Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Wszystkich Drewniaków!!!!

 

Może ktoś z Was mieszka już w szkieleciaku (szkielet 14x14, 15cm wełny w ścianach, 10cm w podłodze) z podłogą na legarach, ogrzewanym elektrycznie? Poszukuję pilnie opinii o przebytej zimie i rachunkach za prąd. Moi budowlańcy zapewniają mnie że wszystko będzie ok, ale chciałbym znać opinie ludzi którzy przeszli to (przechodzą). Tak naprawdę interesuje mnie koszt takiego ogrzewania a nie współczynniki itd. (o współczynnikach kiedyś zapomnę - o rachunkach niestety nie). Zastanawiam się czy nie pchać się w lanie podłogi z betonu ze styropianem... sam już nie wiem

 

Dajcie znać, proszę!!!

 

pozdrawiam i czy ktoś z okolic Grodziska jest?????

Mieszkalam dwa sezony.Dom ktory kupilam mial drugie pietro wybudowane w szkielecie( 18cm welny).

 

Obecnie konczymy prace wykonczeniowe srodka , szkielet zostal rozebrany i zastapiony B-K 24cm+15 cm ocieplenia.Nigdy wiecej tego dziadostwa!!!!Zastanow sie przed budowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak u mnie. Wszystkie sufity są podwieszane na ruszcie i większość ścian także (oprócz tych w łazienkach - bo tam jest glazura i tych w spiżarni - tam może popękać). Rzeczywiście, mimo prostego montażu szkieletu okazało się, że trzeba gdzieniegdzie podkładać pod stelaż bo nie jest równo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, ostrzegam

 

W październikowym dodatku do Muratora - Murator Mazowiecki - Domy i Mieszkania - ukazała się reklama Centrum Budownictwa Szkieletowego Warszawa - Marek Nowicki, używając loga CBS, reklamująca się między innymi współpracą z Centrum Budownictwa Szkieletowego w Gdańsku.

 

Informuję, iż Centrum Budownictwa Szkieletowego w Gdańsku, nie mam nic wspólnego z firmą CBS Warszawa, która nazwy i zastrzeżonego przez nas loga używa bezprawnie, bez zgody Centrum Budownictwa Szkieletowego w Gdansku.

 

Centrum Budownictwa Szkieletowego z siedzibą w Gdańsku nie ponosi i nie będzie ponosić żadnej odpowiedzialności za działalność pana Marka Nowickiego.

 

Wojciech Nitka

Centrum Budownictwa Szkieletowego

80-748 Gdańsk

ul. Chmielna 54/57

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych i mających się budować :D

Ja na razie szukam działeczki (w Bielsku Białej lub Pszczynie) oraz projektu . Śledzę posty na forum i jak na razie nie znalazłem nikogo z okolic Bielska. Może ktoś ma namiary na godną polecenia ekipę? Chętnie przyjmę wszelkie informację. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...