Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Bogusiu, właśnie w ogrodzie się zatracam czasami, choć efekty marne, ale zawsze coś tam robię :D

Potem wpadam do domu, kąpię dzieci, siebie i jak już padnę...

Usypiając Nadusię..

To do rana :rolleyes:

 

Nadulko, dzięki :).

Czekam na Twój wątek, doczytałam, że się zbierasz ;)

Bardzo się cieszę :)

 

Nelluś, huśtawkę robił nam teść (zdolna bestia :D), malowałam ją w celach poprawkowych, bo pozdzierała się farba w niektórych miejscach drewnokornem Śnieżki.

Bardzo dobra jakość, aż jestem zdziwiona.

A głównie kolor i połysk rzadko spotykany, sporo osób się pyta właśnie o farbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i najważniejsza odsłona tygodnia, którą mąż pieczołowicie skręcał 4 dni http://forumogrodnicze.info/images/smiles/lezy-smiech.gif

Ale dlatego, że do domu wraca po 19tej, zanim zje, itd, to już jest po 20tej i zaraz ciemno.

Dzieci marudzą i trzeba do domu.

Więc taka robota to nie robota.

W dodatku okazało się, że pergola nie warta swoich pieniędzy, bo wszystko się chwieje, wykrzywia i pęka, musieliśmy dokupować inne śruby, przerabiać kratki (jeszcze nie dokończone) i porządnie ją ustawić.

No...

Tadam... :D

 

A teraz włączamy wyobraźnię i widzimy na pergoli winogronko, które może za 3 lata będzie już widoczne na kratce http://forumogrodnicze.info/images/smiles/whistling.gif a póki co, musicie wierzyć, że już tam rośnie przy rynnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja mam tylko Anabelle, ale zakochałam sie będąc w szkólce w sobotę w Limelight i te Pinky mnie urzekły....

pięknie masz zagospodarowany ogród, kolorowo, cudnie!

buziaki dla małego jubilata!

 

a mnie interesuje ta pergola w formie klatki dla ptaków, na prawo od ławki.....róże, czy powojnika masz na niej? gdzie kupowana i z czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, pięknie kwitną Twoje hortensje, niezłą już masz kolekcję.

Moja jesienią posadzona Limelight nie zakwitła, nie wiem dlaczego.

A od wczoraj jestem szczęśliwą posiadaczką Renhy Vanille Fraise. Zakup z Allegro.

Jak dla mnie absolutnie powalająca.

Ale kwitnąć będzie już dopiero w przyszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...