Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Aasienka a znajoma też ma komplet? (plafon i kinkiet?). Ciekawa jestem, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości i czy nie jest zbyt sufitowa ta lampa.. Chodzi mi o to, że nic z niej nie wisi w dół, wszystko takie płaskie :wink:

Moja znajoma ma w dwóch pokojach takie plafony, kinkietów nie ma. Te plafony faktycznie są tak przy samym suficie ale dzięki temu światło roznosi się już od samej góry i w pokoju jest bardzo jasno :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

znów temat drzwi...

rano zrobiłam interwencję, bo dalej cisza. Miały być do 5, 6 tyg, minęło 7! A pani do mnie, że dostawy nie ma nadal a drzwi mogą przyjść maksymalnie do 8 tyg. No, ze mną umawiała się inaczej... Powiedziałam, co myślę i się rozłączyłam. No i co? Drzwi właśnie dojechały na budowę!!! Jutro muszę tam popędzić i obadać sprawę :wink: . Jak zdążę oczywiście, bo jeszcze czeka mnie wizyta w Krakowie- odbór dyplomu..... (egzamin w czerwcu i tyyyle czekania czy się zdało, czy nie :-? . Ale się zdało :p )

No to gratulacje!!!!!!! a z czego ten egzamin, bo nie jestem w temacie? :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze dario bede w polsce za 2 tygodnie to moge zrobic zdjecie, nie wiem czy chcesz poczekac.

moze cos znajde na stronach internetowych szybciej

 

wiesz, ja juz kupiłam ten plafon, już nie mam na co czekać. Ale chętnie zobaczę jak to wygląda u Ciebie, zawsze może jakiś pomysł mnie jeszcze najdzie.

Bo dostawa ma być tej lampy dopiero za 3 tygodnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też podoba Mateusz, ale mój brat ma tak na imię. Córcia miała być Sara, Sandra (typ męża) lub Daria. Może jeszcze kiedyś...

Czekam na zdjęcia :wink: .

 

A teraz znów potrzebuję waszych rad, zastanawiam się nad pojemnikiem na płyn do mycia naczyń, bo zawsze mnie wk... ,że albo się przewraca, albo dostał nóg i się przestawił, albo, albo. I wogóle te butelki zaraz się robią bleeee.

Tylko, że jedyne jakie znalazłam są ze stali, a mam zlew z konglomeratu (czy czegoś tam). Baterii jeszcze nie mam, jednak napewno będzie taka, jak zlew. No i... Pasuje w takim razie do tego taki dozownik?

Dodam, że jest on wkręcany w zlew i widać w nim tylko "łebek", a nie pojemnik :wink:

 

http://images23.fotosik.pl/75/23aedf0453a33cd5med.jpg

http://images13.fotosik.pl/70/3451aaea58e75d6a.jpg

 

no i który ładniejszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mieszam... Mąż to chyba już ma dość moich wydziwiań... Bo tak- zrezygnowałam z lampy smoka (już miała być na 100%, tylko czekałam, aż się zacznie jutro nowa aukcja). Kupujemy fototapetę, do niej ten smok już nie pasuje, nie ta bajka... Tzn. wygląda zbyt groźnie przy kubusiu puchatku. Poszukam czegoś innego :wink: . Tylko... podoba się Wam? Dawidek, jak ją zobaczył na monitorze, to aż piał z radości :lol:

http://images29.fotosik.pl/74/b4bcdd6d1705a63e.jpg

 

piekna ta fototapeta!

gdzie mozna zdobyc takie cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też podoba Mateusz, ale mój brat ma tak na imię. Córcia miała być Sara, Sandra (typ męża) lub Daria. Może jeszcze kiedyś...

Czekam na zdjęcia :wink: .

 

A teraz znów potrzebuję waszych rad, zastanawiam się nad pojemnikiem na płyn do mycia naczyń, bo zawsze mnie wk... ,że albo się przewraca, albo dostał nóg i się przestawił, albo, albo. I wogóle te butelki zaraz się robią bleeee.

Tylko, że jedyne jakie znalazłam są ze stali, a mam zlew z konglomeratu (czy czegoś tam). Baterii jeszcze nie mam, jednak napewno będzie taka, jak zlew. No i... Pasuje w takim razie do tego taki dozownik?

Dodam, że jest on wkręcany w zlew i widać w nim tylko "łebek", a nie pojemnik :wink:

no i który ładniejszy?

Mnie też się wydaje że ten pierwszy dozownik jest ładniejszy, taki delikatny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś83 płytki kupowałam w Leroy Merline po 38,95 zł (chyba), więc nie są drogie. Bardzo odpowiada mi ich faktura- tą przecierkę czuć w dotyku, są szorstkie i matowe. Firma- Ceramika Gres :wink: .

 

CYLA witam wśród internautów! Od razu piszę, że czekamy na dalsze wieści z Twojego domku, już mnie dawno ciekawość podżera... Robi mi się łazienka, ciekawe czy wyjdzie mi tak dobrze, jak Twoja :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=676548

 

Zapraszam :wink: .

Ja skorzystałam z usług m2tapety, bardzo miły pan wszystko wyjaśnił i nawet przesłał mi na maila dodatkowe wzory, żeby coś sobie wybrać.

Jak komuś nie odpowiada, to trzeba poprostu wejść na allegro i wpisać fototapety. I to cała filozofia :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...