Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

są studia projektowe posiadające dwie wersje murowaną i drewnianą, zazwyczaj drewniana jest nieco droższa. Jeśli biuro projektowe nie ma w ofercie wersji drewnianej, będzie trzeba projekt przerobić, można to zrobić zawczasu własnym kosztem lub włączyć wykonanie w pożądanej wersji projektu do umowy z wykonawcą budynku. Edytowane przez QBELEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast się kłócić pomóżcie znaleźć solidną firmę,która zbuduję mi drewniany dom NOWOCZESNY z MG PROJEKT

 

Na priwa masz link do firmy robią domy z drewna w każdej postaci , mają swoje projekty jak i swoich projektantów także Twój projekt nie będzie stanowił problemu w przeróbce ,wybór należy do ciebie :yes::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

Poczytuję to forum z sentymentu, pomimo tego, że mój dom już stoi. Swojego czasu często z niego korzystałam, a zakończenie budowy sukcesem zawdzięczam wsparciu forumowiczów z mojej grupy budowlanej i doradcom, takim jak _ZBYCH_, jareko, niezły, Olsen, Forest, Zygmor czy Mariano… Jeśli mnie czytają, to serdecznie im dziękuję za pomoc.

 

Zastanawiałam się jak mogę się zrewanżować i postanowiłam pisać o firmach budowlanych godnych polecenia. Wielu forumowiczów rozważa budowę domu drewnianego, a ja pochodzę z Podlasia, gdzie jest wielu fachowców w tej dziedzinie. Chcę zarekomendować firmę EFIN z moich rodzinnych stron. Mogę ich szczerze polecić, ponieważ mają duże doświadczenie. Praktycznie „od zawsze” zajmują się budową drewniaków. Są rzetelni, uczciwi, dotrzymują terminów, stawiają solidne domki, według projektu własnego lub klienta. Z ich usług skorzystało wiele znanych osób. Teraz na przykład kończą dom dla Andrzeja Grabowskiego. Budują też domy w Bretanii.

 

Mają dużo zleceń i pracy. Ponieważ zależało mi na „wyrównaniu rachunków” z forum, namówiłam ich na umieszczenie informacji o nich na forum Muratora. Podaję wiec namiary na EFIN: http://www.efin.waw.pl, Andrzej Winnikow 515091986, [email protected]

 

Mam nadzieje, ze ktoś skorzysta z ich usług i napisze o tym na forum.

 

Odezwę się, jak znajdę kolejną firmę wartą rekomendowania, a póki co

przyjemności w budowaniu, Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Opinia o firmie Handel i Usługi Stolarskie H. Szmyt ze Stęszewa. Tartak mają w Wilczynie. Budują domy szkieletowe. TRAGEDIA. Już 4 miesiące opóźnienia w oddaniu domu. Żadnej z prac nie wykonali bez poprawek. Ocieplenie niesolidnie wykonane, nierzetelnie, braki wełny, krzywe ściany, dziury w ścianach, wykończenia beznadziejne. NIE POLECAM TEJ FIRMY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...