Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

niestety nie dalo sie pociagnac dwoch srok za ogon wiec wybralam dzieci

tak jakos sie dziwnie zlozylo, akurat zrezygnowalam ze studiow na architekturze i postanowilam do nastepnego kierunku troche dojrzec

no i mam dwojke

kwestia kogo do czego ciagnie, mnie do dzieci ;) chyba zostane przedszkolanka ;)

 

Zawsze byłam pełna podziwu dla ludzi, którzy mają dwoje i więcej dzieci :) Jak oni sobie z tym wszystkim radzą :o :o Dla mnie, jedynaczki jest to po prostu nie do pomyślenia. :roll: :roll:

 

:lol: :lol: ja tez jestem jedynaczką, ale wiem, że jedno dziecko to za mało i baaardzo żałuję, że mam tylko jedno. Chyba, ze mnie coś jeszcze najdzie i ... będzie drugie :roll: Tylko teraz to jestem za wygodna... :oops: :oops: i to kolejny problem :roll:

 

Ot co :roll: Święta racja. Problem leży też w wygodnictwie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

niestety nie dalo sie pociagnac dwoch srok za ogon wiec wybralam dzieci

tak jakos sie dziwnie zlozylo, akurat zrezygnowalam ze studiow na architekturze i postanowilam do nastepnego kierunku troche dojrzec

no i mam dwojke

kwestia kogo do czego ciagnie, mnie do dzieci ;) chyba zostane przedszkolanka ;)

 

Zawsze byłam pełna podziwu dla ludzi, którzy mają dwoje i więcej dzieci :) Jak oni sobie z tym wszystkim radzą :o :o Dla mnie, jedynaczki jest to po prostu nie do pomyślenia. :roll: :roll:

 

:lol: :lol: ja tez jestem jedynaczką, ale wiem, że jedno dziecko to za mało i baaardzo żałuję, że mam tylko jedno. Chyba, ze mnie coś jeszcze najdzie i ... będzie drugie :roll: Tylko teraz to jestem za wygodna... :oops: :oops: i to kolejny problem :roll:

 

Ot co :roll: Święta racja. Problem leży też w wygodnictwie :roll:

 

tez tak mam ale chec macierzynstwa i sprobowania jest silniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia, ja bez obiecywania cały czas myślę, bo za niedługo już nawet nie będę miała po co i o czym myśleć :-?

moja kolezanka urodzila w wieku 37 drugie dziecko, roznica jest... 17 lub 18 lat :o

kolezanka sie zastrzegala ze nie chce wiecej dzieci, że zrobiła sie wygodna... a teraz mówi że nie wie jak tak długo mogła miec tylko jednego syna... nie wyobraża sobie teraz życia bez ich obu... choc starszy w zasadzie na wylocie z domu :lol:

poza tym, jak powiedział lekarz, przedłużyła sobie młodośc :wink: więc do dzieła panie i panowie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przypadkowo nadalam temat

u mnie wlasnie ta dwojka byla odrazu dlatego ze wiedzialam ze jak wroce na studia to za jakis czas nie bedzie mi sie chcialo wracac spowrotem w pieluchy

dziecko juz samo spi, nie trzeba wstawac, przewijac, dzwigac wozka

wiec po co sobie pogarszac, a tak to mam wszystko co mialam 2 x

jak wstaje do jednego to odrazu oporzadze drugie i mi roznicy nie robi czy wyciagne dwie pieluchy czy jedna

fakt ze czasem jest ciezko, jak sie oboje zaczna drzec, wtedy jest oszacowanie, ktoremu co sie zlego dzieje i niestety drugie musi poczekac w kolejce ;) ale poki co nie nazekaja ;)

 

wiec do roboty te chetne :) dzieci sa swietne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja na pierwsze sie zdecydowalam w wieku 29 lat. Zdarzylam skonczyc studia popracowac chwilke, poszlam na rok an wychowawczy potem wrocilam do pracy na ropk potem znow na wychowawczy na rok i teraz jestem juz w pracy.

Ja bym sie nie mogla tak wczesnie zdecydowac na dzieci, ile wspanialych rzeczy by mnie ominelo, teraz kiedy sie juz wyszalalam spokojnie moglam sie uspokoic przy dzieciach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...