Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

Czyli decyzja o kolorach już zapadła?

Jesteś przekonana do tych szarości?

Prawie, prawie :)

Nic innego mi nie przypadło do gustu, chcę delikatne ściany, nie nasycone i nie kolorowe.

Kolor jest u młodego w pokoju, tam nic nie zmieniam, więc to mi wystarczy ;).

Wciąż kusi mnie połączenie szarości z beżem, jak na tym zdjęciu

 

Nawet ten bez zrobiłabym jaśniejszy, bardziej śmietankowy.

I wciąż chodzi za mną przedpokój Rokoko.

Ale tej farby nie ma w Polsce.

Tzn. Dulux jest, ale nie ma tej serii :(

A ten kolor jest boski.

Edytowane przez DarioAS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu nic nie jest na stałe. Pociesz się, że wszystko co robimy teraz za 10 lat (a może i wcześniej) trafi do lamusa.:mad:

Żyj chwilą! :lol2:

 

Masz absolutną rację, moje wnętrze, które 4 lata temu było ok, teraz jest sto lat za murzynami :rolleyes:

Ale lampa to lampa, nie mam potrzeby częstej wymiany akurat tego sprzętu :lol2:

Nawet nie o brud chyba chodzi, bo pewnie aż tak bardzo tego nie widać, ale ja mam tak właśnie z białym kolorem, że zaraz wydaje mi się brudny :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż kusi mnie połączenie szarości z beżem, jak na tym zdjęciu

 

 

Aniu,

połączenie będzie bardzo dobrze wyglądać - vide mój szary przedpokój i beżowa ściana nad sofą - o ile nie będą w takich ciepłych kolorach. Beż wygląda mi na coś rybno-owocowego, brr

 

Ale tej farby nie ma w Polsce. Tzn. Dulux jest, ale nie ma tej serii . A ten kolor jest boski.

 

Dulux nie jest marką, która miałaby wyłączność na jakiś kolor :) Na pewno we wzorniku NCS znajdziesz taki sam. Mając wolną godzinę, przejrzyj np. to zestawienie:

http://www.myperfectcolor.com/Warm-Neutral-and-Beige-Colors-Myperfectcolor-com-s/48.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampę można zawsze szybko przetrzeć szmatką i po kłopocie. Jak Ci się podoba to ją bierz.

A to połączenie szarego z beżem jest bardzo ciekawe, ale maniaczki szarości zaraz Ci powiedzą, że to absolutnie wykluczone jest. :lol2:

 

Wrecz przeciwnie, to bardzo dobre polaczenie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewno i szarość- TAK!:D Ale zdjęcie pokazane przez Anię jest mdłe. :(

 

Mdłe, mdłe, ale tylko takie znalazłam, gdzie są połączone te dwa kolory.

Myślałam, jak już tam wcześniej pisałam o jakiejś bardziej śmietance niż rybce :lol2:

 

 

Wcale nie. Cieple drewno i szarosc to najmodniejsze i bardzo eleganckie polaczenie. :) Zreszta... Nie ma takiego koloru: bezowy. Taki kolor w palecie malarskiej nie istnieje.

Właśnie dlatego pomyślałam o szarości, bo mam drzwi w ciepłym brązie.

Choć to nie o taki kolor drewna chodzi, ale chyba ujdzie.

To jak się mówi na beżowy?? :p

 

spodobała mi się ta biała "koronka", tak sie zastanawiam czyby nie pasowała do sypialni. teraz mam papierową, ale już skurzona i przy malowaniu wymieniać będę na nową. tylko papier kosztuje 30 zł i w sumie można co rok kupować nową, a tą koronkę jak myć ?

Koronka metalowa, jak pisała Małgosia :yes:, ktoś już pokazywał tę lampę na forum, jeszcze za naszych czasów budowlanych.

Chyba Kirkis ją ma.

 

Dario,

połączenie będzie bardzo dobrze wyglądać - vide mój szary przedpokój i beżowa ściana nad sofą - o ile nie będą w takich ciepłych kolorach. Beż wygląda mi na coś rybno-owocowego, brr

Dopiero teraz się przypatrzyłam uważniej, to faktycznie beż :o, ale wiesz, że nie na wszystkich zdjęciach to widać.

Raczej wpada w popiel na większości fotek :yes:

 

Czyli mam już zamysł, tylko teraz dobrać te dwa kolory do siebie, żeby nie wtopić :rolleyes: i jakoś je połączyć.

Joliska, jesteś wielka :)

 

Dulux nie jest marką, która miałaby wyłączność na jakiś kolor :) Na pewno we wzorniku NCS znajdziesz taki sam. Mając wolną godzinę, przejrzyj np. to zestawienie:

http://www.myperfectcolor.com/Warm-Neutral-and-Beige-Colors-Myperfectcolor-com-s/48.htm

Przejrzę, dzieki :yes:

Dulux ma taką serię Moda czy coś tam i tej serii nie ma u nas, o to mi chodziło.

Kolor z próbnika pewnie się dobierze, ale czy to będzie akurat to..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła dziś skrzynia dla Nadusi, no, nie jest duża :rolleyes:, ale chociaż wszelkie maskoty tam wcisnęłam, to co się nie zmieściło poszło na strych.

Takie najstarsze, jeszcze z mojego dzieciństwa, które w moich małych nie wzbudzały żadnego entuzjazmu.

Poszły na razie na górę.

Kiedyś będą dzieci miały frajdę, jak się dorwią do tych wszystkich zabawek na strychu :)

 

Ostatnio mam fazę serialową, nic nie robię tylko siedzę na Foxie i oglądam coś.

A myślałam, że takie rzeczy mnie nie biorą.

Stąd mam zaniedbania na forum, wczoraj na youtube oglądałam do północy kolejne odcinki jednego z seriali :o, z ciekawości jak się to dalej potoczy.

No, coć mi się porobiło :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario,

na tym zdjęciu na pierwszym planie jest szarość 1502Y-50R, na drugim kawowy beż 2005Y-50R (na wzorniku NCS są obok siebie)

 

DSC_0034.JPG

 

Chyba czytasz w moich myślach:D

Właśnie grzebałam w wątku salonowym za numerami Twoich farb, bo pamiętam, że je tam widziałam :p

Nie miałam śmiałości prosić a tu sama mi podałaś, bardzo Ci dziękuję, już notuję :yes:

To chyba Dekoral?

Teraz też mam ich farby w salonie, z mieszalnika

Tylko, że potem nie dobrałam już takiego samego odcienia, mąż dokupował małą puszkę na poprawki i dostało się nam całkiem coś innego :o

 

Wyskakuję z pomysłem..

Co Wy na to, żeby czerwone zrobić takim beżem a resztę w szarym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy kanapy nie żółkną optycznie na szarym tle ...

Tak się składa, że kilka dni wcześniej też pomyślałam o tym, czy ta ściana za narożnikiem w szarym odcieniu będzie pasować do narożnika.

To teraz dałaś mi do myślenia, nie chcę, żeby to jeszcze bardziej zżółkło.

Hm..

To co, beżem ?

A może jak dojdą szare poduchy, to będzie dobrze wyglądać taki kontrast?

 

 

Agawi... Oooo http://forumogrodnicze.info/images/smiles/smile065.gif

Dzięki, dzięki, chyba się zakochuję :D

Kolor na drugiej focie mi jakoś przypadł do gustu na przedpokój :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...