Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie tak łatwo zrobić fotkę :)

Romek musiał się oswoić z nami i z otoczeniem.

Pojechaliśmy po niego do Włocławka, tylko... 330 km w jedną stronę :D

Cała niedziela na to zeszła, do domu dotarliśmy po północy.

Bałam się o to, jak Romek zniesie drogę, ale było dobrze.

W połowie trasy nawet wyszedł z kontenerka i poszedł podziwiać świat nocą z podszybia ;).

 

Romi ma 2 lata i 7 miesięcy, jest rasowym brytyjczykiem, waży prawie 7 kg :lol2:, to kocur z prawdziwego zdarzenia,

Już chyba nie muszę mówić, jak bardzo się w nim zakochałam

Kontakty mamy coraz lepsze, dziś juz przyszedł do mnie pod kołdre, rano przyszedł sie pomiziać, jak siadłam na chwilę przed kompem :D, powoli poznaje otoczenie i nas.

A Bruno, panikarz jeden :lol2:, boi się podejść :)

 

No to Romuś :cool:

A zmywarka stoi na klatce i czeka na montaż :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANiu pokaz kociaka :).

Ale Ty mialas juz kota i sznaucera jesli dobrze pamietam, co z nimi?

 

Bruno ma się bardzo dobrze ;), w środę za tydzień mamy fryzjera, póki co jest nie...fotogeniczny :rotfl:

 

Wero z kolei przeniósł się na dół do ojca.

Nie chciał z nami mieszkać, bo go nie puszczałam na pole :p, chciałam go na siłę udomowić.

Za to na dole chodzi na dwór kiedy chce, bo tam wiecznie drzwi pootwierane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slicznosci. :) To Twoj jeszcze wiekszy od mojego. :eek: :) Takie olbrzymki sa suuuuuuper, zupelnie inny charakter niz takie male wyploszone, a poza tym ciesze sie, ze adoptowalas doroslego. Odwdzieczy Ci sie na pewno. ;)

 

Małogisa, to ile Jonasz waży? :eek:

Właśnie takiego olbrzymka chcieliśmy, Darek mówi, że absolutnie żadnych kotów...

A jeśli już, to taki, który jak mu się położy na brzuchu, to będzie go dobrze czuł.

No... Mnie nie trzeba było dużo mówić :lol2:

Nie chcieliśmy małego kotka, bo jednak już dorosły kot ma wpojone to i owo, Romek ponoć nie drapie mebli, wie do czego służy drapak, nie je absolutnie nic po za suchą karmą, jest bardzo spokojny, grzeczny i dobrze ułożony.

Byli właściciele bardzo o niego dbali, widać, że był dla nich kimś wyjątkowym.

Niestety mąż właścicielki dostał alergii, która zaczęła się nasilać, pożegnali Romusia z wielkim bólem serca.

Bardzo mi ich żal :(, szczególnie córki (jaka śliczna dziewczynka :)).

Samej mi się płakać chciało, jak już odjeżdżaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny kociamber - masz teraz zestaw podobny do mojego bylego zestawu. :cool:

 

[ATTACH=CONFIG]32450[/ATTACH]

 

 

Ale jaja, faktycznie :lol2::lol2::lol2::lol2:

No widzisz, wiemy co dobre ;).

Też poszukiwałam niebieskiego brytyjczyka, ale wyszło, jak wyszło :D

 

A... dlaczego byłego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja jeszcze bo moj TZ jest imiennikiem Twojego ;)

 

Bylego, bo niestety Floyda - psiaka musialam uspic niedawno (rak nerki) a Jimmy - kociamber zdechl dwa tygodnie po Floydzie - serce mu nie przetrzymalo ale on mial juz 14-scie lat i 10 lat byli razem - wetka mi zreszta mowila zebym byla na to przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, jak Jonasz do mnie przyjechal to mial w ksiazeczce 5,8 kg a teraz to nie wiem. Trudno mi go utrzymac na wadze. ;) Slusznie robilas z tym niepuszczaniem kota na dwor, ja tez nie jestem entuzjastka walesania sie kota w samopas, zwlaszcza, ze mieszkasz przy drodze, ale skoro tak woli to trudno. Romus jest przepiekny i jeszcze mlody, wiec na pewno szybko sie przywiaze. W takim duzym kocie to od razu inny mozdzek jest. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...