Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Trzymam kciuki za piękną pogodę! Aniu, bardzo się cieszę Twoją radością. Aż ciepło na sercu sie robi, jak tak piszesz, z takim entuzjazmem. To niesamowite uczucie, jak w domu, na ogrodzie coś się zmienia, coś się dzieje....

Byłam dzisiaj na dwóch budowach, u braci Pawła. Normalnie łezka w oku mi się zakręciła, kiedy macałam sobie "pustaki", otwory okienne i słuchałam jak córka brata P. mówiła patrząc w przestworza (póki co :)) "Ciociu, a tam w górze, jest mój pokój. Widzisz?"

Pewnie, że widziałam. Naprawdę go widziałam.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu piękne te twoje rośliny, miło na nie popatrzec. A co do znikania z forum i rozmowach o psach i kotach-to co to komu szkodzi, że sobie o tym czy o tamtym pogadamy? Każda zmiana w ogrodzie, każdy nowy kot - to zmiana w naszych domach. Wydaje mi sie że budowa czy wykańczanie domu nigdy sie nie kończy. Co chwila coś się przestawia, zmienia, dosadza i fajnie że możemy te wszystkie zmiany podglądać. A propos zdjęcia, które wrzuciłaś Aniu do mnie - to bardziej niż filiżanka interesuje mnie co tam smacznego na talerzyku leży - mniam :-) Ty to masz talent koleżanko :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorbie, ja sadziłam Pisardii w tamtym roku, bardzo ładnie i szybko przyrasta, i Twoja na jesień będzie nie do poznania :D

 

Małgosiu, trzymam się dzielnie..

 

Alunek, Nituś, prognozy się jednak sprawdziły :(

Deszcze od rana :(

 

Beauty, krety to ciężka sprawa, dużo ich w ogrodach, chyba ta zima się im przysłużyła.

Podobnie jak nornicom.

 

Cześć Magi, dzięki za miłe słowa :D

 

Coffee, będę się trzymać tego, co napisałaś :D

Bo przecież z tego miejsca nie można ot tak zniknąć...

Ciasto było truskawkowe...:)

 

 

Akuś, nawet mleczy nie masz?

To musisz ciągle dbać o ogród, bo u mnie rosną i nie nadążam z wyrywaniem chwastów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za piękną pogodę! Aniu, bardzo się cieszę Twoją radością. Aż ciepło na sercu sie robi, jak tak piszesz, z takim entuzjazmem. To niesamowite uczucie, jak w domu, na ogrodzie coś się zmienia, coś się dzieje....

Byłam dzisiaj na dwóch budowach, u braci Pawła. Normalnie łezka w oku mi się zakręciła, kiedy macałam sobie "pustaki", otwory okienne i słuchałam jak córka brata P. mówiła patrząc w przestworza (póki co :)) "Ciociu, a tam w górze, jest mój pokój. Widzisz?"

Pewnie, że widziałam. Naprawdę go widziałam.

:)

 

 

Neluś, wiesz, że ja Cię lovam... :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda nam nie dopisała, leje od rana, a dziś mieli już nam kłaść tynk :(

Cały tydzień się taki zapowiada.

 

Mąż miał robić z ogrodzeniem, nie da się.

Za to szaleje na strychu, robi porządki :D

Trzeba w końcu wydeskować resztę strychu, więc i zrobić miejsce przy okazji.

 

Stary słup wyrwany :)

Nawet jakoś poszło, bez większych strat.

 

Słup był przy huśtawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom jest na takim etapie

 

 

Gotowa jest część wzdłuż dachu i przy oknach, poniżej tej części pójdzie poziomy pasek, bo inaczej nie zgubimy krzywizny i różnicy między starym a nowym styropianem.

Kolor..

Wcale nie wychodzi taki jak miał wyjść http://forumogrodnicze.info/images/smiles/scared.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dom jest na takim etapie

 

Gotowa jest część wzdłuż dachu i przy oknach, poniżej tej części pójdzie poziomy pasek, bo inaczej nie zgubimy krzywizny i różnicy między starym a nowym styropianem.

Kolor..

Wcale nie wychodzi taki jak miał wyjść http://forumogrodnicze.info/images/smiles/scared.gif

 

 

Aniu, spokojnie, na początku to tak wygląda .Trzeba poczekać na ostateczny efekt:)

Witam się majówkowo:)

http://foto2.m.onet.pl/_m/e8c43d4aea83dc5c7b38dcc7a33f9552,10,19,0.jpg

 

 

...na Twoje kwiaty nie mogę się napatrzeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...