Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hej Aniu

Dawno nie byłam u Ciebie, mam straszne zaległości na FM, nadrabiam powoli :oops:

Na początek zdrowia życzę bo widzę że coś was dopadło, trzymam kciuki że będzie OK.

Co do elewacji... jeśli chcesz zieloną to raczej jasną, oliwkową, nie zielony groszek :wink:

Kolumny jak się da pogrubić to tak, jeśli nie... puść na nie jakieś roślinki, nawet bluszcz a zrobi się przytulnie.

Oczywiście dla Ciebie spóźnione życzenia imieninowe i dla Dawidka urodzinowe :D Moja Dominika też w sierpniu skończyła 3 lata.... ale ten czas leci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczynki :p :p :p :p

 

a..

już jestem 8)

 

oddaliśmy kompa bo siadła nam nagrywarka i drukarka i to, co miało być zrobione w dwa dni trwało dużo dłużej..... :-? :evil: :evil:

 

w dodatku wczoraj odebraliśmy sprzęt i po załączeniu od ręki wyskoczył nam wirus :o :evil: :evil:

nie do usunięcia, zaś musieliśmy serwisanta wzywać, ale tym razem już kopmutera nie oddaliśmy, musiał nam wszystko porobić na miejscu.

 

żyjemy oczywiście wszyscy :wink: , młoda miała gorączkę ale jedną dobę, za to okazało się, ze to nie przeziębienie a ząbki...

wyszły nam dwie czwórki górne 8)

 

 

 

 

szykujemy sie do roczku, co oznacza, że jeszcze trochę nie będę zbytnio aktywna, porządki trzeba porobić konkretne, wszystko musi być na błysk :wink:

a w weekendy rozwozimy zaproszenia :lol:

 

 

wczoraj zamontowali nam okna do piwnicy, więc to już mamy w końcu z głowy, ale z elewacji raczej nic nie będzie :-?

 

po wstępnych wycenach..

każdy fachowiec mówi, że trzeba nanieść poprawki.

Trzeba, to fakt, bo wygląd domu pozostawia wiele do życzenia :roll: ,

ale bylismy pewni, że poprawki (dom już jest ocieplony i otynkowany) i nałożenie tynku nie wyjdzie nas więcej niż 10 tys.

 

Wyjdzie więcej..

Pierwszy fach.... :-? wycenił swoją robociznę z materiałem tylko na 24 tys... :o

 

inni juz bardziej normalnie, bo na jakieś 16 czy 17 tyś.

Ale to dla nas i tak za dużo :( :(

 

Jutro rano jeszcze ma być jeden pan, który obliczy nam metry, bo twierdzi, że nie ma tyle, co mówimy :roll:

 

więc..

póki co jesteśmy nie powiem gdzie :-?

 

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za pamięć i zaglądanie do wątku :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłam się przypomnieć wieczornie. A teraz kciuki trzymam, żeby to był fałszywy alarm.

Moje na wczasach chorowały, więc apteki mam wzdłuż całej trasy obcykane. Pozdrawiam całą rodzinkę.

 

 

Witaj Aluba, bardzo mi miło, że zaglądasz do mnie czasem :p

chorować na wczasach to nic przyjemnego, zamiast cieszyć się przyjemnościami to faktycznie trzeba apteki zwiedzać... :-? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu

Dawno nie byłam u Ciebie, mam straszne zaległości na FM, nadrabiam powoli :oops:

Na początek zdrowia życzę bo widzę że coś was dopadło, trzymam kciuki że będzie OK.

Co do elewacji... jeśli chcesz zieloną to raczej jasną, oliwkową, nie zielony groszek :wink:

Kolumny jak się da pogrubić to tak, jeśli nie... puść na nie jakieś roślinki, nawet bluszcz a zrobi się przytulnie.

Oczywiście dla Ciebie spóźnione życzenia imieninowe i dla Dawidka urodzinowe :D Moja Dominika też w sierpniu skończyła 3 lata.... ale ten czas leci :wink:

 

 

Witaj Ewuniu, no to po pierwsze- wszystkiego naj, naj dla Dominiczki :p

i dziękujemy za życzenia :wink:

 

z elewacji raczej nic nie wyjdzie, niestety kwestie finansowe nam na to jednak nie pozwolą :cry:

kolumny w rzeczywistości nie wyglądają tak chudo, nie wiem czemu tak nieładnie wyszły na zdjęciach, wcale nie rzuca się w oczy, żeby były zbyt szczupłe....

Tak czy siak, to juz nic z nimi robić nie będziemy, bo na nich i tak mają być pnącza :wink:

kiedyś.... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata dla kompa to wiecznosc... :roll:

 

Ania, pamietasz o imprezce? :wink:

 

nie powiesz mi, że co trzy lata kupujesz nowy komputer?? :o

 

pamiętam o imprezce, ma być tydzień po roczku Nadusi, tak? :wink:

 

Laptopa czesciej... Po prostu sam sie rozlecial, nie bylo wyjscia... Desktopa nie, ale go prawie nie uzywam. :roll:

 

Tak, imprezka jest tydzien po urodzinkach Nadusi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...