Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Zapraszam do odwiedzenia mojego dziennika budowy - ...]

 

Przeczytałem cały z wielkim zainteresowaniem i żałuję że dopiero teraz. Wiele można się nauczyć i kilka spraw przegapiłem ale kilka mogę jeszcze naprawić ;)

Przede wszystkim interesuje mnie sprawa kierownika budowy. Nie pomyślałem o tym. Miałem zamiar budować wg projektu znajomych architektów i ich zatrudnić jako kontrolerów wykonania. Plany jednak uległy zmianie i będę realizował gotowy projekt i nie mam już znajomych architektów :eek:

 

Jak znaleźć dobrego kierownika budowy i ile to kosztuje. Będę budował na południe od Warszawy na prawym brzegu Wisły. Rozumiem, że nie możesz mi polecić Twojego z Wrocławia ale poradź przynajmniej jak takiego szukać.

 

A może inni forumowicze mają jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat firmy budujacej nic powiedziec nie moge, ale zbudowalam rok temu dom z bali drewnianych, powiem jak bylo. Szukalam firme budujaca domy z bali drewnianych (sosna mnie interesowala), nigdzie nic ciekawego nie moglam znalezc (w jednym miejscu za drogo, w drugim - projekty nie sympatyczne). Znalazlam jedna Osobe, ktora produkuje bali, taka sympatyczna okazala sie. Ma duzo projektow, bardzo cierpliwa. Po 2 spotkaniu zrozumialam ze zna co robi. Umowilismy, ze ona znajdzie budowlancow i td. Dlugo moge na ten temat pisac, ale powiem jedna rzecz, zrobila bardzo fajnie (nawet mebli mnie pomogala wybierac) i stosonkowo tanio. jezeli kogos to interesuje piszczie, podam nomer. Wszystkim goraco polecam!!!)))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

najlepiej skontaktuj się z Panem Wojciechem Nitką ze Stowarzyszenia Drewniany Dom i prowadzącego Forum Drewnianego Szkieletu (http://www.szkielet.pl), on Ci podpowie kogoś z okolic Wawy. Kierownik to koszt od 2-5 tys. zależy ile wizyt. Często jest też tak, że ekipa wykonawcza daje kierownika budowy, a Ty weź inspektora nadzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

najlepiej skontaktuj się z Panem Wojciechem Nitką ze Stowarzyszenia Drewniany Dom i prowadzącego Forum Drewnianego Szkieletu (http://www.szkielet.pl), on Ci podpowie kogoś z okolic Wawy. Kierownik to koszt od 2-5 tys. zależy ile wizyt. Często jest też tak, że ekipa wykonawcza daje kierownika budowy, a Ty weź inspektora nadzoru.

 

Dzięki, tak też zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem uczestnikiem tego forum od 1,5 roku. Do tej pory ""istniałam" bardziej w grupie touńsko-bydgoskiej, gdyż budowałam dom na tamtych terenach. Ja zbudowałam i teraz przyszła kolej na dom dla teściowej (tak się życie poukładało). Myślimy o budowie domu szkieletowego. W związku ztym moje zapytanie o firmę Dobry Dom ze Złotorii k. Torunia. Czy może słyszeliście o nich. Ja mam opinię 3 osób, które wypowiadają się o nich w samych superlatywach (co do pracy, kultury, poszanowania pracy), ale z autopsji wiem, że 3 opinie to mało...

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyniku dyskusji zamieszczanych na prywatnych forach internetowych podejmujemy inicjatywę.

 

W związku z kolejnymi anonimowymi, nieprawdziwymi i uwłaczającymi wpisami oraz komentarzami na forach internetowych odnośnie naszej technologii i naszych działań oraz w związku z blokowaniem przez moderatorów możliwości dodania odpowiedzi poprzez zamykanie utworzonych celowo na krótki czas wątków, wszelkie tego typu działania odczytujemy jako kolejne celowo wymierzane przeciwko nam i przeciwko dystrybuowanej przez nas technologii. [ciach.........]

 

Witam,

Odnoszę wrażenie, że blokada Waszego profilu np. na http://www.forumbudowlane.pl (bo to akurat śledziłem) nastąpiła wskutek autokryptoreklamy, którą stosowaliście nagminnie w wielu wątkach. Ale to tylko moje wrażenie, może się mylę. Życzę powodzenia w tworzeniu nowego portalu, myślę, że to dobry pomysł.

Pozdrawiam

Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...