Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przepraszam za brak odzewu, ale pisałam trzy dni artykuł na bloga.

Bosz... nigdzie nic nie ma na ten temat i musiałam się nieźle napocić a i tak nie jest dobry.

Ale potrzebny, głównie mnie, bo 20 donic z różami mi w piwnicy stoi..

I to był błąd, mogłam je zimować na zewnątrz, większość już ma spore przyrosty :(.

 

Bardzo Wam dziękuję za wsparcie, za dalsze próby :)

Próby, które pomogły, z 16 pozycji wpadłam na 8, to bardzo dużo.

 

Sprawa jest jeszcze taka, że widzę, iż coś im nie wychodzą aktualizacje rankingu, co doczytałam teraz na Facebooku.

Nie ma ich co 12 godzin, nieładnie robią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja Ciebię wypożyczę na wiosnę :) ,a post na blogu o różach w doniczkach supperrr ( a i tak wypożyczam...... jak nastaną cieplejsze dni..... bo jak na razie szaro, buro i mglisto :mad: ) DobrZe mieć taką koleżankę, króra wie co i jak z tymi kwiatkami......:D:yes::D

Jak zobaczę haki to dam znaććććććć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieńdoberek:)

 

 

co myślisz o kupowaniu teraz róż? Bogdan już wystawił nowe aukcje i... i wacham się :rolleyes:

 

A można się z nim umówić na późniejszą przesyłkę?

Tak byłoby najlepiej, teraz ciężko Ci będzie utrzymać je w formie.

Ewentualnie możesz wsadzić je w donice i zostawić w chłodnym miejscu (do +5 st.C).

Ale moje tak zimujące już się dawno obudziły i szaleją :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania ja Ciebię wypożyczę na wiosnę :) ,a post na blogu o różach w doniczkach supperrr ( a i tak wypożyczam...... jak nastaną cieplejsze dni..... bo jak na razie szaro, buro i mglisto :mad: ) DobrZe mieć taką koleżankę, króra wie co i jak z tymi kwiatkami......:D:yes::D

Jak zobaczę haki to dam znaććććććć

 

Będę Ci ogromnie wdzięczna, ja nie mam szczęścia do takich aukcji :(.

Cieszę się, ze artykuł przypadł Ci do gustu, napisałam go, bo wiem, że to niby nic takiego ale sama nie wiedziałam co z czym i do czego.

A nie ma gdzie za bardzo znaleźć wyczerpującego źródła na ten temat.

Mój artykuł oczywiście też taki nie jest :D, ale się bardzo starałam, żeby jak najwięcej w nim przekazać na ten temat :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...