Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZESTAW NATRYSKOWY -jaki kupić?


kasiola

Recommended Posts

ze względów na finanse postanowiliśmy nie kupować natrysku z bajerami, a że nie stać nas na wymianę bubla, postawiliśmy na dobrą markę - Hansgrohe

w tej chwili można kupić promocyjne zestawy z termostatem, 300zł taniej w komplecie

np. RAINDANCE S 100 AIRJET/ECOSTAT10001

ma fajna funkcję mieszania wody z powietrzem czy cos.. miły masaż i mniejsze zużycie wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zamówiłem Tresa ze względu na regulację wysokości górnego prysznica (termostat w zestawie) :)

 

http://i19.photobucket.com/albums/b185/kirkris/tres.jpg

 

właśnie o coś takiego mi chodziło - deszczyk z góry ,

 

jest mnóstwo ofert różnych firm ale boję się tandety - jezeli ktoś ma dobre doświadczenia to bardzo proszę o jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hansgrohe też bywa made in China ot chociaż by węże prysznicowe imituące takie pożądne metalowo-gumowe a w rzeczywistości zwykła guma cena 5x tyle co metalowo-gumowy mad in China tyle ,że bez znanej marki.W obecnych czasach nic nie jest pewne kieruj się gustem i chyba ceną zwykle te droższe są lepsze.W dwóch lazienkach mam różnych producentów wcale nie z najwyższej półki KFA ,Ramon Soler . W pracy mam Hansgrohe i KFA .Nie widzę żadnej różnicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam chodzi po glowie ponoc niemiecki (choc cena sugeruje raczej chinszczyzne) zestaw z deszcczownica i bateria termostatyczna Sanitop.

Znalezlismy za niecale 900zl...

Wyglada calkiem, calkiem...

Czy ktos z Was moze zna tren wyrob?

Sprzedawca twierdzi, ze nie miewaja reklamacji...

 

http://www.instaldom.istore.pl/sklep,2992,,,03,,pl-pln,416891,0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miazgociąg

Hansgrohe też bywa made in China ot chociaż by węże prysznicowe imituące takie pożądne metalowo-gumowe a w rzeczywistości zwykła guma cena 5x tyle co metalowo-gumowy mad in China tyle ,że bez znanej marki.W obecnych czasach nic nie jest pewne kieruj się gustem i chyba ceną zwykle te droższe są lepsze.W dwóch lazienkach mam różnych producentów wcale nie z najwyższej półki KFA ,Ramon Soler . W pracy mam Hansgrohe i KFA .Nie widzę żadnej różnicy.

Będę jednak bronic jakości hansgrohe - miałam w poprzednim mieszkaniu baterie wannowa TRES i umywalkową KFA. W Tres po ok. 5 latach użytkowania obluzowała się głowica, z ta z KFA nic specjalnego sie nie działo, ale za to nie był to najpiękniejszy design :wink: Hansgrohe uzytkuje od 2004 roku w 2 łazienkach w obecnym mieszkaniu i nie mam zastrzeżeń. A węże są boskie - nie mają żadnych "zakamarków" więc nie osadza sie na nich kamien ani osad z mydła.

markoto

a nie zakamieniaja sie te prysznice?? ja wiem ze maja cos tam zapobiegajace i filtry ale czy to na prawde dziala??

Zakamieniają się jak wszystkie, taka mamy wodę w kraju :wink: , ale rzeczywiście wystarczy przejechac palcem po tych gumowych wypustkach prysznica i kamień się wykrusza. Baterie umywalkowe nie zakamieniaja mi sie w ogóle.

Do obecnego mieszkania kupiłam tanią baterie wloska do kuchni i do dzisiaj żałuję. Kręcąc wylewką doprowadza się w końcu do tego, że odkręca sie ona całkowicie i odpada :evil: Już więcej nie kupie taniego badziewia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zakamieniają się bardzo, taką mam wodę. A więc zużycie baterii duże.

Wszystkie baterie mam RAF-a (10 lat) i oprócz tego, że w wannowej coś się wydarzyło na początku, nie pamiętam co, ale przyjechał Pan z RAF-u wymienił i od tej pory jest ok, nie narzekam. Mają 5 lat gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bateria natryskowa z krakowskiej armatury seria rubin, ponizej wstawiam fotke baterii tez podtynkowej rowniez rubin ale z nieco mniejsza deszczownia, ktora mam kupiona do nowego domku http://www.kfa.pl/

http://www.kfa.pl/_img_produkty/big/1628.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...