Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Tak, tam jest zdecydowanie za dużo wszystkiego.

W sumie nie rzuca mi się to w oczy tak bardzo jak na zdjęciach, ale teraz widać, że jest za dużo ksiażek, półki wyglądają, jakby zaraz miały spaść, do tego ta przeszkolna szafka wisząca i jeszcze obrazy.

Za dużo tego w kupie.

Ale kurczę, no nie było gdzie dać.

Pomyślę o tym systemie, ale nawet jeśli, to już nas teraz na niego stać nie będzie.

Musimy zrobić ten pokój młodej, samo łóżko do sypialni to spory wydatek a materiał na przedzielenie pokoju a farby..

Nie wyrobimy się chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A stolarz jakis? Wbrew temu, co sie mowi na forumie ja odkrylam, ze taki stolarz zrobi Ci wszystko albo taniej albo w podobnej cenie i przynajmniej na wymiar... Moze ten nasz od aguleczki by Ci zrobil. Nie wiem, na ile on jest podrozujacy, ale moze warto zapytac. Czasami nie chodzi o to, zeby od razu wszystko zrobic, ale zeby przynajmniej koncepcja byla, zeby bylo wiadomo, do czego dazyc. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario,

Benjamin Moore jest drogi, ale wart swojej ceny :) A poza tym najdroższe są ciemne kolory...

 

Regał wkleiłam przykładowy, żeby pokazać ideę. Możesz zrobić dowolną zabudowę, a najlepiej półki na wymiar.

Chciałam też wkleić Wasze zdjęcie ślubne (chyba) nad narożnik, ale było zbyt ciemne na fotce - ono się tam ładnie wkomponuje w nowe szarości :yes:

 

Do szafki pod tv na długiej ścianie szybko się przyzwyczaicie - nie przesadzałabym też z przeszkadzaniem w oglądaniu przez przechodzących :) Nikt chyba nie będzie krążył tam i z powrotem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, na ogrodach przeczytałam, że planujesz remoncik i od razu przyleciałam do Ciebie. Ileż czasu mnie tu nie było, o wow .

My też planujemy małe malowanko, nic więcej. Bo na nic więcej nas nie stać.

 

Ja lubię moje kolory i chyba nic nie będę zmieniać, podoba mi się ta tapeta w kółka i zastanawiam się nad nią ;)

 

 

 

Znalazłam taki swój wpis u Ciebie z lipca (chyba) 2008 roku.

Ja to jestem anty-ogrodowa. nie lubię w ziemi grzebać i u mnie ogród to byłaby sama trawa :lol:

.

 

Ha ha ha

A wiesz kto jest winowajcą ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze co do farb to mam pomalowany pokój i kuchnię Duluxem. Cynamon co prawda nie krył ładnie i trochę się trzeba było się namęczyć, ale ...

pękła mi szyba nad kuchenką i mam teraz ścianę. Bez problemu czyszczę ją gąbką z płynem, żeby zmyć tłuszcz i pięknie schodzi. Nad zlewem nie mam płytek i też zero zacieków, plam. Pod tym względem to w szoku jestem nad tą farbą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario,

Benjamin Moore jest drogi, ale wart swojej ceny :) A poza tym najdroższe są ciemne kolory...

 

Regał wkleiłam przykładowy, żeby pokazać ideę. Możesz zrobić dowolną zabudowę, a najlepiej półki na wymiar.

Chciałam też wkleić Wasze zdjęcie ślubne (chyba) nad narożnik, ale było zbyt ciemne na fotce - ono się tam ładnie wkomponuje w nowe szarości :yes:

 

Do szafki pod tv na długiej ścianie szybko się przyzwyczaicie - nie przesadzałabym też z przeszkadzaniem w oglądaniu przez przechodzących :) Nikt chyba nie będzie krążył tam i z powrotem?

 

Zdjęcie ślubne myślałam przenieść do sypialni, nad łóżko może..?

Nawet nie pomyślałam, żeby je powiesić nad narożnikiem, a to faktycznie dobry pomysł.

W sumie to zastanawiałam się, czy nie powiesić zdjęć portretowych dzieci w b&w nad tym wypoczynkiem.

 

Pamiętam, ze mąż chciał dać regał i tv na długą ścianę, ja byłam przeciwna.

Muszę to sprawdzić jeszcze raz.

 

Jeśli chodzi o ścianę, która teraz jest czerwona, to my tu kombinujemy co by tam dać a przecież ja mam jeszcze te dwie komody, które też trzeba gdzieś upchać.

 

Mam takie stare zdjęcia, z początku wykończeniówki, tu są meble

 

na tym zdjęciu stoją własnie w tym miejscu, gdzie teraz jest narożnik.

 

A tu była przymiarka komody do ściany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze co do farb to mam pomalowany pokój i kuchnię Duluxem. Cynamon co prawda nie krył ładnie i trochę się trzeba było się namęczyć, ale ...

pękła mi szyba nad kuchenką i mam teraz ścianę. Bez problemu czyszczę ją gąbką z płynem, żeby zmyć tłuszcz i pięknie schodzi. Nad zlewem nie mam płytek i też zero zacieków, plam. Pod tym względem to w szoku jestem nad tą farbą.

 

Mam Duluxa w tym pokoju, gdzie śpimy i w przedpokoju, też jestem z tych farb zadowolona.

Myje, poprawiam kolor, jak dzieci porysują.

I jest ok.

 

Czyli znów razem odnawiamy mieszkanka.. :)

Kiedy planujecie malowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu potwierdzam, że Dulux jest bardzo OK. Nie ma sensu przepłacać z farby PARA lub Benjamin Moore. Takie jest moje zdanie. U nas oprócz Duluxa cały parter i hol górny mamy w jednym kolorze Beckersa-farba lateksowa. Jest lepsza, jeżeli chodzi o zmywalność i łatwiejsza w nakładaniu od gęstego Duluxa. A cena taka sama. :yes::D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku pamięci..

Lampa do pokoju małej

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/8d/52/2157cd8b1fa5ec93c5084b9cd01d-43356215_d.jpg

 

http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/b6/f2/1afdce7449bf12f9bb899323660e-43578843_d.jpg

 

Ta jest u Efilo, odkąd ją zobaczyłam daaaawno, dawno temu, to już się zakochałam.

http://www.unikalne.pl/products_pictures/Delight%20Pendant_p.jpg

 

Z allegro

http://allegro.pl/lampa-sufitowa-wiszaca-zyrandol-od-hoker-design-i1444867432.html

za ozdobna, wiem :), ale przykuwa uwagę :)

 

 

Jeszcze taka

http://allegro.pl/lampa-wiszaca-ismena-biala-krysztalowa-hit-i1408404502.html

 

http://sklep.kodywnetrza.pl/index.php?23,garland-white

 

Szukam czegoś lekkiego, zwiewnego, ale żeby dobrze oświetlało pokój, bo nie lubię ciemności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu potwierdzam, że Dulux jest bardzo OK. Nie ma sensu przepłacać z farby PARA lub Benjamin Moore. Takie jest moje zdanie. U nas oprócz Duluxa cały parter i hol górny mamy w jednym kolorze Beckersa-farba lateksowa. Jest lepsza, jeżeli chodzi o zmywalność i łatwiejsza w nakładaniu od gęstego Duluxa. A cena taka sama. :yes::D

 

Mam Beckersa, ta farba jest u Dawidka w pokoju i ta czerwona ściana.. to też Beckers :D

Jestem z tych farb bardzo zadowolona, szoruję je szczoteczka (u młodego), jak coś nie zejdzie, albo zedrą kawałek farby ze ściany, biorę tylko pędzelek i poprawiam.

Po 4 latach wciąż nie ma różnicy między tym, co świeżo zamaluję a tym, co jest na ścianie.

 

Przez weekend zrobię wstępne rozpoznanie wśród fabr.

Mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, my będziemy malować jak się ociepli. Chyba na długi weekend majowy - tak bym chciała. Ale to też zależy od mojego brata, bo musi nam pomóc poprawić gładź nad oknami, po odkleja się :(

W marcu będę malować sufit w łazience ;)

 

Mój eM też planuje w ten majowy weekend rozpocząć prace, ale mam nadzieję, że go przynaglę.

Tak czy siak do tego czasu chciałabym wiedzieć na czym stoję, skompletować co się itd, bo potem nie wiem na co nam jeszcze kasy wystarczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kwiatkowe - metalowe nie swieca jakos mocno. Najbardziej mi sie ta pierwsza podoba - jest najbardziej oryginalna. Ale tez pewnie nie daje duzo swiatla.

 

Mnie też ta pierwsza wpadła w oko.

Nie będzie krzykliwa.

I światła chyba da trochę więcej, bo nie jest zabudowana.

No i nie jest droga :D

Tak własnie pomyślałam, że te kwiatkowe dają przytłumione światło, bardziej sypialniane.

A ta z motylami jest z filcu, zastanawiam się, jak to się czyści, gdy kurz da znać o sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna ta pierwsza lampa z motylków, taka lekka :)

A filc to może się odkurza delikatnie, a jak się już nie da to do wymiany? ;) Ja bym chyba lampy z filcu nie kupiła. Za bardzo praktyczna jestem.

 

Ja chyba też jestem praktyczna, nie lubię brudu i kurzu, zaraz pewnie by mnie denerwował szary widok na szczycie lampy..

Nawet białe sufity mnie denerwują, bo mam zaraz wrażenie, ze już nie są białe :lol2:

Piszę o swoich sufitach, u innych jak jestem to nie mam takich widzimisie

Ale czasem człowiek się kieruje nie logiką a sercem, a ta lampa to miłość od pierwszego wejrzenia ;).

Tylko czy byłaby na stałe...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czasem człowiek się kieruje nie logiką a sercem, a ta lampa to miłość od pierwszego wejrzenia ;).

Tylko czy byłaby na stałe...?

 

Aniu nic nie jest na stałe. Pociesz się, że wszystko co robimy teraz za 10 lat (a może i wcześniej) trafi do lamusa.:mad:

Żyj chwilą! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...