Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o, moje poduszki:)

Te szare z kuleczkami - są baaardzo fajne, spore, solidne. I kupiłam je chyba po 10 zł na wyprzedaży:)

Dario,

witam się i napiszę, że fajne masz plany, podobają mi się plany bieli, beżu, szarości:)

 

Cześć Aneczko, dawno, dawno się nie widziałyśmy :)

Gdzie Twój dziennik, gdzie komentarze?

Kilka razy szukałam, bez skutku.

A jak dzieciaczki? :)

Fajne te poduszki z kuleczkami a cena jeszcze lepsza, ale Ci się udało :)

Nic się z nimi nie dzieje?

Te szarości to tak od kilku dni mnie gnębią, podobają mi się od początku, ale byłam pewna, że u mnie się ich nie da zastosować.

A dziś jakoś tak.. zmieniłam zdanie ;)

 

Aniu,

 

gdzie takie piękne poduchy dorwałaś? Piękne!!!

W BRW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario to kiszka, jak tak strasznie na tym przejsciu Ci zalezy ... no ale praktyczne jest w uzytkowaniu najwazniejsze.

 

ps ta poduche jak na tym drugim zdjeciu a raczej polowke, to tez mam ... zreszta na focie widac :lol2: ale ja juz chyba nic wiecej z filcu nie kupie a przynajmniej nic co sie uzytkowuje intensywnie :yes:

 

Widziałam, widziałam śladem tej poduchy idąc szukałam podobnej..

Filc podoba mi się szalenie od jakiegoś czasu, ale nie bardzo wiedziałam, gdzie dostać takie poduchy, dziś szukałam pół dnia.

I mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario,

wybacz, ale nie chce mi się czytać całego wątku - odniosę się do tego, co widzę na ostatnich zdjęciach i do Twoich marzeń :)

 

- zielone makarony muszą odejść - może udałoby się dać tylko zasłony? masz ładne okna i szkoda je zasłaniać

- czy można tv przenieść na ścianę z komodą?

- sufit podwieszany przemaluj na biało

 

-makarony odejdą do szafy, choć przyznam szczerze, że w lecie są bardzo wygodne, bo ciągle mam balkon otwarty i nie muszę nic odsuwać, żeby latać na balkon i z powrotem.

 

-ta ściana z komodą będzie trasą do sypialni, telewizor może i by nie przeszkadzał w chodzeniu, ale regał pod nim raczej tak.

Trzeba by było omijać to szerokim łukiem.

Myślę też, że źle się będzie oglądać tv, jak będzie ktoś ciągle chodził do sypialni czy w drugą stronę (dzieci pewnie będą ciągle latać)

Ale pomyśleć jeszcze nad tym można :)

 

-sufit podwieszany w ten sposób mam zrobiony od kuchni do salonu, połączony ze ścianami.

A ścian nie chcę białych, tym bardziej, że z drugiej strony, czyli od kuchni mamy stół.

Poszukam starego zdjęcia, tam będzie to bardziej widoczne.

Kto by pomyślał, że to, co 4 lata temu było najwyższym hitem (te sufity i zabudowy kg.) będą teraz w takiej niełasce.

Tak to wygląda w całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna kolorowanka:

 

http://lh4.ggpht.com/_wZ1e9a6Ylqc/TUm1xexV78I/AAAAAAAAD_4/4WeTFWJ1vgU/darioturk..JPG

Jej, nie poznałam tego miejsca :D

Fajnie to wygląda, książki miałyby należyte miejsce..

A pusta ściana za narożnikiem mogłaby jednak pomieścić jakiś obraz w tej sytuacji :)

 

Kolory:- proponowałabym 2 lub 3 kolory sąsiadujące z sobą (do pomalowania hallu, kuchni i salonu), zerknij np. na te trójki Benjamina Moore'a:

1. HC-82, HC-83, HC-84

2. HC-94, HC-95, HC-96

3. HC-172, HC-173, HC-174

Ten pierwszy zestaw mi pasi najbardziej :D

Ale gdzie dostać te farby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i tak sobie pomyslalam o wersji joliski z regalem tam gdzie TV. Moze isc w rozwiazanie kompromisowe, cos takiego jak ma besta w ikei. Takie cos jak to: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79866310 czy to: http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S79887553 tylko wezsze oczywiscie... Chodzi o to, zeby polki na ksiazki nie musialy wisiec na tej scianie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale jak je dam przy tv to znów tam nasram.. :(

Zawsze mogę te książki, jak już pisałam spróbować upchać w sypialni, ale nie wiem, czy miejsca mi starczy.

Bo w tej klitce, która powstanie będzie 2,45 na niecałe 2 m.

Trzeba odjąć od tego skos, pod który nic nie wlezie i okno balkonowe i drzwi jeszcze..

 

Tikkurila też tylko w KRK, u nas nie ma takich dobrych farb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.... ze tak powiem - wszystkie je znajdziesz na mojej ulicy. :D

 

Nie nasrasz jesli ksiazki beda zamkniete w szafkach, ja mowie tylko o systemie, fronty nie musialyby byc przezroczyste. Tak, zeby odciazyc z kolei te sciane, gdzie teraz sa polki, bo tam to koliduje z kuchnia, oknem i innymi rzeczami, ktore sie tam dzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...