Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

ogród sielski , kolorowy....................to jest to czego brakuje u mnie koloru...........jesienią z pomocą Toli ( obiecała ) robię kolorowe nasadzenia, mnóstwo kwitnących kwiatów.....

 

Dario widzę że masz yukę co robi sie z przekwitłym badylem, obcina czy zostawia do obcięcia na wiosnę........zakwitła mi pierwszy raz po trzech latach od posadzenia ??????.

 

Dario jakie byliny które masz posadzone najlepiej się rozkrzewiają .........pamiętasz może nazwy???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ech, ja w ogrodzie botanicznym...

 

Ciekawa jestem czy taki plot starczyłby na mojego psa. Chyba zrobię na kawałku i sprawdzę. Owczarki takie jak mój nie przepadają za skokami, ale sąsiad ma psa o którym mówimy, że to wróg śmiertelny Lando. Jak go Lando zobaczy to leci do ogrodzenia z klapkami na oczach, nie widzi nic i nikogo. A to akurat ta część, gdzie jest trochę miejsca i coś by mogło tam rosnąć.

 

Wiesz, moja Milenka ma takie łóżko jak Nadia. Bardzo mi się podoba i jest wygodne dla niej - gorzej ze mną jak Mil chce żebym do niej przyszła. Bo ma na razie rozłożone na minimum i więcej się nie da - szafa stoi. I jak ja przysnę przy niej z podkurczonymi nogami, to potem ledwo do swojego łóżka się wlokę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :)

 

Przede wszystkim życzę wszystkim jubilatom i solenizantom wszystkiego najlepszego!!! Dużo zdrówka i spełnienia marzeń:hug:

 

Ale przejścia miałaś... pewnie sporo nerwów kosztowały ciebie. Na szczęście już wszystko w porządku.

 

A ogród... no cóż powiedzieć:jawdrop: ...

BAJECZNY !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie siedzę w ogródku :D

Chociaż dziś u mnie nie padało ;).

Ale mam jak zwykle pod górkę ostatnio :(.

Nadia wczoraj zaczęła gorączkować, dziś od rana biegunka, czuję, że i mnie zaczynają mdłości podbierać.

Dawidek ledwo ze szpitala wrócił z powodu grypy żółądkowej i chyba znów nas wzięło.

Tylko przedtem oboje wymiotowali a teraz przyszła pora na biegunkę.

A w sobotę impreza, nie wiem czy będzie :confused:

Dawidek tak się cieszy, że świeczki będzie dmuchał (jutro ma już czwarte urodzinki ).

Chwilowo Nadusi opadła gorączka, może już sobie pójdzie ...

 

Ponadto męczę się nad pergolą na moje młodziutkie winogronko :D

Kupiona w częściach, pomalowałam ją już cztery razy, ale nie ma kto jej złożyć.

Trzeba wiercić śruby, a to już nie dla mnie.

Chyba...

Oprócz pergoli w rozpędzie pomalowałam dwa razy huśtawkę, bo już wymagała odnowy i płotek, który miał sporo kropek po położeniu elewacji (wszystko było wokół w kropki... )

Mąż dorwał stare płyty i wkopuje pod podjazd, bo zanim zrobimy kostkę, to minie ok. 3 lata (trzeba na nią mieć.. a tu elewacja nas wykosztowała), więc dobre i to, żeby się w końcu tego błota pozbyć.

Zobaczymy, jak skończy czy to ma sens :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przybiegłam, bo Alusia pisała u mnie o przebojach Dawidka...

 

niestety Mu od piątku walczymy z wirusem jelitowym u Kubunia i z tego powodu również u Nas planowana imprezka urodzinowa się nie odbyła....

 

zdrówka życzę moc!!!

 

a co do kwiatów-bajecznie masz z nimi w ogrodzie Aniu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem znów :D

 

Urodzinki się odbyły

 

Dawidek to już duży chłopak, czterolatek :).

 

Biegunka Nadusi chyba jednak nie była wirusowa, bo trwała dwa dni, bez żadnych komplikacji dodatkowych, nikt się niczym jak do tej pory nie zaraził.

Musiała coś zjeść na dworze, czego nie przyuważyłam.

 

Dziękuję za życzenia dla Dawidka :D.

 

Ten tydzień cały upłynął pod znakiem ogrodowym, skręciliśmy w końcu pergolę na winogrono i na różę, pomalowane wszystko też od razu, teraz rośliny mogą rosnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...