Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

sciskam mocno.az za serce czlowieka sciska, kiedy takie malenstwo cierpi.

nasz dawid mial latem w polsce zapalenie spojowek.najprawdopodobniej uczulony na kwitnace trawy.ale kto to wie.nie mial zrobionych zadnych testow wiec na 100 % nie wiem.zrobie mu moze jak czas pozwoli w tym roku jesli historia sie powtorzy.paskudne alergie :-? , zadne krople nie pomagaly co okolisci przepisali,a bylam u 3! wrecz bylo jeszcze gorzej.

moze wiosna i swierze powietrze wkrotce pomoga Nadusi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokój...

tyle co napisałam, że Dawidek wporządku...

i gorączka :o

zaczyna go kaszleć...

 

jutro mamy lekarza :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Dawidek walcz z chorobą bo Natalka chciała Cię odwiedzić... :wink:

 

Ja dziś bylam z Kinią na szczepieniu - zaległe oczywiście przez chorobę- i wszystko w jak najlepszym porządku...wkońcu...

 

Kinia pięknie się rozwija ku zdziwieniu pediatry, że taka szybka... :roll:

 

A waży równo 8 kg a długa 76 cm więc całkiem nieźle... :D

No i prawie wogóle nie płakała - nawet się pytali na korytarzu czy ona napewno szczepiona była bo słychać nie było - a zawsze koncertowala że hej.. :o

 

Za to mąż z opatrunkiem na oku chodzi - jak pirat... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Aniu

Jak przeczytałam co u Ciebie z Nadusią się działo to mną aż zatrzepało,koleżanka miała podobną sytuację,córka w podobnym wieku i lekarz również przepisał ten cholerny Augmentin,jej córeczka omało na tam ten świat by się przekręciła,jak się okazało jest uczulona na penicylinę,ten lek wywołuje silną reakcję uczuleniową(anafilaktyczną) i stąd u Nadusi katar sienny oraz powoduje obrzęk naczynioruchowy,nie podawaj więcej jej tego leku,wogóle wszystkie leki na bazie penicyliny,jest jeszcze za malutka aby jej organizm walczył,jest dużo leków zamienników na rynku,Boziu aż mi ciarki przechodzą co mogłoby się stac,dbaj o Nadusie,Dawidka a przede wszystkim dbaj o siebie,dużo odpoczywaj bo jest Ci teraz bardzo potrzebny,olej obiad,nic się nie stanie jak przez pare dni go nie będzie,wystarczą kanapeczki,paróweczki,fryteczki :D

Pozdrawiam Cię cieplutko,wytrzymaj jeszcze trochę a będzie już tylko lepiej :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba wszystko wraca do normy..

póki co :p

 

Dawidek wczoraj narzekał cały dzień, że go boli brzuszek, na wieczór go przegoniło...

i wszystkie dolegliwości jak ręka odjął :o

znikła gorączka, wrócił apetyt..

więc do lekarza nie poszliśmy.

Póki co jest wszystko dobrze, myślę, że to może jakaś lekka grypa żołądkowa :roll:

Nadusi katarek zaczął w końcu zanikać :p :p :p :p

jest teraz cały czas radosna, czołga się po dywanie, pluje na wszystkie strony i śmieje się do czego można.

 

Może to jednak nie alergia??

Oby :roll:

 

Gosia, Nadusia waży tyle co Twoja Kingusia :o :o

a jest tylko o 4 miesiące młodsza...

:lol: :lol: :lol:

apetyt ma po tatusiu...

 

Miko, wiem, że z krtani się wyrasta (już doczytałam :wink: ), to było moje jedyne pocieszenie..

 

 

Damro... :o :o :o :o :o

teraz już wiem, że Augumentin powoduje uczulenie u dużej liczby dzieci :cry:

Tylko u większości dzieci ma ona lekką postać.

Możesz mi napisać jak się skończyło to u tej dziewczynki?

Czy ona jest alergiczką?

I co z tym katarkiem się stało??

Bardzo Ci dziękuję za to, co napisałaś, to rzuca trochę światła na to co przeżywamy :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze...

14 nie dam rady przyjechać do Krakowa :cry: :cry: :cry:

mamy imprezę rodzinną :-?

 

chyba, że będziecie balować cały weekend, to może w niedzielę bym wpadła na kawę... :roll:

 

Nawet wczesnym popoludniem? :cry: :cry: :cry: :cry: Monia by Cie zabrala... :roll: W niedziele ludziska jeszcze beda w KRK, ale ja pracuje. :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...