Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

Moge polecić i dac namiary na firme z 3miasta ktora stawia mój dom. Sa gotowi jechac do Bydgoszczy...

jarek

 

 

Bardzo chętnie namiary na firmę napisz coś więcej

co to za jedni i jak budują

wszystko co tylko możliwe i jak cenowo

 

a dzisiaj idę składać wniosek do millennium

 

Dzięki

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć wszystkim

Firma nazywa się EKO DREWNO BUD z Rumi tel do szefa 0607686065 p. Marek. Zanim dogadałem sie z nimi sledziłem ich poczynania na rynku budowlanym przez rok.Zaliczyłem ich dwie budowy rozmawiająć z firmami które wchodziły na nastepne etapy np. wykonczenie jak równiez z inwestorem który tam juz mieszką-WSZYSTKO OK!!!!! Przez ten rok rozmawialismy /miałem czas bo przesuwały mi się temniny i ustalenia z pozwoleniem na budowe/. Czasami było ostro ale wreście podpisaliśmy umowę. Firma słuzy pomoca i radą dzieląc się doświadczeniem z poprzednich inwestycji. Kupiłem projekt gotowca i młody namietny konstruktor wpakował mi kupe stali w salon :x . Pogadałem i wraz z konstruktorem /z papierami/ przeliczylismy i stal poszła na złom na rzecz całego domu z drewna. Czasami były jakies zmiany podczas budowy bo cos się zmianiało np ścianki lub wymiar okna nikt nie sapał tylko przerabiał. Co do ceny to brałem oferty od W-wy do wód Bałtyku i przyjełem kryteria- za tani do kubła bo bedzie rzezbił i bedą pózniej kłopoty, za drogi bo na pewno chce mnie zedrzec ze skóry. Nie wierzę w zadne cos gratis bo wiadomo że to kosztem czegos/ sam jestem z branzy budowlanej więc wiem że kazdy musi wyjśc na swoje/ . Wazne jest to że od pierwszego dnia /maja swoja przyczepe kempingowa/ktos z ekipy 4 osób zostawał na budowie 24 h i miałem zapewnione zabezpieczenie drewna i budowy gratisa to bardzo ważne!!!! Juz rozmawiamy o dalszych robotach na kolejne etapy/ mam podpiasny stan surowy otwarty/.Kolega ktory był dzis na budowie jak zobczył to wstepnie powiedział że to oni maja mu budować. EKO DREWNO BUD nie bierze zlecen na siłe i na ilosc. Jak skończą jedna to wchodza na druga- jedna ekipa jedna budowa. Oczywiście na budowie czysto i wszystko na swoim miejścu. Mam troche fotek dla zainteresowanych na prv. Dom buduje pod Gdańskiem od strony Pruszcza. Narka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex_ - 3mamy "wiesz co" :D

 

nie powinnam wiesz czego robić - thx

 

a tak poza tym

w końcu miałam chwilę i pobiegałam po bankach

niestety wynik BPH jest negatywny

1,25% - prowizja jeśli założe płatny ROR

2,84% - oprocentowanie

rzeczoznawca płatny normalnie i 60% f-ry

 

w millennium złożyłam wniosek i mam

 

0-prowizja

0-rzeczoznawca

0-nadpłata i wcześniejsza spłata

0-za ROR-prowadzenie i założenie

2,80%-oprocentowanie

rozliczanie transz na podstawie fotek lub f-r

 

a nad PKOBP myślę

1,5% - prowizja

2,58% - oprocentowanie

rzeczoznawca własny,

najgorsze jest wiązanie na kurs wg. daty złożenia wniosku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

Mam troche fotek dla zainteresowanych na prv. Dom buduje pod Gdańskiem od strony Pruszcza. Narka :wink:

 

 

Widziałam fotki

marzę żeby być na takim etapie

a na razie mój etap niedługo uaktualnię fotki

ale jeszcze sporo odbiega

prezentuje się to interesująco

spróbuję nawiązać kontakt i rozeznać sytuację

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex a próbowałaś załatwiać sprawy przez EXPANDERA w miom przypadku odwalili całą papierologie/ analizy kosztów, możliwości spłat, zaawansowanie budowy, mozliwości kredytowania itd/ jak wybralismy bank to ja tylko podpisałem kwit na małżenstwo z bankiem na kilka lat. To tak nie do końca z tymi procentami, wszystko zalezy od kwoty i stanu zaawansowania budowy. To sie moze zmienić. Jak ja spotykałem sie z bankiem indywidualnie to mi cuda na kiju obiecywali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j-1942 nie mam wystarczającego zaufania do Expandera

poza tym oni żyją z prowizji, czyli nie wiem czy by mi dali 0%

a ja mam taki charakter że wolę sama

mieć wpływ na to co będzie później

zwłaszcza na takie małżeństwo

ale zdecydowano że Mille albo PKOBP i tyle

więcej kombinować nie będziemy

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to Ty decydujesz ,ale Expander nie bierze prowizji od Ciebie to bank płaci im za znalezienie klienta / ja nie płaciłem.EXP wynegocjował mi to samo co łaziłem sam i sie wkurzałem za olewactwo naszych ,,panienek z okienka' w bankach. Załatwili mi wszystko a ja poszedłem tylko do banku i podpisałem kwity.

Wierz mi zaoszczedziłem czasu i zdrowia i moze komus EXPANDER uratował zycie bo mnie czasmi nosiło jak widziałem ruchy i niekompetencje pracowników banku.

Ja załatwiałem przez EX ale jest jeszcze kilka takich firm. Kolega brał przez PTF i tez jest uchachany. Jak masz jeszcze czas pomyszkuj a nóż może trafisz lepsza oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to Ty decydujesz ,ale Expander nie bierze prowizji od Ciebie to bank płaci im za znalezienie klienta

 

No właśnie bank płaci prowizję z tej prowizji

którą ja płacę, co jeżeli teraz wiem że jej nie płacę??

A faktycznie sporo nerwów kosztuje

bieganie po bankach a ja staram się nie rozmawiać

z paniami z okienka tylko z panami

jest dużo bardziej rzeczowo i sensownie

jeszcze z żadną panienką się nie dogadałam

(a jedna z nich już nie pracuje )

dopóki nie podpiszę umowy będę przeglądać na bieżąco

oferty i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j-1942

 

mam pytanko, jako że mamy z tej samej

pracowni projektowej domki

czy dobrze czy źle to już mniejsza o to

tyle tylko co z tą ścianką murowaną wewnątrz

czy ją murujesz i kominy w którym momencie

stawiacie, bo my się zastanawiamy nad tym

a jeśli chodzi o ściankę to mógłby być klinkierek w domku bez tynku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex ścianka to juz historia nie ma jej i nigdy nie miało byc, :D została zastapiona drewnem, a komin stawiam sytemowy SCHIEDEL. Komin stawiam / a własciwie zaczynam w tym tygodniu po zrobieniu konstrukcji budynku./ Uciekam z murowania a Twój pomysł klinkier tez mi chodzi po głowie ale to mozna zawsze zrobić-nakleic płytki na płytę gipsowa lub mocniejszą FERMACELL w czasie wykanczania wewnatrz . Taka jest moja koncepcja mam czas to jeszcze przemysleć. Oczywiście wszystkie zmiany stal drewno, drewno cegła poprzedzone były obliczeniami konstruktora z 3miasta.

To sa minusy projektów gotowców...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...