Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Za domem powstaje nowa rabatka, hostowo-żurawkowa, tylko żurawek jeszcze brak :)

Miały być hortensje, ale w ostatniej chwili zmieniłam zdanie i poszły pod płot.

 

od ściany pójdzie opaska żwirowa, dlatego tak tam pusto.

 

Hortensja od koleżanki, jako pocieszyciel w trudnych chwilach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Beatko, dwóch lekarzy i ordynator oddziału potwierdzili moje obawy, że żołądek nie przyczynił się do tego stanu zapalnego :(.

Bóle brzucha mam od kilku lat, teraz się nasiliły do tego stopnia, że się wystraszyłam, były coraz częstsze i coraz bardziej bolesne.

Aniu ,przyczyn bóli brzucha może być tysiąc.Jezeli lekarze robiąc Ci dokładne badania wykluczyli podłoże organiczne ,to może to być na tle nerwowym.Przy zespole jelita nadwrażliwego tez mogą być silne ,nieuzasadnione bóle ,albo ze strony kręgosłupa?

 

No dobrze ,dosyć już o chorobach.Pogodę mamy dzisiaj jak z tropików ,a zatem i nastrój o niebo lepszy.Oby tak dalej.....

 

A zdjęcia Twoich roślinek- przepiękne ,można tak patrzeć ......i patrzeć .Miłego dnia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania znowu pewnie w ogrodku zniknela i tyle ja widzielismy...

 

Prawie, że :D

W ogródku zniknęłam, ale nic nie robię, cały tydzień leżakuję z małymi na huśtawce (najwięcej tam cienia).

Jest taki upał, że nie da sie nic robić, kwiatki mdleją, ja też :D

Choroba trzyma mnie nadal, wciąż mam katarzysko i gardło ciągle boli jak cholera, już drugi tydzień.

 

Odpieluchowywuję Nadusię :D, więc muszę ją pilnować, żeby nie sikła, gdzie nie trzeba ;).

Powiem szczerze, że jestem zdziwiona, bo już w pierwszy dzień dobrze załapała o co biega ;).

Podłoga załatwiona tylko raz, reszta już w nocnik.

Ale w dalszym ciągu ją pilnuję, żeby nie pomyślała, że już po nauce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj a gdzie gospodyni?

Aniu byłam pryskać moje róże,tyle mszyc,czy wy też tyle macie?

Pogoda wreszcie się poprawiła,oby jak najdłużej..

 

Miłego wieczorku życzę:)

 

Nadulko, u mnie mszyce od samego początku wiosny, już tyle razy pryskałam i nic, wciąż są nowe http://forumogrodnicze.info/images/smiles/martelo.gif

Nie tylko na różach, wszędzie są, mamy plagę.

Siedzą na wierzbach, tawułach, trzmielinach, nawet na lubczyku, rabarbarze i na każdym kwitnącym kwiatku http://forumogrodnicze.info/images/smiles/icon_evil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, Wasz domek przeszedł prawdziwą metamorfozę :) Jest śliczny! Taki ciepły, przyjemny, przytulny! Gratulacje! Jesteś dla mnie wzorem do naśladowania, w wielu dziedzinach :) Uważaj na siebie! Pozdrawiam serdecznie!!!

 

Neluś http://forumogrodnicze.info/images/smiles/icon_redface.gif

Z tym wzorem to grubo przesadziłaś, nic takiego nie robię :), to Ty jesteś tą dobrą duszyczką, którą warto naśladować.

 

Dziękuję Wam za pochwały, też jestem zadowolona teraz z domu.

W końcu nabrał wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Ciesze się że wracasz do zdrowia, wszytko będzie dobrze !!!!!!!!!!Trzymam kciuki...................jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zmienia się Twój domek, pięknie w nim , dzieciaczki do schrupania............pozdrawiam cieplutko :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...