..... bo gość z piątku przeniósł się z laniem stropu na czwartek i musiałam mu miejsce w tym dniu zrobić....no ale tak to już jest : duży może więcej a on lał 150 m3 betonu....ja tylko 20 - więc czeka nas piątek rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALo ALo

jestem cały czas :)

nawet kilka razy dziennie to chyba choroba :)

 

prywatne nie dochodzą :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

a co do 13tki to Jasia ma rację, trzeba ją polubić a będzie ok, trzynastego wszystko zdarzyc się może, więc nie ma co zakładać, że to będzie wszystko złe, tylko sie nastawic na wszystko co dobre :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dobrze ze chociaz jednego sasiada macie ok

Powodzenia

 

Witaj, znajdzie się tych fajnych więcej....ale nie bezpośrednio za płotem :D .....nie da się na kawę w koszulce nocnej i papuciach podejść......a tak mi się marzyło takie poranne śniadanko z kumpelą sąsiadką, bez wcześniejszego układania włosów i tzw. " ę, ą sekalafą"...... :wink:

 

Nadrabiam baaaardzo duże zaległości i zaraz czytam wasz dziennik. :)

 

Również gorąco pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

No teraz juz wiem, że siedzisz przed kompem........... bo to byłaś TY prawda?

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

( babol wynikający ze zmęczenia materiału wkradł się do plastyfikatora -chodziło o wapno a nie cement :oops: )

 

tak to byłam ja :D :D

no wiesz plastyfikator też ma prawo się zmęczyć :):)

hmmm wapno powiadasz... tak to wiele wyjaśnia :D :D :D

musowo korepetycje sa potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YreQ!

 

już jestem na bieżąco :) i chciałam wygłosić kilka uwag :). Otóż:

- Dziewczyno! podziwiam Cię za wszystkie Twoje dokonania, zarówno te słowne jak i czynne (co, gdzie, ile, jakie, czemu itepe itede!):D

- przeboje w ZGK skłoniłyby mnie li i tylko do zabrania na kolejną wizytę dwururki... :wink:

- akcja komin fiu fiu :)

- a już rozgrywki z sąsiadem nr 1 (faktycznie ludzka bezczelność nie zna granic!) i nr 2 (w tym wieku można by już się nauczyć, że nie powinno się opierać swoich decyzji na opinii tylko jedej strony) zakrawają na absurd!

i jeszcze dodam:

- też już myślałam nad zbijaniem mebli widząc ceny w sklepach... :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...