Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Aniu, jaki miły powrót do przeszłości :p . Swietna galeria. Ciekawa jestem strasznie pokoju Nadii. Przypomnij mi... będzie on wydzielony z Waszej sypialni?

 

 

Bea, dokładnie tak.

Mamy sporą sypialnię, której nie da sie zbytnio zagospodarować, na jednej ścianie okno, na drugiej balkon i spory skos powodują, że zbytnio nie ma co gdzie ustawić.

Początkowo chcieliśmy na syjpialnię adoptować kawałek strychu, ale nie ma gdzie dać solidnych schodów a po drugie bez tego nam wszystko pęka :roll:

 

pokój bedzie przedzielony przez środek, więc Nadia zostanie z oknem a my z balkonem, wejście będzie w tym miejscu, gdzie teraz jest kiwietnik :wink: , i w sypialni i w salonie odwzorowuje on miejsce drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu-z przyjemnoscią poogladałam Wasze prace budowlane od początku.. i ciesze się, że od jakiegoś etapu, cześciowo już urządzeniowego miałam przyjemność Ci towarzyszyć :wink:

 

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku wam życzę!!!!!

 

 

Akuś, nazwajem :D

I cieszę sie, że tak długo mi towarzysz i nadal.., bo tu ludzie wciąż przychodzą i odchodzą...

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pieknie tu Ciebie!!!

Gratuluje!!!

piekna lazienka i pokoj Dawidka -super!od razu mam pytanie ,jak sprawuja Ci sie te meble BRW z dziecinnego pokoju?zadowolona jestes?

zastanawialam sie nad nimi

 

pozdrawiam

 

 

bardzo Ci dziekuję, to miła niespodzianka, że jeszcze ktoś może popatrzeć na to łaskawym okiem :wink:

w końcu moda wciąż mija i teraz na tapecie jest całkiem coś innego :lol:

 

Meble są wporządku, nic się złego nie dzieje, a przy dwójce maluchów mogłoby się dziać sporo..

Jedyną marną sprawą są szuflady, mocowane na plastikach i kleju, ciągle się rozłażą :roll:

Ale za taką cenę można to przeżyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne posumowanie budowy, choć to jeszcze chyba nie koniec :)

 

Andulko, budowy przed nami jeszcze sporo :lol:

Na wiosnę na mus robimy elewację i bierzemy się za dolną klatkę, będziemy dzielić pokój i robić pokój dla Nadulki.

Z prac ogrodowych..

Planujemy postawić garaż i zrobić porządek z tyłu ogrodu.

Byle nam wystarczyło czasu, chęci i....

kasy :roll:

 

Ale mnie nie chodziło o to że to nie koniec budowy, tylko o to, że nie koniec zdjęć :D :D :D co zresztą już widać, bo zdjęć przybyło :D :D :D

Choć z domem to chyba tak już jest, że niby skończone, ale zaraz coś nowego się planuje, zmiany, poprawki itd.

Pięknie u Ciebie,

a łazienkę pokazałam mężowi i nawet mu się ten czerwony spodobał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgosia, jeszcze mi przeciez mój malusi salon został :lol: :lol: :lol: :lol:

i czekamy na salon, czekamy...

choć sypialni też chyba nie było jeszcze :roll: :)

 

 

nio...

to jutro :wink:

 

i ogród jeszcze zostanie.... :lol: :lol: :lol:

 

Andulko, mój mąż też był przeciw tym płytkom, a potem jak mi się odwidziały to on już stał bykiem za nimi :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...