Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tymianka R&W


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D Gratuluję pięknego domku!

Bardzo mi odpowiada ten projekt, ale jeszcze szukam działki, więc nic niewiadomo co z tego wyjdzie.

 

Niecierpliwie czekam na dalsze odcinki. Szczególnie z aranżacji wnętrz - ciekawi mnie ile się zmieści na w sumie niedużym metrażu.

 

I pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWIELBIAM TAKIE WIDOCZKI. :D Ludzie się budują, dokupują , wybierają i człowiek może obserwować jak wszystko rośnie. Sama radość, zawsze cieszyłam się, gdy ludziom coś się udaje. Trzymam kciuki i to mocno :D

 

P.S. Wiesz, pomyślałam sobie, że będziesz taką "matką chrzestną" moich zdjęć, bo znacznie ułatwi mi -twoje prowadzenie mnie za rękę - dalsze pisanie dziennika.

Takimi "rodzicami" czasami czujemy się z mężem, gdy najpierw tyczymy ludziom budynek, a potem widzimy jak rośnie jak drożdżówka, pięknieje i dokonujemy na koniec inwentaryzacji, ludzie się wprowadzają, często pokazują co nowego zamontowali, dokupili, zmienili, wymieniamy się doświadczeniami, telefonami "które mogą pomóc" - pt. Swietny kafelkarz.... - takie FORUM na żywo.

 

Pisz, a ja będę czytała. Gorąco pozdrawiam w dniu, w którym niemiłosiernie leje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

5 sierpnia zapalimy pierwszą współną świeczkę i zapewne razem ją zdmuchniemy.

A 12 sierpnia ja sama będę dmuchała świeczkę w rok po tym jak przywiozłam tutaj i rozpakowałam po wszystkich mozliwych kątach swój cały dobytek ;)

 

Witek zamieszkał tutaj 3 miesiące wczesniej.

 

Także zapowiada się "gorący" sierpień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj - pokrewna duszyczko :D

 

Ta twoja łazienka jest żywcem przeniesiona z moich planów. Tzn. - uściślając- na dole będę miała kibelek.... może nie za duży , ale też nie za mały i do podumania doskonałay, w którym to właśnie takie kafelki chciałam mieć i taką drewnianą szafeczkę pod umywalkę z taką właśnie antyczną baterią.....oj wylewają się ze mnie "ochy zachwytu", bo dzięki tobie wiem, jak ładnie będzie wyglądało.

SZAFKĘ też stolarz wam robił? u mnie umywalka musi być z tych mniejszych. A może i namówię stolarza, który będzie robił nam schody i na szafeczkę do kibelka i ramę lustrzaną? Odpływam po prostu.( :o i stwierdzam, jak niewiele mi potrzeba ostatnio aby osiąggnąć taki stan :wink: :oops: )

 

Po kuchni.... łazienkę też masz śliczną :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarz - super macie łazienkę, a i projekt domu jest okazały.

PO tym co widzimy to chyba już macie większosć za sobą...? Chyba ze sie mylimy?

Jak macie jakieś ciekawe rady związane z wykończeniem domu to możecie się podzielić, ze wzajemnością oczywiście.

 

P.S. Ok płotek pokazemy z pewnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna lazienka :D

 

Ucieszylam sie, gdy zobaczylam projekt Waszego domu, bo jednak takich niewielkich jest tu na forum raczej malo, a sama mam zamiar zbudowac malutki domek - razniej mi po prostu :wink: Beda zdjecia innych wnetrz? Bo czekam na nie z niecierpliwoscia, lazienka zaostrzyla moj apetyt 8)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roksi,

Teraz ja goszczę u Ciebie...myślałam, że Ty dopiero zaczynasz swoją przygodę z budową...a tu proszę...prawie wszystko ( czy wszystko?) gotowe.

Z niecierpliwością czekam na więcej zdjęć i inspiracji.

A dziennik- cudny...niesamowicie pięknie przenosisz słowa na "papier".

Pozdrawiam,

Dominika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczna lazienka :D

 

 

Dziękuję, wyszła taka zupełnie przez przypadek, kiedy zaczynalismy ja planować nie było w naszych głowach efektu końcowego, ale kiedy pojawiły się na ścianach płytki to poczuliśmy co powinno być dalej ;)

 

Beda zdjecia innych wnetrz? Bo czekam na nie z niecierpliwoscia, lazienka zaostrzyla moj apetyt

 

Oczywiscie że będę pokazywała pod warunkiem że będzie co pokazywać;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Roksi,

Teraz ja goszczę u Ciebie

 

Witaj Dominiczko ;) Mam nadzieję że będziesz do końca ...ale uprzedzam końca nie widać ;)

 

 

myślałam, że Ty dopiero zaczynasz swoją przygodę z budową...a tu proszę...prawie wszystko ( czy wszystko?) gotowe.

 

Nie wszystko staramy się co jakiś czas coś skombinować ale jest nam bardzo ciężko podejmować decyzje "w środku czy na zewnątrz?" Bo ogród jest zarośnięty moze uda nam się coś tknąć na jesień. W tej chwili mamy 7 wywrotek ziemi porośnietej wszelikimi najróżniejszego rodzaju krzaczorami.

 

A w srodku sama zobaczysz ile mamy zrobione.Jest jedna niezaprzeczalna zaleta małego domu - mała ilośc pomieszczeń do "wykończenia" ;)

 

A dziennik- cudny...niesamowicie pięknie przenosisz słowa na "papier".

 

Dziękuję :oops:

Moja pani promotor chyba nie podziela tego zdania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Roksi, gratulacje (moze troszke spoznione :oops: ) z okazji tytulu i rocznicy :D

Co do szukania pracy w szkolnictwie, to...dobrze sie zastanow, ciezki to kawalek chleba, wiem, co mowie :wink:

Mam pytanko dotyczace lazienki - jakie to sa plytki? Pamietasz moze? I jaki kolor fugi?

Powtarzam sie, wiem, ale powiem raz jeszcze: straaasznie mi sie ta Wasza lazienka podoba....

 

Jak tam taras?

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksi, gratulacje (moze troszke spoznione :oops: ) z okazji tytulu i rocznicy :D

 

Nie spóźniłaś się właśnie 5.08 mieliśmy w ubiegłym roku ślub ;)

taras rewelacja ale teraz nie mam za bardzo czasu na forum więc zdjęcia i informacje o wszystkim co dzieje się u mnie w życiu i wykańczającym się i mnie domu zostawiam na później :)

 

 

Co do szkolnictwa ;) hmmmm....wiem że ciężki ale jest miejsce gdzie jest lekko ? bo jesli tak to składam tam podanie ;p

 

 

A płytki w łazience to Travertino z Tubądzina, sa dwa kolory krem i beż u nich jakoś inaczej się nazywają ale generalnie jak kupowaliśny to tylko te dwa mieli ;) może teraz poszerzyli oferte tego wzoru o inne kolory ;)

 

 

Roksi, wszystkiego NAJ, NAJ, NAJ....

 

 

Dziękuję :oops: :oops: :oops: :lol: :lol:

 

Mieliśmy impreze na tarasie ;) Moi mężczyźni dotrzymali słowa ;p

Zdjecia będa jak bedzie czas ;p

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem ponownie...gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej.

Trzymam kciuki zeby wypaliło z pracą.

 

U nas zastój. Mieliśmy ostatnio spore problemy na naszej budowie...a konkretnie z wykonawcą, który wziął kasę i już się na budowie nie pojawił...no ale co tam...nie będę narzekać. Teraz musimy się skupić jak z tej sytuacji wybrnąć.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia,

Dominika

 

PS. Twoje zdjęcia- przed i po- mówią same za siebie- WARTO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...