Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alex no to witam w klubie to jak wyrok do odsiadki .Sady dają tyle za najgorsze zbrodnie a tu 25 lat za to że sie chce miaszkać w domu :lol:

Kiedy kupujesz drewno? pod choinke jako prezent dla męża 8)

 

 

już drewno zamówione tu się p.Marek musi spisać u mnie ma byc zaraz po nowym roku :D

 

a mąż faktycznie ma doła jakby dostał wyrok :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E jak popęka przykryje szybą podświetle i będę opowiadać ze to najlepszy pomorski architekt projektował 8) , u mnie gipsy juz czekają, tylko dokpuić stelaze i ową masę szpachlową, i koza też czeka na odpalenie, teraz czas ostro zabrać się za wnętrze. j-1942 gdzie ty własciwie budujesz ten szkielecik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex no to witam w klubie to jak wyrok do odsiadki .Sady dają tyle za najgorsze zbrodnie a tu 25 lat za to że sie chce miaszkać w domu :lol:

25 LAT?

to chyba macie niezłe okoliczności łagodząće.... :p

U mnie trzydziecha stuknie jak nic!! Już widzę minę dzieciaków jak się dowiedzą, co czeka ich w spadku po nas....

No trudno, mogli sobie wybrać innych rodziców, bogatszych.. A my - zęby w piach, ale W SWÓJ PIACH!!!! A nie w cudzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alex no to witam w klubie to jak wyrok do odsiadki .Sady dają tyle za najgorsze zbrodnie a tu 25 lat za to że sie chce miaszkać w domu :lol:

25 LAT?

to chyba macie niezłe okoliczności łagodząće.... :p

U mnie trzydziecha stuknie jak nic!! Już widzę minę dzieciaków jak się dowiedzą, co czeka ich w spadku po nas....

No trudno, mogli sobie wybrać innych rodziców, bogatszych.. A my - zęby w piach, ale W SWÓJ PIACH!!!! A nie w cudzy...

 

No j-1942 zastosował wobec mnie specjalne złagodzenie niestety tez 30 :lol:

 

poza tym faktycznie pięknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale recydywa ludzie z wyrokami moze zaczniemy grypsować 8)

Ola buduje koło Koszwał przy E7

Co do kamyków to firmy zajmijace sie piachem powinny wiedzieć gdzie cos takiego można zdobyc.

Jak jedzie sie do LUBIANY widziałem kiedys firme zajmujaca sie kamieniem każdej wielkosci moze maja to co potrzebujesz. Zobacz równiez w anonsach czasmi takie cuda oferuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 1942, ale do Lubiany troche daleko, a teraz jescze zamieszanie przedśwtiąteczne i czasu mało, ale spróbuje poszukac w anonsach może coś będzie, Koszwały wiem gdzie to bo czesto przejzeżdzam tamtęd, ja buduje w przeciwna strone od Gdańska okolice Kolbud. U mnie podobno jus ściany widać, ale niestety ja jescze nie wiedziałam, czy wykańczacie narozniki ścian jakismiś listwami metalowymi, są one bardzo narazione na zniszczenie i słyszałam ze się kładzie specjalne listwy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 1942, ale do Lubiany troche daleko, a teraz jescze zamieszanie przedśwtiąteczne i czasu mało, ale spróbuje poszukac w anonsach może coś będzie, Koszwały wiem gdzie to bo czesto przejzeżdzam tamtęd, ja buduje w przeciwna strone od Gdańska okolice Kolbud. U mnie podobno jus ściany widać, ale niestety ja jescze nie wiedziałam, czy wykańczacie narozniki ścian jakismiś listwami metalowymi, są one bardzo narazione na zniszczenie i słyszałam ze się kładzie specjalne listwy.

 

u mnie narożniki wykańczano

listwą kątową aluminiową!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...