Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Było PODDASZE, jest ogród i takie tam


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 14,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • DarioAS

    4062

  • malgos2

    1528

  • OK

    1104

  • monia i marek

    733

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:wave:Aniu, wyszło ślicznie!!!

Sypialnia cudna, bardzo przytulna. Co to za śliczna narzuta? Łóżko i stoliczek nocny bardzo mi się podobają. Powiem Ci, że dziś oglądałam ten zestaw i chyba mi się zamarzył :rolleyes:

Nadusia ma pokoik księżniczki, baaardzo ładny! Dawidek również. Zrobiliście kawał dobrej roboty! Teraz nic tylko się tym cieszyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wave:Aniu, wyszło ślicznie!!!

Sypialnia cudna, bardzo przytulna. Co to za śliczna narzuta? Łóżko i stoliczek nocny bardzo mi się podobają. Powiem Ci, że dziś oglądałam ten zestaw i chyba mi się zamarzył :rolleyes:

Nadusia ma pokoik księżniczki, baaardzo ładny! Dawidek również. Zrobiliście kawał dobrej roboty! Teraz nic tylko się tym cieszyć :)

 

Neluś, cześć Kochanie moje :hug:

Gdzie Ty się podziewasz ostatnio??

Dziękuję za miłe słowa, nie było łatwo szaleć, bo to tylko było malowanie :rolleyes:

W rzeczywistości wszystko prezentuje się ciut inaczej, bardziej szaro, nie wiem, czy aparat mi przekłamuje czy może to wina monitora.

 

Jeszcze wszystko jest surowe.

Dywan do salonu jest na strychu i czeka na kąpiel.

Nie ma go kto zawieźć do pralni..

W sypialni łyso nad łóżkiem, w salonie łyso nad narożnikiem.

Zbieramy teraz na lampę podłogową i inne rzeczy.

Powoli do przodu ;)

 

W łóżku jestem zakochana, kupiliśmy do niego najwyższy materac, jaki był.

Wysoko jest... :lol2:

Ale i my jesteśmy wysocy, więc dlatego taki wybór.

Nie lubię się zapadać, gdy mam usiąść ;)

Najgorzej na zdjęciach prezentuje się sypialnia a w rzeczywistości wygląda przytulniej i cieplej.

 

Może, gdy zaświeci slonko, zdjecia wyjdą lepiej..

 

Pozdrawiam wszystkich ciepło, jutro wpadnę do Was się przywitać :p

 

Narzuta BRW:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jest bossssko:wave:

Pokoje dzieciaczków słodkie. A Wasze wnętrza czyli sypialnia i salon zrobiły się bardzo eleganckie. Kolor ścian bardzo je uspokoił. Zauważyłam, że szary jest tylko w salonie i przedpokoju, a sypialnia jest błękitna, tak? Ładnie:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten Twój dom się zmienił :jawdrop:, całośc wyszła cudnie.....pokoiki dzieci bardzo dziecięce i mam nadzieję ,że małolatom wpadły w oko ;). Sypialnia malutka , ale bardzo przytulna kinkiecik wpasował się doskonale !!!!! A kuchni i salonu to wcale nie poznałam , metamorfoza na CAŁEGO :no: :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane moje :), bardzo Wam dziękuję za miłe słowa, podnoszące na duchu :hug:

Nie wszystko wyszło jak trzeba, w wyobraźni było dużo lepiej, wyszło gorzej.

U Nadusi miało być szaro-wrzosowo, jest cholerka różowo :rolleyes:.

No bo..

Ten 'koronkowy róż' okazał się tak brzydki, że na szybko kupiliśmy inną farbę, wrzosowy jakiś tam, który jest zbyt dziewczęcy jak na moje oko.

Nie miał już w sobie tego przybrudzonego odcienia.

Ale to była trzecia farba, którą jej kupiliśmy.

Musiała zostać.

Baldachim miał być biały, nie było, przyszedł lawendowy, lampa pierwsza już nie jest sprowadzana (ta biała z koronki), druga okazała się ciemna jak cholera, trzecia..

To kwiatek, różowy... :eek:

Na necie wygląda dużo lepiej niż w rzeczywistości.

Narzuta przyszła inna niż zamawiałam, jest do wymiany, ale Pani mnie olewa i nie odbiera telefonów, więc nie wiem czy ją wymienię.

I tak jeszcze, to na zdjęciach jest to bardziej wszystko wrzosowo różowe niż w rzeczywistości, to jedyna moja pociecha.

Ale Wy tego nie widzicie, widać tylko samą słodycz.

I teraz.. szukam czegoś w szarych odcieniach do uzupełnienia, ale nie mam pomysłu czego.

Żeby nie przesadzić z tymi wszystkimi ozdóbkami.

 

Pokoje dziecięce są bardzo kolorowe, ale Dawidek sam chciał taki pokój, nie kłóciłam się, bo kocham patrzeć na moje szkrabki, gdy świecą się im oczy ze szczęścia :)

Dawidek wszystko sobie sam wybierał.

No i pamiętać trzeba o tym, że są jeszcze maluszkami, bo Nadusia ma 2 i pół roku a Dawidek 4 i pół.

 

Salon i kuchnia jeszcze puste, jak się ciut odbijemy, to będziemy kończyć wystrój.

 

Nie wiem, co zrobić ze ścianą za narożnikiem w salonie i ze ścianą za łóżkiem w sypialni.

 

Beatko, dziękuję Ci za miłe słowa.

Cieszę się, że o mnie pamiętasz i zaglądasz.

Bardzo mi miło :hug:

 

Agawi, szary jest w przedpokoju, trochę w kuchni i w salonie.

Szare dodatki w sypialni (dziś zamówiłam jeszcze szare jaśki).

Sypialnia błękitna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja jeszcze z prywata ale cos nie mam reki do tych roz :bash: wszystko mi jak wsciekle rosnie a roze - no dupa blada. Posadzilam w zeszlym roku 4 okrywowe rozowe Max Graf - kupilam juz kwitnace i kwitly jeszcze do poznej jesieni. Sciolkowalam kora ... no i teraz po zimie koncowki pedow zrobily sie czarne - przemarzla, uchlastalam do zielonego, czesc badylikow musialam calkiem wyciac - no obraz nedzy i rozpaczy.

I teraz tak, to co zostalo jest zielone, jak podrapie paznokciem to czuc ze zyje ale kurna nic sie nie rusza :rolleyes: jak myslisz czekac jeszcze, czy szukac zamiennikow?

No i moje biale pnace Icebergi, tez cos nie halo ... niby dostaja liscie ale sa takie jakies dziwnie wiotkie i ogolnie zabiedzone to to wyglada jakies takie.... jutro zrobie foty z calkiem bliska, to moze mi cos podpowiesz - moze jednak nie nadaje sie do roz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu....metamorfoza bardzo udana....pokoje dzieciaczków super słodkie i takie własnie dziecięce, salon , sypialnia, kuchnia, przedpokój-extra. Wszystko takie świeże, czyste i firanki w sypialni i salonie bardzo fajnie tam wyglądają. Na pewno sporo pracy Was to kosztowało, ale jak widać takie efekty to warto się pomęczyć. Pozdrawiam ze słonecznego południa.

aaaaa.....to teraz czekamy jeszcze na zdjęcia ogrodu :wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DarioAS

 

Dla mnie B O M B A !!!!!!!!!!!!!!!

Wszystko wyszło super.

Naprawdę prezentuje się nowocześnie.

Sypialenka fajna,pokoje dzieci milutkie.

Salon teraz nowoczesny.Wokół wypoczynku

można by trochę rozjaśnić,bo tam jest ten skos.

Zdjęcia przedpokoju wyszły Ci naprawdę fajne.

Mnie się bardzo podoba.W salonie masz nowe meble,

bo ja już się pogubiłam.Możecie być zadowoleni

z efektu.:wave:

KG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...