Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...wsumie to liczyłam po trochu na Pana Nitkę

 

Zapraszam Cię na moje Forum http://www.szkielet.com.pl/forum Tam jest spokojniej.

 

Wojtku .

Jestesmy na forum Muratora . Nie wolno wyrywac stad ludzi na swoje forum . Bo to nieetyczne . Takie marketingowe , w zlym znaczeniu tego slowa .

Tylko tutaj ludzie moga zapoznac sie z roznymi technologiami .

Tylko tutaj kazda technologia poddana jest krytyce .

Tylko tutaj mozna wiec dowiedziec sie prawdy o kazdej technologii .

Tylko tutaj nikt nie jest w stanie zaslepic ludzi zaletami technologii , leciutko przebiegajac po wadach , marginalizujac je .

Tylko wiec tutaj , mozna podjac decyzje : z czego budowac ?

 

Wzorem dla mnie , jest forumowicz Jareko . On nie ukrywa , ze zajmuje sie oknami . Link do jego strony jest widoczny . I chetnie udziela odpowiedzi na problemy zwiazane z oknami . Nie narzucajac sie przy tym : chodzcie do mnie . Zupelnie odwrotnie niz to robisz ty - Wojtku .

Probujesz sciagnac na swoja strone ludzi , ktorzy albo pojecia o technologii nie maja , albo sa na etapie wahania : co wybrac ?

Czyli uskuteczniasz marketing w czystej postaci . Troche dziwie sie moderatorom , ze na to pozwalaja , ale nie mam na to wplywu .

 

I na koniec . Bylem na twojej stronie . Jest tam duzo reklamy i malo tresci . A co do forum - wyglada jak martwe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wiesz co Luc, czepiasz, sie....Zadałam pytania, dostałąm zaproszenie na forum na którym i tak jestem, jeśli tam moge poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania to czemu nie, a reklama/ Może Ty tak to odbierasz, ja zadałam pytania ogolnie do wszystkich, i jakoś ciagle krucho z odpowiedziami...

 

fakt jestem laikiem, ktory się nie zna na technologii, ..i dodatkowo, takim, który się ciagle wacha....

 

dlacvego? bo do momentu ostatecznej decyzji mam czas, mam ciagle jakis inne rzeczy do zrobienia itd, więc póki klamka nei zapadla to oczywiste że czytam i się uczę....

 

Martwe forum..nono, to wymysliłeś;) jak się zaangażuje, to martwym myśle nei będzie na pewno, zwykle gdzie się pojawiam robie dużo szumu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida pisze w sposob wyraznie wskazujacy na jej zafascynowanie technologia szkieletowa . Moja rada dla niej - buduj szkieletowy . Najwazniejsze zebys byla szczesliwa . Zwlaszcza ze , jezeli dobrze pamietam , jej rodzice mieszkaja w domu o konstrukcji szkieletowej .

No bo skoro to jest wystarczajaco dobre dla nich , to i dla Aidy bedzie odpowiednie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida pisze w sposob wyraznie wskazujacy na jej zafascynowanie technologia szkieletowa . Moja rada dla niej - buduj szkieletowy . Najwazniejsze zebys byla szczesliwa . Zwlaszcza ze , jezeli dobrze pamietam , jej rodzice mieszkaja w domu o konstrukcji szkieletowej .

No bo skoro to jest wystarczajaco dobre dla nich , to i dla Aidy bedzie odpowiednie .

nie rodzice, ale teściowe;) no ale coś zapamiętałeś ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aida.... pisałem wczoraj, że czytam fora głównie o kominkach ale zainteresowany jestem szczególnie technologią szkieletową, to dlatego, że męczy mnie atmosfera dziecinnej kłótni i robienie wody z mózgu przez kilku bardzo "oświeconych" forumowiczów. Czytając wątek omijam niektóre posty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aret czytając ten wątek przypomina mi się pewna wypowiedz z telewizji PRL .... " co to za dyskusja jak każdy ma inne zdanie" :D :D :D

Powodzenia , czasy się zmieniają , mamy inernet i wolność wypowiedzi. Nie mylcie tylko wolności wypowiedzi z wolnością obrażania tych co mają inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu nikt nie obraził , może próbował , ale ja się nie obrażam.Jak ktoś zachowuje się tak jak wyżej widać to świadczy to zle tylko o nim.

Napisałem "nie mylcie" celowo w l. mn. , gdyż niestety tak to wygląda , szkieletowcy w tym wątku w większości, uwagi krytyczne na temat technologii wykorzystują jako preteksty do personalnych ataków.

Masz malo postów Aret więc to nie było do Ciebie , nie jestem obrażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecei co? tak soie siedze i planuje ten domek i juz mam prawie parter;0 jak dokońćzę to sie pochwale:)

 

To zainteresuj sie przy okazji tematem : robaczki a konstrukcja szkieletowa .

Zeby nie bylo , ze atakuje polskie szkielety , to napisze o amerykanskich .

Problem jest na tyle powazny , ze wprowadzono obowiazek przeprowadzania inspekcji na okolicznosc robaczkow , w momencie sprzedazy domu . Oczywiscie - zaden problem . Dzwoni sie po chlopakow od bug doctor i oni robia opryski kuchni , lazienek , scian zewnetrznych i piwnic . Robaczki gina w oka mgnieniu . Srodki posiadaja wszelkie wymagane atesty . Kosztuje to raptem kilka stowek . Jednym slowem : no problem .

Tylko ciagle kolacze mi w glowie wspomnienie filmu , ktory w szkole nam pokazywali . Traktowal on o skutkach wybuchu bomby atomowej . Zycie wyginelo . Przetrwal tylko robaczek .

I mamy zestawienie : srodki do trucia robakow sa dla czlowieka nieszkodliwe . Bomba atomowa zabija czlowieka a robaka nie .

Cudowna technologia , nieprawdaz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...