Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

ZESTAW NATRYSKOWY -jaki kupić?


kasiola

Recommended Posts

  • 3 weeks później...

My mamy w domuod ok. 15 lat 2 zestawy podtynkowe: jeden do wanny, drugi do prysznica i odpukac nic sie nie dzieje.

( o ile sie nie myle to Grohe) Chyba lepiej dolozyc i kupic cos na lata i nie chodzi o to czy ladnie wyglada po roku czy 2 latach ale po dobrych kilku, bo nie sadze zeby wiekszosc ludzi zmieniala armature co 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat akurat dla mnie.

Też znalazłam ten sanitop. Potem znalazłam zestaw Deante na allegro. Wychodzi razem z głowicą (śr 30 cm) ok. 1100,00 zł.

Ostatnio zobaczyłam ten Deante w Castoramie, jest naprawde imponujący. Ale muszę przenieść ciepłą i zimną wodę w dół, bo ta rurka jest długa i musi się zmieścić pod sufitem.

Dlatego ja także proszę o opinie. Może ktoś używa Sanitpu? Może ktoś używa Deante? Zanim skuję odpływy na dół i narażę się na nieprzychylność ukochanego (już raz ściągałam fachowca do przełożenia rur....:/)

Z góry dzięki za wszystkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...
szukam informacji na temat marki TRES serii MAX

ma ktos?

ja sie sprawdza?

 

dziekuje

 

ja mam

sprawdza się nieźle, chociaż w baterii termostatycznej dla mnie zbyt wąski jest obszar wyłączenia wody (trudno jest trafić w 0 - potrafi czasem kapnąć z deszczownicy lub słuchawki) :)

 

dzieki za odpowiedz

ze wzgledu na czerwone galki wybralam te baterie i zastanawiam sie czy dobrze zrobilam

 

 

ps odkilku dni poluje na zdjecia w Twoim watku, jednak nie chca mi sie otwierac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...