Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Gusia mam nadzieję, że się pochwalisz oknami. Białe czy coś ciemniejszego? A firma jaka? My mamy z oknoplastu (Kraków). U Ciebie też napewno jest filia tej firmy, bo Gliwice niedaleko. A tak przy okazji, to mam tam sporą rodzinkę :wink: .

Nawet kiedyś do szkoły tam chodziłam....

Oj, miłe wspomnienia :wink:

My mamy obustronny orzech, ale profile rehau, obustronnie zaokrąglone..., żeby było inaczej niz w mieszkaniu, bo tez mieszkamy dopiero trzy latka, wszystko zaczynaliśmy od zera (mieszkanie było po eksmisji) i jak sie wprowadzaliśmy to była tylko sypialnia i łazienka, a resztę powolutku, robiliśmy samodzielnie, a jak zamówilismy ostatnią rzecz do naszego domku (roletę do kuchni, bo mamy wścibskich sąsiadów), to babci się zmarło, i trzeba wszystko zaczynać od nowa..... i trochę mnie to przeraża, bo mieliśmy troszkę inne plany.... chcieliśmy się rozmnażać, a nie remontować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dario-bomba te drzwi!!!! Daj namiary proszę ,bo właśnie o takich myślałam dla siebie :D

łazienka w słonecznych kolorach 8) fajna, czekam na dalsze niespodzianki :p

 

Oj, bardzo dziękuję :oops: .

Drzwi są z firmy Kronodoor, model Elegant a kolor orzech. Gdzieś tam dużo wcześniej Motyczka napisała, że orzech do wszystkiego pasuje i jest zawsze modny, mam nadzieję, że sprawdzą się jej słowa, bo posłuchałam rady :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my zaczęliśmy remont równo z rozmnażaniem....

I bardzo się z tego cieszę :wink:

Młody skończył roczek, my kończymy domek. Już niedługo czas na dalszy rozwój rodzinki 8) .

A tak poważnie, to szkoda domku, tyle co skończyliście i znów od nowa. Ale to może tak miało być? Zawsze trzeba myśleć, że będzie lepiej. I ja też się bałam tego wszystkiego, nie wiedziałam od czego zacząć i w co najpierw wsadzić ręce :roll: . A teraz się cieszę, że jest jak jest :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Asienka :p . Jutro mamy zamiar przykleić tą fototapetę (już przyszła!!!) i coś podmalować. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo zanim mąż wróci z pracy, zje obiad itd to już będzie późno. Ale i tak zagoniłam go do roboty :wink: . Ja dziś rzuciłam w końcu drugą warstwę na sufit u Dawidka. Tylko, że chyba nie pokryje, bo pierwsza warstwa w realu była zbyt ciemna i zmieniliśmy lekko tonację na bardziej morski kolor no i ciut jaśniejszy. Zobaczymy jutro, jak pokryło.

Módlcie się ze mną, żeby było dobrze, bo jak nie to zamiast malować ściany znów będzie obróbka tego sufitu.

Bo mi się niebieskiego zachciało...

Koniecznie wrzuć fotki z pokoju synka jak już coś zrobicie, bo jestem ciekawa jak ta fototapeta będzie wyglądać na ścianie :p Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam z frontu :)

Niestety tapeta nadal nie położona, Dawidek już nie wytrzymał, zaczął płakać i musieliśmy zwinąć żagle do domu :cry: . Ale pomalowane jest, została tylko dziura na tą tapetę i ściana, na której mają być drzwi, bo jeszcze ościeżnice są nie zamontowane.

Oto efekty:

http://images21.fotosik.pl/408/f5e3fc3a21055969med.jpg

http://images27.fotosik.pl/77/90aa021ac4f9b392med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusia u nas też będą gwiazdki!! Ale numer.

Część będzie nad łóżeczkiem i część na ścianach, tylko te już nie będą świecić bo będą kolorowe. Myślałam, żeby je zrobić w jakimś ciepłym kolorze, np. w pomarańczy bo niebieski kolor jest trochę zimny i trzeba dodać ciut przytulności :wink: I do tego pomarańczowa roleta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario-bomba te drzwi!!!! Daj namiary proszę ,bo właśnie o takich myślałam dla siebie :D

łazienka w słonecznych kolorach 8) fajna, czekam na dalsze niespodzianki :p

 

Oj, bardzo dziękuję :oops: .

Drzwi są z firmy Kronodoor, model Elegant a kolor orzech. Gdzieś tam dużo wcześniej Motyczka napisała, że orzech do wszystkiego pasuje i jest zawsze modny, mam nadzieję, że sprawdzą się jej słowa, bo posłuchałam rady :wink: .

 

:lol: :lol: :lol: kurcze zabrzmiało jakbym była ekspertem :wink: :oops: :wink: ....DarioAS dodaj że to moim skromnym zdaniem :p 8)

 

ale fakt, nadal tak uważam, drzwi wyglądają pięknie :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek odważny, chłopięcy, ładny odcień niebieskiego....ale postaraj się go troszeczke złamać, tak jak mówisz nadaj mu przytulności i ciepła :D

 

taaak, nie wiem czy dobrze myślę, ale chcę do tego dokupić mu jasne meble i jasną podłogę, najlepiej w kolorze klon nida (z BRW- TipTop). A zabawki też mają kolorki, na dodatek łóżeczko jest w kolorze teak, więc chyba złamiemy trochę ten kolor. Na żywo to on nie jest taki żarówiasty, tylko bardziej stonowany i ciemniejszy. Chyba sztuczne światło ma na to sporo wpływu :wink:

A... Motyczka- meble też będą w takim odcieniu, jak drzwi (przynajmniej na tą chwilę), idę za Twoją skromną myślą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że odejdę od tematu, ale bardzo podobają mi się wasze okna. Pamiętasz może mniej więcej ile kosztowały? Okna ze szprosami są pwnie dużo droższe od zwykłych :(

 

nie pamiętam, ale jak się dowiem, to napiszę. Wiem, że płaci się za każde pole (czyli te małe kwadraciki) chyba za tą wielkość szprosa było 26 zł od pola (wielkości są różne). Jak znajdę fakturę, to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś mogę pokazać :wink: . To nasza sypialnia- a raczej okno, nie mogłam już wytrzymać i pomalowałam wnękę wokół okna, bo martwiliśmy się, że kolor będzie za różowy i na dodatek nastraszono mnie, że Dulux to dziadostwo i źle się nim maluje. Zaprzeczam póki co. Efekt:

 

http://images21.fotosik.pl/410/fdc5f7dde6c62096med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...