Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:o :o :o

 

wiecie... :o

bardzo mi miło :oops:

ale zapewniam,, że na zdjęciach (niektórych :roll: ) wychodzę lepiej niż normalnie wyglądam, zresztą kobieta inaczej wygląda odwalona na imprezkę niż na codzień w domu, jak grzebie w ogródku, lata z mopem i dwójką dzieci na rękach :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

 

wczoraj byłam u lekarza, bo coś mi sie dzieło nie tak..

juz kilka razy miałam takie boleści, że raz to o mały włos karetka nie przyjechała :roll:

 

wieści nie są złe, bo pojechałam do lekarza za późno i co się miało stać to stało, ale i nie dobre, dziwnie sie człowiek czuje jak wie co mu dolega :cry: :cry:

 

tak..

trochę się musiałam wyżalić :wink:

 

 

dzis pomimo deszczyku wkopałam kolejne róże, do kolekcji dołączyła Heritage, Qeen of Sweden i Boule de Neige, mam radochę jak cholerka :wink:

:lol: :lol: :lol:

ale malutkie są, trochę minie zanim będą kwitnąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, co Ty piep... :o :x

 

Zapewniam, że na żywo wyglądasz co najmniej równie dobrze jak na zdjęciach - nawet jak zasuwasz przy dzieciach i latasz z mopem :wink:

 

Jeśli chodzi o zdrowie, to musisz troszeczkę zadbać o siebie, odpocząć czasem, bo się zaharujesz :( :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o

 

wiecie... :o

bardzo mi miło :oops:

ale zapewniam,, że na zdjęciach (niektórych :roll: ) wychodzę lepiej niż normalnie wyglądam, zresztą kobieta inaczej wygląda odwalona na imprezkę niż na codzień w domu, jak grzebie w ogródku, lata z mopem i dwójką dzieci na rękach :roll: :wink: :lol: :lol: :lol: ...

Ania, przestań - jesteś taka laska, że szkoda mówić!!!

 

wczoraj byłam u lekarza, bo coś mi sie dzieło nie tak..

juz kilka razy miałam takie boleści, że raz to o mały włos karetka nie przyjechała :roll:

 

wieści nie są złe, bo pojechałam do lekarza za późno i co się miało stać to stało, ale i nie dobre, dziwnie sie człowiek czuje jak wie co mu dolega :cry: :cry:

 

tak..

trochę się musiałam wyżalić :wink:

Aniu, martwię się - mów mi tu zaraz co Ci dolega!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Możesz na priv, jak nie chcesz publicznie, ale natychmiast proszę o odpowiedź!

 

ps.Kupiłam Ci dzisiaj First Lady :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia :p :p :p

dziękuję, dziękuję, dziękuję :p

aj, już myślę gdzie ją wkopać...http://www.cosgan.de/images/more/bigs/e136.gif

 

Ewuś, jaka róża :o :o :o

nazwę proszę... :p :p :p

 

OK, co do zdrówka, to odpoczynek nie ma nic do tego, mam problem z prawym jajnikiem :cry:

kolejna cysta pękła, a jajnik jest bardzo powiększony :cry:

 

to nic takiego, żebym się wstydziła, czy coś :roll: :wink: , martwi mnie tylko to, że mama miała to samo...

i już jej nie ma :cry:

 

no i trochę mnie pobolewa..

ból podobny do bólu przy wyrostku, a przynajmniej lekarz twierdzi, że to prawie takie same odczucia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...