Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wybierasz dom parterowy czy z poddaszem u?ytkowym?


Wybierasz dom parterowy czy z poddaszem użytkowym?  

1 273 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybierasz dom parterowy czy z poddaszem użytkowym?



Recommended Posts

  • Odpowiedzi 680
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Parterowy. Zdecydowanie parterowy. Po 30 latach mieszkania w bloku mam dość schodów. Użytkowe poddasze? Po co? Po co mi dodatkowe niewykorzystane pokoje. Kto to będzie sprzątał? W projekcie mam 4 pokoje. To i tak o 2 za dużo jak na kawalera;))). A dzieci? Jak będą i dorosną to i tak pewnie pójdą na swoje. A jak nie pójdą to wtedy będę myślał co dalej;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkamy w parterowym, chociaż jak mówi moja żona z poddaszem wyglšda bardziej domowo. Ale biegać w tš i z powrotem po schodach, pilnować dzieciakó żeby nie pospadały - to ja zamiast takiego sportu wolę mieszkać w parterówce i dbać o kondycję jeżdżšc dla zdrowotnoœci na rowerze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Zdecydowanie z poddaszem użytkowym. Dla nas była to sprawa bezdyskusyjna. Nasz dom posiada wyrażny podział na część dzienną charakteryzującą się dużymi otwartymi pomieszczeniami oraz część nocną - odpoczynkową na poddaszu, gdzie można "ukryć" się gdy gwar rozmów doskwiera....

 

my dokonaliśmy twgo samego wyboru. uważam, że to strzał w 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z poddaszem użytkowym - przez sentyment :wink: Obydwoje z mężem wychowaliśmy się w piętrowych domach i jakoś tak od zawsze kojarzył się on nam ze schodami. I jeszcze jedno: niesamowicie podobają nam się pomieszczenia ze skosami, którym można nadać niepowtarzalnego klimatu i uroku 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...