Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

O mamusiu moja:) takich słodkich pozdrowień to ja już dawno nie miałam :D:D:D

 

wiedziałam, za kim mam tęsknić :yes:

\

Śliczne te Twoje dzieciaczki Aniu (tfu, tfu żeby nie zapeszyć). Dawidek mężnieje,, a z Nadii prawdziwy pączek się robi a nie dzieciątko. Fajnie jej włoski urosły. O oczach obojga nie będę już wspominać :) bo ile można wychwalać ;)

 

Gratuluję finalizacji z elewacją. Domek odżył po dodaniu kolorków.

 

Teraz tylko życzmy sobie ciepłych dni, żeby można było wyjść i podziwiać wszystko z pola - bo tak się u was mówi, prawda?

 

pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez Amtla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Szczęśliwe chwile są ulotne :(

Dopiero co wyszłam z jednego stresu, bo podejrzewano u mnie komórki nowotworowe...

Mam następne problemy.

Idę do szpitala, muszę mieć porobione szczegółowe badania, tym razem ze strony jelitowej.

Jeśli zajdzie potrzeba to będzie operacja, mam powiększone węzły chłonne krezki, wgłębienie, jakieś płyny..

Trzymajcie za mnie kciuki, bo ja już nie mam siły,za dużo tego na raz :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,myśl pozytywnie. Nie załamuj się,bo nic gorszego od depresji nie może być.A wtedy każda choroba się przyplacze.

Moooocno przytulam:hug:

Wiesz Aniu co min. zapamiętałam ze studiów-najpierw trzeba wykluczyć chorobę najprostszą,podstawową a później myśleć o najgorszej.

I ja tak własnie w pracy i w swoim życiu staram sie postępować.

 

I mam jeszcze jedno pytanie? Czy wielka woda was omija?Mam nadzieję,ze tak.Bo jak zobaczyłam Twoje tereny, i Sandomierz gdzie mieszka moja koleżanka z dzieciństwa...to płakać mi się chciało..

Edytowane przez rogbog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Nadusia już taka duża, śliczna dziewczynka z niebieskimi oczami.

Dawidek też przystojniak. Potrzebują zdrowej mamy. Trzymam więc mocno za Twoje zdrowie.

Niech okaże się, że nastryszyli Cię niepotrzebnie i że ze zdrowiem będzie wszystko tak jak trzeba.

Przytulam Cię mocno i czekam na dobre wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...