Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Impreza udana na całe szczęście :D

Oczywiście, na jednego upieczonego biszkopta Nadusia wsadziła swoje cztery litery :o, ale jakoś uszło.

 

Impreza za nami i tym sposobem większość porządków przedświątecznych mam z głowy.

No... miałam sprzątanie przed imprezowe :D

 

Zmywarka w końcu podłączona, ale póki co, to się zapominam i sama myję :lol2:

Jeśli chodzi o wielkość, to muszę powiedzieć, że 45tka jest dla nas idealna jednak.

Trochę się bałam, czy to nie za mała pojemność, ale żeby uzbierać gary do mycia muszę mieć cały dzień i jeszcze troszkę, bo nie mogę jej zapełnić.

Myje cichutko, tylko szum wody słychać.

Romek ma uciechę, już kilka razy z ciekawością nasłuchiwał co się dzieje w tej szafce a nawet raz próbował ją otworzyć :rotfl::rotfl:

 

No i mamy też problem, jak zwykle.

Nadusi tak przerosły migdałki, że spać nie może :(.

Problem był już od 3 tygodni, ale nie wiedziałam co się dzieje, bo w nocy ją zatykało, jakby miała katar a po wstaniu było wszystko ok.

I zero kataru.

W końcu poszłam do lekarza i okazało się, że trzeci migdał dał o sobie znać i to dobrze.

Tydzień czasu mała była na kroplach do nosa jakiś tam i syropku na kaszel, ale teraz doszedł do tego katar bakteryjny i Nadusia jest coraz bardziej marudna.

Nie schodzi mi z rąk :(

No i nie mam na nic czasu przez to wszystko.

Od wczoraj wdrożony jest antybiotyk i jeździmy na inhalacje do przychodni.

W końcu jest poprawa, choć niewielka.

Ale chyba będzie dobrze i migdał się obkurczy.

 

No i ja...

Oczywiście, jak co roku mądra Ania http://forumogrodnicze.info/images/smiles/martelo.gif myła okna bez sweterka, bo gorąco w domu...

I chyba mnie zawiało.

Od wczoraj mam taką grypę, że ledwo zipię, nawet włosy na głowie mnie bolą, nie mogę dotknąć skóry..

Chwyciło mi zatoki, głowa mi pęka.

Nafaszerowana lekami teraz chwilę siedzę, jak przestaną działać tablety to znów będę miała pewnie drgawki (zimno mi się robi).

Wiecie, czasem człowiek to w życiu nie zmądrzeje :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Ania po długiej przerwie. Duże zmiany u Ciebie, fajna elewacja. Super kot, piękne umaszczenie. Moje chłopaki chcieli kota ale na razie się nie zgodziłam. Mieszkamy w domu od września, przybył nam drugi pies więc o kocie na razie nie ma mowy. Może po zimie ;-))

 

 

 

Ewuniu, jesteś już u siebie?

Jak dobrze :)

Zaraz polecę zobaczyć, co tam słychać ;).

Taki kot jak Romek wszędzie się wpasuje, brytyjczyki to spokojne i ułożone koty.

W sumie to większość czasu śpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój starszy miał wycinany migdał, ale jak miał 8 lat, mam nadzieję że Nadulkę uda się wyleczyć bez tak drastycznych metod.

 

No właśnie dlatego obkurczamy, bo często migdał odrasta, jak się go za wcześnie wytnie.

Wszyscy w rodzinie męża mieli trzeci migdał, no to Nadusię też nie ominęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Romek się już zaklimatyzował chyba w 100% :D

Jak rano wstaję budzić Dawidka do przedszkola, to Romek też.

Razem zrywamy się jak usłyszymy budzik.

Razem idziemy do kuchni, przygotuję śniadanie i herbatkę, razem idziemy budzić Dawidka i odprowadzamy go do wyjścia (bo do przedszkola chodzi z babcią).

No i tak wszystko razem, gdzie ja tam i on, nawet w ubikacji :).

 

Taaaki luz

Najlepsza zabawa... kradzież kulek ze stołu :D

 

No to piona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, widzisz, gdzie nie wejdę, to piszą coś innego :(

Już zdążyłam zamówić tego Philipsa, zanim napisałaś mi o tym Braunie (bo to na gwiazdkę), teraz będę się zastanawiać do pierwszego użycia, czy to był dobry wybór.

Wlazłam na jakieś tam fora i dużo osób narzeka na Brauna, że ta siateczka przy mocnym zaroście się rwie i że trzeba się nią dobrze umieć golić.

 

 

Ja to za bardzo w gorącej wodzie kąpana jestem http://forumogrodnicze.info/images/smiles/martelo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja zamowilam Brauna, to sie bedziemy mogly podzielic doswiadczeniami za jakis czas. :D Moj P. nie bedzie mial porownania z innymi, wiec mam nadzieje, ze nie bedzie narzekal. I wreszcie przestanie smedzic o tym, jak to maszynki Gillete'a zdrozaly. :) Ja mam golarke dla kobiet Philipsa - kupilam sobie i mojej mamie i moja sie zepsula. :( Niestety kupowana w Stanach, a tam gwarancji daja zaledwie 2 miesiace, wiec kicha duza, na szczescie zespsula sie czesc, ktora moge odlaczyc od mamy golarki i nadal jej uzywac, ale wsciekla jestem na nia, bo tania nie byla... Na szczescie w PLu gwarancja 2 lata, wiec luz. :cool:

 

A na ramke cyfrowa choruje od dawna. Ktora kupilas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka, dzięki, podniosłaś mnie na duchu :).

A jaki ma model?

To wszystko zależy ponoć od typu zarostu i pewnie od osobistych odczuć faceta.

Darek jeszcze nie miał z czymś takim do czynienia, więc też nie będzie miał porównania :p

 

Małgosia, tego Brauna zamówiłaś?

Też teraz?

To fajnie, będziemy wymieniać opinie :D

Ja też mam Philipsa, ale już starą i ostatnio stwierdziłam, że szybciej i mniej boleśnie robi to wosk.

Ramkę zabudowaliśmy taką ;)

http://www.electroworld.pl/produkt/af-5088ms--34666/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zamowilam. :) Ja tego philipsa mam golarke, depilator to tylko jedna z koncowek - raz uzylam przez 10 sekund i zrezygnowalam. :D

 

Fajna ramka, zapisze sobie, bo widze, ze ma fajne parametry. Jak szukalam ze 2 lata temu to byly jeszcze kiepskiej jakosci, rozdzielczosc mialy slaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest naprawdę dobra, oczywiście nie z każdej pozycji jest widoczne wszystko, jak powinno być ale ujdzie.

Chyba takie rzeczy to są niemożliwe jeszcze.

Ma sporo bajerów, kalendarz, zegarek, możliwość dodawania muzyki.

Tylko jeszcze nie opanowałam tego wszystkiego :D

 

A.. to ja mam depilator Philipsa, używałam go już 6 lat i nagle mnie olśniło, że skoro klientkom robię wosk to czemu sobie nie http://forumogrodnicze.info/images/smiles/wallbash.gif

Już chyba więcej do depilatora nie wrócę, po co mi te nerwy... i ból :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...