Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Saro :).

Bardzo Ci dziękuję za tyle komplementów http://www.forumogrodnicze.info/images/smiles/icon_redface.gif

Aż nie wiem co napisać :D

 

Dorbie, trzymam kciuki za jak najlepszy wynik ;)

Ja już tam głosowałam :D

 

Nadulko, już z czwartej strony? :jawdrop:

Nic nie słychać, pada i pada, a nawet leje :(, katarzymy się od tygodnia a teraz w dodatku nie wiem, czy Nadusi nie bierze zapalenie pęcherza, bo mówi, że ją brzuszek boli i nie chce sikać :(

 

Beauty, ale dowaliłaś :D

Z tym wybiegiem zwłaszcza.

No.. chyba, że mają jakiś taki dla starszych babek :lol2:

 

Toluś http://www.forumogrodnicze.info/images/smiles/kiss.gif

 

Asiu, Małgosiu, dzięki za pomoc, masa plastyczna kupiona, dodatki też.

Teraz myślę nad masą.

Ma ktoś dobry przepis na wiśniową?

Pasowałaby do różowego wierzchu...:rolleyes:

 

Bogusiu, ale mnie przyciągłaś :hug:

Jestem i wszystko ok, ale robię rewolucję na blogu, dodaję nowe odmiany róż, uzupełniam opisy starych, podmieniam zdjęcia.

To trochę roboty i sporo czasu mi zajmuje.

Ale już kończę :rolleyes:, mam nadzieję, że po niedzieli będę na czysto ze wszystkim.

Zmieniłam szatę graficzną, jak się Wam podoba?

 

Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, poszukuje bialej rózy rabatowej takiej zeby nie rosla wieksza niz 80-100cm. W szkółce rosarium nie maja, gdzie indziej maja ale jak sie spytalam jaka to odmiana to mi napisali ze szenewithen, a ja tylko znalazlam w necie róże Schneewithen i jest to róża parkowa ktora dorasta do 2m! I ja bym posadzila 4/m2... Może znajdziesz dla mnie jakąs odmiane, moze byc z kremowa obwodka, ale wolalabym snieżnobiała
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Anulko,

 

gdzie się podziewasz?

 

Obejrzałam ostatnie zdjęcia , które umieściłaś... i jeszcze raz obejrzałam, bo nie mogłam oderwać oczu od tak pięknych widoków.. Po prostu cuda masz w ogrodzie!!! Chciałabym chociaż raz znaleźć się w tym magicznym miejscu i móc poczuć te wszystkie zapachy:eek:

 

Pozdrawiam cię ciepło:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Pojawiłam się.. w niedzielę :p

Bardzo, bardzo przepraszam, kajam się jak tylko mogę :oops:

Tak mi jakoś dni uciekają, że już nie mam siły.

Dopiero były wakacje a tu święta przed nami :o

Nic się u mnie nie działo takiego, czym mogłabym się pochwalić, to też powód mojej nieobecności.

Moje wnętrza są już sto lat za murzynami, męczę Was tym ogrodem..

 

W skrócie..

Nadi ma drugie urodziny za sobą, Dawidek poszedł do przedszkola, ja dalej się leczę bez efektów, czasem mając gorsze dni..

Wokół domu już prawie nic więcej nie zrobiliśmy, bo pogoda nie pozwoliła, reszta prac na wiosnę.

Teraz jesteśmy na etapie deskowania strychu (w końcu :rolleyes:).

Sporo problemów przysporzył mi też ostatnio blog, po zmianie szablonu wszystkie starsze posty się pokićkały (tak się to pisze? :D)

Literki jak maczek, zdjęcia się rozjechały.

Wciąż jestem na etapie poprawiania, już od miesiąca się wygrzebać z tego nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz lecę obadać co u Was i uzupełniać zaległości.

Jestem na etapie przygotowywania się do remontu, szukam inspiracji.

Tak więc odpuszczam ogród (i tak prawie zima :lol2:) i będę tu wrzucać wszystko co mi ciekawego wpadnie w oko.

Nie jestem absolutnie w temacie, więc mówcie, piszcie co już nie jest tego :p i prostujcie mój nieaktualny światopogląd.

 

Szukam też zmywarki, czy Bosh to dobra firma?

Chodzi mi o 45tkę, z możliwością połowy wsadu i wyłączeniem funkcji suszenia.

Dobrze myślę? :rolleyes:

Pod zabudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś, będziemy robić w końcu ten pokój dla Nadusi, wcześniej się nie dało, bo ciągle się budziła w nocy i musiałam co chwilę do niej wstawać.

Przy okazji chcę zmienić kolorystykę ścian, bo mnie już mdli od tego beżu w saloooonie :D, od tej czerwonej ściany też :p

Mam czas do wiosny na dobre przemyślenie tego, co chcę.

 

Główny problem mam z doborem odpowiednich kolorów, chciałabym nadać wnętrzom elegancji, ale nie zbytniego chłodu.

 

Też mam pralkę z Boscha i jestem z niej zadowolona.

Szukaliśmy opinii w zakresie zmywarek i Bosch ma dość przychylne te opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Boch, jest ok, mimo ze stara juz. A do 45ki chcesz wkladac pol wsadu, tzn dwa talerze i dwa kubki? Czy oplaca sie to wstawiac, nie mozna zaladowac na full, poczekac pol dnia i sie zbierze calosc. U mnie jest 4os rodzina i 60tka chodzi codziennie cala. chyba ze masz inny cel w tym polowie wsadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz Dorbie, tego nie wiedziałam, że jest aż tak mało pojemna :D

Dzięki.

W tym temacie jeszcze nic nie wiem :oops: tylko mąż póki co rozglądał się w tej sprawie.

Pewnie dlatego nie spotkał 45tki z połową wsadu :lol2:

 

Jeszcze jedno mam pytanie..

czy filc jest wciąż modny?

A czy zielony filc nie będzie szokujący? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andulko, u mnie już nie ma inspiracji :D

Zwykłe cztery kąty i tyle.

W salonie chcę przemalować ściany i w końcu zrobić jeden styl.

Tylko jeszcze nie wiem jaki..

Nowoczeny.. czy klasyczny :rolleyes:

 

No więc..

jako, że mam czarne meble, na których widać każdą drobinkę kurzu i do tego już mam porysowane blaty (Dawidek i jego autka..) chciałabym zastąpić czymś tradycyjne serwetki.

Pomyślałam o czymś takim

 

Dlatego zielone, bo nie chcę białych.

Dlatego zielone, bo mam zielone dodatki już jakieś tam i z niczym mi się nie gryzą.

Chyba.

I myślę, że zielony pasuje do czarnego (meble), do brązu (drzwi, podłoga, ściany) do fioletu (ewentualny nowy kolor na ścianach)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...