Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak na szybko :D

Elewacja się robi, siatka prawie skończona, czyli jednak coś skorzystaliśmy z tego długiego weekendu , choć pogoda nas nie rozpieszcza.

Już widzę, że błędem był zakup brązowej siatki..

Wygląda jak zardzewiała :eek:

 

Rozebrany płot..

 

Siatka się wciąż robi, tzn. teraz ją trzeba naprężyć, bo w sobotę zdążyliśmy tylko na szybko przywiązać ją drutem do słupków (żeby psy nie uciekały)

To czerwone to podkład ;)

 

I sporo roboty mnie zaś czeka na tyłach..

W ponad 20 oponach rosły rośliny, żeby je teraz wykopać..

Porażka :x

Część już jak widać wyciągnięta, zostały najgorsze..

Z paprociami

 

Elewacyjnie..

Tyle mamy zrobione po dzisiejszej dniówce :)

 

Ciemny kolor (wokół okien) jest do wymiany, wyszedł zbyt morelowy a miał być bardziej kawowy

Tam, gdzie nie ma tynku, czyli na obrzeżach domu będzie również ten kolor co przy oknach.

Poziomy pas nad oknami jest beznadziejny, wiem..

Ale mamy tak krzywo położony i zatarty styropian (przez inną ekipę), że nie ma jak inaczej zgubić łączenia styropianu w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, szczerze Ci powiem, że mi się ten pas nad oknami podoba. Serio. Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam, że taki był zamysł. Dopiero potem doczytałam, że to mus. Ciekawie to wyglada. Bez tego paska, okna mogłyby się wydawać nieco "zagubione" na tej ścianie. Nie martw się tym. Ostateczny efekt będzie super! :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ,jak mam wyrazić swoje zdanie ,to ja tego paska poziomego chyba bym nie dawała.Teraz zwracasz uwagę na te nierówności .Za chwilę ich w ogóle nie będziesz widzieć.Dałabym szerszą opaskę wokół okien ,wtedy to one bardziej będą przykuwały uwagę .Wiesz trudno powiedzieć ,jak się nie widzi całej ściany .Zrób może zdjęcie z większej odległości.Sorki,że się wymądrzam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, a czemu ten poziomy pasek też nie jest kawowy?

 

Bo czekamy na ten kawowy kolor :D, muszą nam wymienić ten brzoskwiniowy odcień na kawę, jutro ma być.

 

 

Alunek, podmurówka będzie robiona tynkiem żywicznym w bliżej nie określonym kolorze :D

To połączenie ciemnobrązowych i kremowych drobinek.

 

Małgosia, faktycznie teraz to wygląda dużo lepiej :D

 

Nelluś, dzięki za słowa otuchy :), już się przyzwyczaiłam do myśli o pasku i mi przeszło.

Faktycznie, trochę wypełni pustą ścianę, a nawet trzy, bo wszystkie trzy są puste.

Mało i małe okna.

 

Beauty, myślałam podobnie do Ciebie, no i te nierówności też by mi nie przeszkadzały.

Ale mąż mówi co innego (on musi mieć wszystko cacy :rolleyes:) a ekipa też jest za, bo opinia pójdzie za nimi a nikogo nie zainteresuje, że się nie dało inaczej.

A fajni są, to najlepsi ze wszystkich naszych ekip, nie piją, pracują jak mróweczki, wszystko szybciutko i czyściutko.

Szerszy opasek wokół okna się nie da dać, bo mamy za małe okna w piwnicy i to taka robota :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, prawdziwa galeria u Ciebie :wiggle::yes:

 

Kwiatowo i wiosennie....

 

Amtluś, Dorbie, dzięki :D

 

Maylandziu, podobne, podobne.

Chociaż ja nie mam ich tak dużo jak Ty ;)

 

MIkuś, nazwy mam spisane, nie ma tak łatwo :D

Tylko róże mam juz dobrze zakodowane, reszta nazw jest ulotna :yes:

 

Bogusiu, piękne kwiaty, dziękuję ślicznie :hug:

Prawie na taką marną pogodę ;)

Miałaś rację, nie ma co panikować już na wstępie :D

 

 

Monia, dzięki :)

Widzę, że i u Ciebie roboty ładnie idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia u nas pada i pada, jutro do tego mają dojść burze.

Tulipany leżą na ziemi, padły pod ciężarem wody, sporo nie zdążyło się jeszcze rozwinąć.

Elewacja stoi w miejscu :(

 

Mają jutro przywieźć nam drzwi, ciekawe jak będą wyglądać, w sobotę będzie montaż.

Garaż zamówiony.

 

Zostawiam na dobranoc kilka roślinek, które mam zaraz za ogródkiem, wczesniej widok na nie zasłaniał mi płot, teraz mam je jak na tacy :D

Niezapominajki kupowałam a za płotem ich pełno :jawdrop:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bożeeee jakie cudne kwiaty,wszystkie...

A jak zdjęcia zrobione! Aniu,jakim aparatem robisz te cudne zdjęcia? Moje dwa aparaty-cyfrówki zaczynają nawalać i przymierzam się do kupna lustrzanki i,ale że sie na tym nie znam więc szukam opiniI.

 

A pogoda wszędzie do kitu,miesza nam w pracach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusiu, zajrzyj tu: http://nt.interia.pl/testy/news/najlepsze-aparaty-w-polsce,1471277 , a potem do najnowszego nr PC Format: http://www.pcformat.pl/index.php/spistresci/pid/67 , który trzeba będzie kupić, chcąc dowiedzieć się szczegółów http://img156.imageshack.us/img156/3412/umieszekzamylonyok9.gif ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętna jestem opinii aparatów, bo sama w tej chwili jestem bez aparatowa....moja cyfrówka padła....

 

Aniu- u mnie niestety też tulipany puginału się pod ciężarem deszczu i wuatru...dzisiaj od rana znowu leje....

Edytowane przez aka z Ina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, Ty jak zrobisz zdjęcia, to normalnie klękajcie narody.

Kwiaty masz piękne, ale gdybyś sfotografowała perz, czy pokrzywę, to też byłby cudnie.

Cóż poradzić, na talenty nie ma mocnych :) buziaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, aż wstyd że tak dawno nie zaglądałam, a tu elewacja się robi!!! Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie służy mi to nowe fm, a i samopoczucie mi nie pozwala na dłuższe buszowanie... Przygnała mnie żądza wiedzy, jakiej firmy lub gdzie kupiłaś te swoje piękne ażurowe filiżanki??? Już próbowałam dowiedzieć się od Coffee ale ona niestety kupiła je w lokalnym sklepiku i nie wie co to za produkcja... Mam nadzieję, że pomożesz ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...