Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tolaaaa... Że tak spytam nieśmiało... A za dozownikiem to co jeszcze masz?

I jak to jest z tym montażem, trzeba zrobić dziurę czy co? Bardzo estetycznie to wygląda :p .

 

 

napiszę jeszcze raz, ten zlewozmywak miał dozownik w komplecie, więc nic nie musiałam wycinać, otwór już był. Ale jeśli w wannach wycina się otwory na baterie, to w zlewozmywakach pewnie też można, ewentualnie w blacie kuchennym przy zlewozmywaku, takie rozwiązania też widziałam. Wygoda użytkowania bezdyskusyjna.

Ta kulka za dozownikiem, to automatyczne zamykanie odpływu w zlewie, czasem się przydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to zamykanie to tez fajna sprawa.

czegóz to dzisiaj nie wymysla nie?

 

Aga, policzyłam dokładnie, ten zlew u mnie w mieszkaniu blokowym montowany 10 lat temu :roll: , więc to już nie taka nowość :roll: :wink: i lubię te plastikowe ciemne wkładki do obu komór, bo w tej mniejszej też mam, przyjemniej jest wrzucić w pośpiechu sztućce, bez tego metalicznego odgłosu jaki daje sam zlew.

I jeszcze jedno, sitko w zlewie jest wyjmowane, dzięki czemu łatwo wszystkie gromadzące się na nim odpadki wyrzucić do kosza i sitko włożyć ponownie.

Ale to już pewnie wszystkie zlewy tak mają, ja jeszcze nie w temacie nowych rozwiązań kuchennych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw smutne wiadomości... Pan od mebli nie dotarł :cry: :cry: :cry: :cry: .

Czekałam i czekałam, aż w końcu zadzwonił, że zepsuło mu się auto i będzie we wtorek.

Ale na pocieszenie- obiecał, że za to przyśpieszy termin realizacji.

 

A teraz pora się pocieszyć :wink:

Tadaaaa...

Drzwi na które czekaliśmy tylko 7 tygodni :p

 

http://images13.fotosik.pl/74/20a53d7a2337d2cdmed.jpg

http://images21.fotosik.pl/406/9a795cee426eea19med.jpg

Kolor rzeczywisty bardziej na tym drugim zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i łazieneczka ciąg dalszy... (coś wsawiać trzeba póki co :wink: )

http://images30.fotosik.pl/77/82ba2373071d1f5cmed.jpg

jak widać okno i wnęka zrobione

 

 

http://images25.fotosik.pl/76/b7889f1cebea80fcmed.jpg

widok od wejścia-za tym murkiem będzie kibelek :lol:

 

 

 

http://images26.fotosik.pl/76/0c71745fc8802cb9med.jpg

a tu strona przeciwna :p

 

Oczywiście jeszcze brak fug i wykończeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia drzwi wyszły nas po 420 zł za szt, ościeżnice około 200 zł z wyposażeniem (śruby czy coś tam, listwy itd). Byliśmy zdecydowani na inną firmę- DREdrzwi, mają podobne ceny, ale zraziło mnie to, że za szybę decormat (taką jak mamy) jeszcze jest u nich dopłata. A tu bez żadnych dopłat, bardziej podoba mi się wykończenie (na zdjęciu akurat tego nie widać, jak w realu), dostawę mieliśmy gratis i jeszcze dostaliśmy 5% upustu :wink: . Z wszystkiego jestem na razie zadowolona. Oprócz tego czekania oczywiście, ale dużo firm tak ma.

 

Tak.... w miarę szybko idzie, a jak tak pomyśleć, że robi to tylko jedna osoba... Tata mojego męża jest niezastąpiony :p .

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Asienka :p . Jutro mamy zamiar przykleić tą fototapetę (już przyszła!!!) i coś podmalować. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo zanim mąż wróci z pracy, zje obiad itd to już będzie późno. Ale i tak zagoniłam go do roboty :wink: . Ja dziś rzuciłam w końcu drugą warstwę na sufit u Dawidka. Tylko, że chyba nie pokryje, bo pierwsza warstwa w realu była zbyt ciemna i zmieniliśmy lekko tonację na bardziej morski kolor no i ciut jaśniejszy. Zobaczymy jutro, jak pokryło.

Módlcie się ze mną, żeby było dobrze, bo jak nie to zamiast malować ściany znów będzie obróbka tego sufitu.

Bo mi się niebieskiego zachciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, zapomniałam napisać, że 7 tyg. oczekiwania, to teraz często standard, my tez na okna czekamy od 26 lipca, ale w poniedziałek wreszcie będą i już nie mogę się doczekać i parapety bedziemy tez mieć breccia aurora

 

Gusia mam nadzieję, że się pochwalisz oknami. Białe czy coś ciemniejszego? A firma jaka? My mamy z oknoplastu (Kraków). U Ciebie też napewno jest filia tej firmy, bo Gliwice niedaleko. A tak przy okazji, to mam tam sporą rodzinkę :wink: .

Nawet kiedyś do szkoły tam chodziłam....

Oj, miłe wspomnienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...