Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
witam :) i proszę o pomoc zacznę od początku mam na oku dom stary dom z bali 84 m dom stoi na prawie 1hektara dzialce jest wyremontowany a dzialka zagospodarowana obsadzona trawa i glakami w domu jest gaz światło woda łazienka pokój kuchnia i poddasze zagospodarowane gosć chce za dom 100000 dla mnie to stanowczo za drogo poradzcie co robic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :) i proszę o pomoc zacznę od początku mam na oku dom stary dom z bali 84 m dom stoi na prawie 1hektara dzialce jest wyremontowany a dzialka zagospodarowana obsadzona trawa i glakami w domu jest gaz światło woda łazienka pokój kuchnia i poddasze zagospodarowane gosć chce za dom 100000 dla mnie to stanowczo za drogo poradzcie co robic ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodekku działka nie jest warta połowy tej ceny jaką facet woła czesc to pastwiska mały kawalek budowlany a reszta w 6 arach na drugiej wsi a całos na takim zadupiu ze hej owszem jset tam pięknie ale jedynie na rekreacje a nie na całoroczne mieszkanie jednym słowem nie mam pojęcia skad gosć wziąl tę sumę zgodze sie znim ze dużo włożył w remont domu ale tylko wewnątrz z zewnątrz dom mi wygląda na bombe wydaje mi sie że fundamenty nie są ok i bleki ijuz sie sypią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkieletorów zapraszam na BUDMĘ 25-28 styczeń br.- pawilon 3, stoisko 61 - stoisko Stowarzyszenia Dom Drewniany.

Dla Forumowiczów z tego forum - Katalog Budownictwa Drewnianego 2005 - co prawda traktujący o domach z bali - GRATIS.

 

Zapraszam także na seminarium - http://www.domydrewniane.org/aktualnosci/050125.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
hej, jestem Novy i chociaż mój dom już jest... mam pytanie: czy na poddaszu panele mogą być bezpośrednio przybite do krokwi i jętek, gdy te zakryte są folią paroizolacyjną?... Dalej już tylko wełna(ok.20cm), wiatroizolacja i ondulina...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...