Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

dzień dobry, byłam na polku z dziećmi, Dawidek poszalał z psami a ja z małą na rękach...

polazłam do ogródka 8)

ją na jedna rekę a drugą wybierałam suche liście z róż :wink:

długo nie byliśmy, bo Nadulka co niecałe 2 godziny spać chodzi, ale zawsze se troche pogrzebałam w tym ogródku :roll: :p :p :p

 

martwiłam sie, że mi budowlańce w tamtym roku piwonie zadeptali, ale żyje, właśnie puściła dwa pąki spod ziemi 8)

i tulipanki się wybiły :p

Magnolia ma pączusie, tamaryszek się zaczyna zielenić...

ach jak to wszystko pięknie sie budzi do życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadziwić się nie mogę bo moja taki chudzielec raczej - za to teraz nadrabia... :roll:

nie ma się co martwić, dzieci jak zaczynają chodzić to się zmieniają, teraz będzie jej łatwiej jak nie jest pulchniutka :wink:

 

Aniu, Nadia bardzo fajna, to że się pręży do stania to normalne i wcale nie oznacza że będzie szybko chodzić. Moja mała szybko raczkowała a zaczęła chodzić w wieku 13-14 m-cy. Im dłużej będzie raczkować tym lepiej :wink:

 

A Dawidek też szybko raczkował, bo jeszcze 7 miesięcy nie miał i już chodził na 10 ms 8)

I mądry to on jest, a cwaniaczek do tego.... :roll: :lol: :lol:

 

rozwija sie od początku szybciej niż rówieśnicy, nie chodzi mi tu o chodzenie, tylko o psychikę :wink:

mówi zdaniami, prawie każde słowo wyraźnie wymawia, zabawy które rówieśnicy teraz uważają za fajne, on ma dawno za sobą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry, byłam na polku z dziećmi, Dawidek poszalał z psami a ja z małą na rękach...

polazłam do ogródka 8)

ją na jedna rekę a drugą wybierałam suche liście z róż :wink:

długo nie byliśmy, bo Nadulka co niecałe 2 godziny spać chodzi, ale zawsze se troche pogrzebałam w tym ogródku :roll: :p :p :p

 

martwiłam sie, że mi budowlańce w tamtym roku piwonie zadeptali, ale żyje, właśnie puściła dwa pąki spod ziemi 8)

i tulipanki się wybiły :p

Magnolia ma pączusie, tamaryszek się zaczyna zielenić...

ach jak to wszystko pięknie sie budzi do życia :)

Coraz cieplej ma się robić, lada chwila wózek wystawisz i Nadia będzie spać, a w z Dawidkiem w ogródku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S. Chyba zaspałaś, bo czekam na kawę :wink:

 

o kurza stopa, kurza twarz.... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Ty wiesz, że dziś rano latałam po komentarzach i za cholerę nie mogłam sobie przypomnieć komu ja tą kawę obiecałam??? :roll:

 

ta moja skleroza to z dnia na dzień sie pogłębia :roll: :oops:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Andulka, Dawidek w ogródku...

nie ma szans :roll:

on nawet minutę na pupce nie usiedzi, dzis polazł ze mną za płotek (czyt. do ogródka) i tylko szkód narobił :roll:

A Nadia ma takie uszy..

wszystko ją wybudza :roll:

Młody to spał i że tak powiem olewał wszystko, mogłam dyskoteke robić a on nic :roll:

Za to Nadia wprost przeciwnie, wystarczy, że kubek po cichu próbuje na biurku postawić.... :roll: :-?

 

Małgosia0023, Twoja już siedziała a moja nie chce :wink:

Każde dziecię rozwija coś innego szybciej od pozostałych :wink:

Dawidek też uprawiał sporty wysokogórskie, jeszcze chodzić nie umiał, ale jak sie do bramy dorwał to sie wspinał :o

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Dorfi, dziękujemy

:)

to dla każdej mamy takie mini święto pewnie 8)

 

Magpie, ależ pyszna kawusia :p

wedziałaś, gdzie mogę być w taki piękny dzień :lol:

 

Słoneczko dzięki, nawet do tej pory nie pomyślałam o kojcu, a raczej się przyda :roll:

Nadulka juz mi spod stołu gazety wyciąga :o

 

Ewuś, wracaj do zdrówka, mnie pomaga piwko grzane z miodem i cytrynką :wink:

 

Gosiaczek, gratuluję pierwszych kroczków, Kinia od początku byla aktywna, więc sie nie dziwię, że to już :p

 

Magi, moje dzieci sie nie chca gibać (podskakiwać) niestety.

Ani jedno ani drugie :roll:

Nadia jak stanie to stoi twardo i tyle :roll:

A jak ja sadzam to mi sie na 10tą stronę wygina, dopóki znów jej nie postawię :roll:

i tak se stoi... :lol: :lol: :lol:

 

 

mówicie, żeby nadal być brunetą???

bo ja już mam mętlik teraz, kilka osób stwierdziło, że staro wyglądam :roll: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówicie, żeby nadal być brunetą???

bo ja już mam mętlik teraz, kilka osób stwierdziło, że staro wyglądam

 

Wygladasz bardzo elegancko, najladniejsze Twoje zdjecie jakie do tej pory widzialam to to z ciemnymi wlosami.

 

Glosuje codziennie z pracy i domku, do kiedy trwa glosowanie i za ile miejsc sa misie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..

to jeszcze troche pobędę ta brunetą 8) :wink:

:lol: :lol: :lol:

 

Magpie, dzięki, dzięki.

Misiów jest sto ponoć, więc starajmy się utrzymać w tej setce :wink:

Czyli gdzieś do 8 strony 8)

 

 

U Małgosi sie rano pochwaliłam, a u siebie nie :roll: ...

słuchajcie, wczoraj (bo już po północy) w końcu nasza budowa została zamknięta :p :p :p

 

miałam się dziś opić, ale nie miałam z kim :cry:

niby wszystko normalnie w domu z tym moim chłopem, ale jakoś tak nienormalnie, nie możemy się dogadać :cry:

 

 

teraz twardo stoję przy swoim i granica, którą wyznaczyłam (za karę...) widocznie wcale mu nie przeszkadza :roll:

nie mówię, że nadal nic nie robi, tylko, że brakuje nam wiecie czego...

więzi?? :roll:

 

ale mniejsza z tym, na razie mi to nie przeszkadza zbytnio, przyjdzie czas, że i za to sie wezmę, niech ino ochłonie z tego co teraz mu zarzucam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...