Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj...znam ten ból brudne okna przed porodem...też myłam...i firankę też wieszałam za co dostał mi się pożądny opernicz...

 

Ja też okna w ciąży myłam :lol: , nawet już po terminie wyszorowałam kuchenne, do którego żeby się dostać trzeba po blacie i zlewie łazić :roll: :roll: :roll: Miało mi to przyśpieszyć poród, ale jak wiecie nic to nie dało :roll: :wink: :roll: Firanek nie mam więc nie wieszałam :lol: :lol: :lol:

 

Nie gniewajcie się dziewczyny, ale uważam, że to absolutnie niepoważne i nieodpowiedzialne - to narażanie życia swojego dziecka. Co by było gdyby któraś z takiej wysokości spadła na dół?? Powiem Wam, że moja teściowa mając 40 lat (a więc nie jako starsza kobieta) spadła podczas mycia okien i tak potwornie się potłukła, że nikt by nie uwierzył - okna na normalnej wysokości, kobieta zwinna i szczupła :roll: , to był moment :( . Odchorowała to baaaardzo poważnie. Oczywiście macie prawo mieć odmienne zdanie, ale moje jest takie jak napisałam powyżej. Pewnie, że i na prostej drodze można złamać nogę, czy nieszczęśliwie upaść, ale lepiej unikać takich zagrożeń, prawda?

Mam nadzieję, że nie uraziłam żadnej z Was i że po namyśle przyznacie mi rację.

 

Oczywiście, że się nie gniewam i się z Tobą zgadzam, ale to samo tak wychodzi, jak łazisz z kąta w kąt i czekasz i czekasz a tu nic. Więc sobie kombinujesz, że jak zrobisz coś czego nie powinnaś, to w końcu poród przyśpieszysz :roll: :roll: :roll: A tu nic z tego. Na szczęście nic się nie stało, a z czystym oknem to i samopoczucie lepsze :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biora je z kosmosu. Ktos placi, ktos sprzedaje za taka cene... :evil: :evil: :evil:

 

Ceny w sklepach, to mało powiedziane, że są z kosmosu. Ja musiałam teraz wyszykować córkę do szkoły. Kupiłam głównie ciuchy, 2 pary butów, kurtkę i przybory szkolne (bez tornistra i książek) i wydałam 2000 zł. Najdroższy sklep w jakim zrobiłam zakupy to Smyk. :evil: :evil: :evil: Kasa idzie w tempie ekspresowym, nie mówiąc już jak podrożała spożywka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario, trafiłam dziś w kilka nowych miejsc. Miedzy innymi do Twojego dziennika.

Jakoś wcześniej nie przypuszczałam, ze masz "duży brzuch". A tu proszę, widzę że przyszłam tuz przed. :lol: :lol: :lol:

Trzymam kciuki za Ciebie. Będzie dobrze a potem cudownie. Wierzę w to mocno i tego Ci życzę.

 

kłaniam się niziutko

http://images27.fotosik.pl/255/c78495177ce583aa.gif

 

miło Cię tu widzieć, dobrze Cię kojarzę z innych wątków :wink:

dobrze mam nadzieję, że będzie..

a potem cudownie..

jestem pewna :wink:

każdy bobas to najcudniejsze chwile w życiu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...znam ten ból brudne okna przed porodem...też myłam...i firankę też wieszałam za co dostał mi się pożądny opernicz...

 

Ja też okna w ciąży myłam :lol: , nawet już po terminie wyszorowałam kuchenne, do którego żeby się dostać trzeba po blacie i zlewie łazić :roll: :roll: :roll: Miało mi to przyśpieszyć poród, ale jak wiecie nic to nie dało :roll: :wink: :roll: Firanek nie mam więc nie wieszałam :lol: :lol: :lol:

 

Nie gniewajcie się dziewczyny, ale uważam, że to absolutnie niepoważne i nieodpowiedzialne - to narażanie życia swojego dziecka. Co by było gdyby któraś z takiej wysokości spadła na dół?? Powiem Wam, że moja teściowa mając 40 lat (a więc nie jako starsza kobieta) spadła podczas mycia okien i tak potwornie się potłukła, że nikt by nie uwierzył - okna na normalnej wysokości, kobieta zwinna i szczupła :roll: , to był moment :( . Odchorowała to baaaardzo poważnie. Oczywiście macie prawo mieć odmienne zdanie, ale moje jest takie jak napisałam powyżej. Pewnie, że i na prostej drodze można złamać nogę, czy nieszczęśliwie upaść, ale lepiej unikać takich zagrożeń, prawda?

Mam nadzieję, że nie uraziłam żadnej z Was i że po namyśle przyznacie mi rację.

 

Oczywiście, że się nie gniewam i się z Tobą zgadzam, ale to samo tak wychodzi, jak łazisz z kąta w kąt i czekasz i czekasz a tu nic. Więc sobie kombinujesz, że jak zrobisz coś czego nie powinnaś, to w końcu poród przyśpieszysz :roll: :roll: :roll: A tu nic z tego. Na szczęście nic się nie stało, a z czystym oknem to i samopoczucie lepsze :lol: :lol: :lol:

 

 

no 8)

póki deszcz znów padać nie zacznie.. :roll: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hennę zrobiłam, nawet depilację, choć zbytnio co depilować nie było...

ale teraz nóżki gładziutkie..

chciałabym się w końcu znów poczuć kobieco :roll:

 

wkurw poszedł..

dostałam koszyk nektarynek (bez smaku...) i sporo bananów..

smaka powoli zabijam tymi owocami, to i przechodzi wszystko..

jeszcze rafaello by się przydało...

pospałam trochę..

ale to mnie bardziej męczy niz siedzenie, brzuchacz wtedy bardziej boli, kolki dają się we znaki :-?

i właśnie zrobiłam sobie kawę...

parzoną :o

 

chyba pierwszy raz od dwóch lat...to przez pypcia na sama nie wiem na co :roll:

ciekawe czy wypiję

http://images33.fotosik.pl/334/023bb07329e116af.gif

 

i tak mija kolejny dzień z życia ciężarnej kobiety..

może by co o chałpie trza w końcu napisać :roll:

 

 

barierkę mają przyjść robić w piątek....

:wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...