Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już kilka razy pisałam, że prace podbalkonowe trwają..

Efekt pośredni, bo do wykończenia jeszcze daleko..

 

Płyty będą przemalowane, jeszcze nie wiem czym, na zewnątrz filarów będą też krawężniki i tym sposobem powstaną nowe miejsca na róże...

Nawet, że mąż nie oponował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulko, na pierwszym zdjęciu jest konwalnik, czarna trawka ozdobna.

Baardzo powolutku rośnie http://forumogrodnicze.info/images/smiles/icon_confused.gif

 

Aniu, nie było widać jeszcze dwa dni temu, dziś wyszłam na chwile na ogród w przerwie między deszczami i wróciłam załamana :(, pąki gniją, większość wyższych bylin leży, zwłaszcza ostróżki i naparstnice, hortensje..

Wszystko ubłocone i pragnące słonka :(.

 

Bogusiu, za rok będziesz miała piękny ogród, jeszcze troszkę.. :)

 

Akuś, hortensje to dopiero mają u mnie swój początek się obawiam..

Mam kilka ogrodowych i 11 odmianowych (nie wszystkie zakwitły w tym roku bo młode), więc za rok dopiero będę miała co pokazać :D

A ile chciałabym jeszcze dokupić....

 

Małgosiu, dzieciaczki dla mnie najfajniejsze, to oczywiste :D

Miały też radoche na szczycie góry, bo przejazd kolejką to nie byle co :D a w dodatku tata garował z nim na torze saneczkowym

 

Razem trudno ich złapać ;)

 

A mama nie jeździła, tylko podziwiała widoki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Rodzinka:) Cudownie!!!

Wspaniałe wakacje mieliście..Od razu przypominają mi się nasze młode:) Jak kwękały jak wspinaliśmy się np.na Śnieżkę,Chojnik, jak nie mogłam ich wyciagnąć z zimnego Bałtyku brrr, i wiele innych jeszcze przeżyć. Teraz takie fotki to będę robić...swoim wnukom:)..jak mnie córki obdarzą:)...już mogłyby być nie powiem:)

 

Całuski:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne dzieciaczki i jakie już duże :D

 

A tort może taki: http://aromatkuchni.blogspot.com/2009/11/tort-motylek.html

 

a świeczki może jakieś stąd: http://party-world.pl/pl/product/browse?category=218369&viewtype=list&order=name&direction=asc

 

:D

Edytowane przez aasienkaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię DarioAS, od dawna już podczytuje Twój wątek, ale tak po cichutku. Dzisiaj postanowiłam sie ujawnić. Po pierwsze piękne dzieci-to po mamie rozumiem, to ich zdjęcie wspólne-mitrzostwo- w ramy i na ścianę. Dom Wasz przeszedł piękną metamorfozę. Elegancki i dopracowany. Do tego wszystkiego jeszcze ogórd.....zapach róż czuć siedząc przed monitorem. Wielkie brawa i dużo szczęścia, zdrowia Wam życzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...