Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Tymianka R&W


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 86
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...

:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o

 

Nooooooooooooo koleżanko ............ pojechałaś po bandzie tą nieobecnością. To my na budowach takie problemy mamy, a Ty sobie z pracy do pracy jak motylek .......... :wink:

Zastanawiam się czy Cię rozgrzeszyć :roll: .......... ale co tam.......dam się przekupić zdjęciem w pełni wykonanego tarasu 8)

Fajnie, że już dałaś znak życia.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nareszcie zdjęcia! Superancki taras :D Aż kusi, żeby kawkę na nim wypić 8)

 

Co do wyczyszczenia kostki, to są takie preparaty do klinkieru i betonu, ale może poczekaj, aż się spłucze na dobre powierzchnia i utwardzi fuga, bo mogą jeszcze pojawiać się wykwity od cementu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I konkurs - preparat BETONI do czyszczenia klinkieru z zanieczyszczeń (z betonu również) a potem IMPREGNACJA preparatem silikonowym CT13 firmy Henkel.

Dostanę kawę ? :D

 

 

http://img252.imageshack.us/img252/2971/kawaczarnabialazdjeciaglb5.jpg

 

 

czy taka zaspakaja twoje wirtualne kubki smakowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co do wyczyszczenia kostki, to są takie preparaty do klinkieru i betonu, ale może poczekaj, aż się spłucze na dobre powierzchnia i utwardzi fuga, bo mogą jeszcze pojawiać się wykwity od cementu.

 

Tak zamierzam zrobic...tzn, teraz ciągle u nas pada i wieje i nie zamierzam wychodzic na taras ;) Poza tym musimy jeszcze podsypac żwirem fugi, bo tamten żwir częściowo wywiało, a częściowo się ubił. I teraz trzeba jeszcze uzupełnić ;) I już nie moge się doczekać jak mały meszek zacznie tam rosnąć, oby nie zielsko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Bardzo fajnie urządzasz domek. Gdzie ty znalazłaś takiego zdolnego stolarza? Naprawdę meble przepiękne - moje klimaty mmmm..

I luksfery w łazience! Też chcemy zrobić z nich ściankę i oddzielić tym samym suszarnię. Zastanawiałam się, czy to będzie dobrze wyglądać, a teraz widzę, że bardzo dobrze :D .

Wasz taras też muszę pokazać mężowi, napewno go zainspiruje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie urządzasz domek.

 

 

 

A dziękuję ...staram się jak mogę.

 

Gdzie ty znalazłaś takiego zdolnego stolarza?

 

W Żninie, ale teraz tj. ma full pracy a moją kuchnię zacznie robić w styczniu i prawdopodobnie będzie się z nią zmagał do kwietnia. Więć jesli cos chciałabyś od niego to dopiero w kwietniu.

 

 

I luksfery w łazience! Też chcemy zrobić z nich ściankę i oddzielić tym samym suszarnię. Zastanawiałam się, czy to będzie dobrze wyglądać, a teraz widzę, że bardzo dobrze :D .

 

Powiem Tobie szczerze że nic a nic nie widac przez luksfery. Super sprawa może światła dużo nie daja ale jest coś innego coś ciekawego, cos na czym można zawiesić oko.

 

Wasz taras też muszę pokazać mężowi, napewno go zainspiruje :wink:

 

Mnie się badrzo podoba nasz taras. Uważąm że jest to jestna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Zobaczymy jak będzie się zachowywał podczas uzytkowania.

 

 

POzdrawiam i czekam na wasz ciąg dalszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stolarza - czy mogłabyś podać mi jego namiary?

Czy jest drogi?

 

Czy drogi? Nie wiem, dla jednych tak, dla innych nie. W żninie mieszkają raczej dość skromni ludzie, więc częśto spotykałam się z opinią że drogi. Jednak skoro ma ciągle zajęcie (najczęściej schody robi) i ludzie składają u niego zamówienia to znaczy że są i tacy którym cena odpowiada. Musiałabys się z nim osobiście umówić pokazać projekt i wówczas będziesz wiedziała czy drogi.

A namiar, to może na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roksi napisz coś o swoich okienkach, bardzo ładny kolorek :D

 

poprostu złoty dąb, ale to nic szczególnego. Marzą mi się okna drewniane z drewnianymi szproskami. Ale to za 10 lat ;) Teraz proponują tylko okna z tworzywa okleinowane...np złotym dębem, a jeśli chce się szproski to takie cieńkie listewki złote czy jakiegoś innego koloru wstawiają.

W każdym razie nasze okna sa z TROCALu, nie sa jakieś wymarzone, ale na tamten moment (na ten zresztą też) nie było (i nadal nie jest) nas stac na wymarzone drewnianne...ale całe życie przede mną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...