Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

A ja pamietam takie zdjecie Ania, jak wchodzisz po schodach. :lol: 8) Twoj domek byl chyba pierwszym, ktory obejrzalam na forum. :wink:

 

oo..

a tego zdjęcia to ja nie pamiętam :lol:

i niestety nie mam nigdzie, sporo zdjęć nie mam wcale co pamiętam, że były.

Jak ja to zrobiłam, że na płytkach też nie ma :roll: :(

Wszystkie dzis przejrzałam :roll:

 

a tego nie wiedziałam, że byłam jedną z pierwszych wybranek do przeglądania :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu, a ja pamietam ze poddasze. Najbardziej lubie to zdjecie na poczatku jak sa drzwi balkonowe swiezo wstawione szprosowane, w ogole dla mnie ten pierwszy etap jest super, niesamowite jak mozna zmienic dom - poddasze. I przedpokoj mi sie strasznie podobał. Moze dlatego bo ja lubie pomarancze i beze

 

nio 8) , my jesteśmy te starsze wyjadaczki :wink:

i ja pamiętam Twoje początki :D

dla mnie ten pierwszy etap też był najlepszy, gdy nie było jeszcze kolorów i mebli było pięknie..

przestronnie i czysto i tak świeżo..

potem sie chałpa zagraciła :roll:

ale to chyba tak jest, zwłaszcza przy dzieciach :roll:

u Dawidka teraz auta wylewają sie z każdego kąta :lol: :lol:

a ja je upycham gdzie mogę i jak mogę, kupuję pudła, wpycham do szafek..

inaczej chodzić by się po tym pokoju nie dało :roll:

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy jutro wrzucę resztę zdjęć, bo w niedzielę to mamy walkę o dostęp do komputera :roll: :lol: :lol:

a mam sporo zaległości blogowych, zgłosiłam się do konkursu i już chodzę i się martwię, bo chyba błąd zrobiłam :(

jak zobaczyłam ile jest blogów i jakie...

 

ło rany.... :roll: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze faktycznie nie będę się pozbywać Rosarium :roll:

ja właśnie przygotowałam nowe zamówienie i będę wysyłać :wink:

 

Moniś, to cudne odmiany, a Ty masz na nie miejsce, warto poczekać az sie pieknie rozrosną.

Zamówienie do Rosarium czy gdzie indziej? :lol:

 

Cześć Magi :D

 

 

Malka, Małgosia, to na blogu, zapisałam się do kokursu Blog Roku 2009.

Jak to robiłam, to nie było nawet połowy zgłoszeń, w mojej kategorii (foto, video) było raptem 40 blogów, teraz jest 248 a wszystkich jak było niecały tysiąc tak teraz jest ponad 5 i pół tysiąca :o http://forumogrodnicze.info/images/smiles/wallbash.gif

 

najgorsze jest to, że głosowanie odbywa sie poprzez smsy a nie zwykłe klikanie, jak było przy Nadusi na przykład.

 

A blogi są tam niektóre cudne, ja wymiękam przy nich jak nic :roll: :(

Nie pomyślałam wcześniej, że w tej kategorii to pewnie większość będzie zawodowych fotografów z kokretnym sprzętem, ale nie miałam sie gdzie dodać, bo ja też mam bloga w formie fotogalerii :roll: :-?

 

a teraz łażę po chałpie i mąż juz mie słuchać nie może, bo ciągle narzekam...

aj.. :roll:

bo po co ja taka ambitna jestem, no....http://forumogrodnicze.info/images/smiles/martelo.gif

 

dobrze, że za miesiąc będzie już po wszystkim :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne posumowanie budowy, choć to jeszcze chyba nie koniec :)

Bardzo mi się podoba Twoja łazienka, taka ciepła się wydaje. Szkoda, że mój mąż ma uczulenie na czerwony kolor :-?

 

A czemu się tak przejmujesz tym konkursem?

Nawet jeśli nie wygrasz, to będziesz miała nowe doświadczenie i motywację na następny rok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne posumowanie budowy, choć to jeszcze chyba nie koniec :)

Bardzo mi się podoba Twoja łazienka, taka ciepła się wydaje. Szkoda, że mój mąż ma uczulenie na czerwony kolor :-?

 

A czemu się tak przejmujesz tym konkursem?

Nawet jeśli nie wygrasz, to będziesz miała nowe doświadczenie i motywację na następny rok :wink:

 

 

 

Andulko, budowy przed nami jeszcze sporo :lol:

Na wiosnę na mus robimy elewację i bierzemy się za dolną klatkę, będziemy dzielić pokój i robić pokój dla Nadulki.

Z prac ogrodowych..

Planujemy postawić garaż i zrobić porządek z tyłu ogrodu.

Byle nam wystarczyło czasu, chęci i....

kasy :roll:

 

 

konkursem sie przejmuję, bo ja się wszystkim tak przejmuję :roll:

te typy tak mają... :lol: :lol: :lol:

czy teraz czy za rok, to przecież nie ma znaczenia, tematyka mojego bloga nigdzie tam nie pasuje :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, że nie zapisałam Autora tego zdjęcia, ale kolor ścian i klimat tego pokoiku jest dla mnie zachwycający:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/dziecinny7.jpg

 

Aniu, bałaś się granatowego? Nie wiem, czy to wina mojego monitora, ale niebieski u Dawidka jest u mnie bardzo jaskrawy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, że nie zapisałam Autora tego zdjęcia, ale kolor ścian i klimat tego pokoiku jest dla mnie zachwycający:

 

http://www.mloda.ekrakow.pl/!ola/dziecinny7.jpg

 

Aniu, bałaś się granatowego? Nie wiem, czy to wina mojego monitora, ale niebieski u Dawidka jest u mnie bardzo jaskrawy :roll:

 

on jest jaskrawy, ale nie aż tak jak na zdjęciach, bardzo tonują ten efekt jasne mebelki.

W sumie jak urządałam mu pokój to nawet przez myśl mi nie przeszedł granatowy odcień, miał być niebieski i nie wyblakły :lol:

Dawidek jest energicznym dzieckiem i do takiego koloru mi pasował :wink:

Ale nie powiem, ten granat jest cudny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...