Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Anulka!

 

Neli jakis czas temu schowała swój wątek-pewnie ktos na priva Ci prześle namiary

 

a mi się to strasznie podoba

http://thelennoxx.files.wordpress.com/2009/09/img35l.jpg

bardzo bym hciala mieć taką szafke jak powyzej!

 

a ten klimat mi bardzo odpowiada, oczywiscie biorąc pod uwagę większe łóżko:D

http://thelennoxx.files.wordpress.com/2009/07/poba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne inspiracje:)

Ja jak mieszkałam w bloku to miałam w większości szarości i już mi się troszkę opatrzyły,choć nie mówię że kiedś znowu do nich nie wrócę.

A wiecie co najbardziej mnie wkurzało,jak ktoś się pytał czy te ściany takie już zszarzałe są.....bo niektórym szary się kojarzy z brudnym niestety:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadulka, mnie też kiedyś szary kojarzył się z brudnym kolorem :), ale to wiele zależy od odcienia i tego jak jest urządzone wnętrze.

Teraz zdecydowanie już mi się tak nie kojarzy.

 

Aka, tak myślałam, widząc podpis Nelki, że chwilowo nie ma jej domku.

Ale pamiętam co nieco z jej wnętrz.

Tylko tych mebli nie kojarzę akurat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walentynkujecie się?

Ja mam piękny weekend za sobą :D

Szkoda, że tak rzadko teraz robimy samotne wypady.

 

Odkąd przyszła skrzynia, Nadula jej nie odstępuje na krok, całe dnie bawi się maskotkami, które.. do tej pory zbierały kurz i nie interesowały zbytnio dzieci.

Maskotki mają teraz swoje pięć minut :)

 

Przyszły poduszki

 

Bałam się, że trochę będą się gryzły z kolorem narożnika, ale chyba nie jest źle?

 

Przy okazji wypadu odwiedziłam kilka marketów w poszukiwaniu farb, ale nic tam nie było zbytnio.

O dziwo, mój mąż zamiast narzekać, że mi się szaro porobiło :lol2: (nie lubi tego koloru), to nawet sam szukał odpowiedniej dla nas szarości :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem co śliczniejsze skrzynia, córcia czy poduszki...:lol2::lol2:

Aniu- szare poduchy wyglądają ekstra i bardzo pasują do narożnika. Już widzę jasno szare tło ścian... Będzie pięknie:yes:

Nie wiem czy bym łączyła 2 kolory. Ja wszystkie ściany widzę w jednej szarej tonacji, a jedna ściana z pasującą tapetą. Jak wprowadzisz drugi kolor to znowu zrobi się misz-masz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aka- tym bardziej mnie to cieszy, że ja wolę raczej beże niż szarości...

 

Kolejny raz się przyglądam tym zdjęciom, które wkleiłaś..

Bardzo się cieszę, że są to akurat same fotki z ciemnymi meblami, bo dotychczas tylko białe mi chodziło po głowie do szarego i greige.

Atu tymczasem i to pięknie się prezentuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sama nie wiem co śliczniejsze skrzynia, córcia czy poduszki...:lol2::lol2:

Aniu- szare poduchy wyglądają ekstra i bardzo pasują do narożnika. Już widzę jasno szare tło ścian... Będzie pięknie:yes:

Nie wiem czy bym łączyła 2 kolory. Ja wszystkie ściany widzę w jednej szarej tonacji, a jedna ściana z pasującą tapetą. Jak wprowadzisz drugi kolor to znowu zrobi się misz-masz...

 

Dzieki :)

Nie wiem jeszcze, czy się zdecydujemy na tapetę, nie wiem, gdzie by ją można było dać i normalnie nie chce mi się szukać a tym bardziej jej kleić :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego mam mętlik.

Gdyby to była delikatna tapeta, jak u Ciebie, to jeszcze by przeszła, tylko nie mam pojęcia gdzie by ją można było wcisnąć.

Nie mam takiej ściany, która nie byłaby zbytnio obstawiona.

Wejścia, przejścia, meble, telewizor..

Salon jest otoczony czymś z każdej strony :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...