Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wybudowałem go tez dla tego bo nie mam czasu czekac az wszystko wyschnie jak w technologi normalnej, Każdy budowlanie przyzna że kilka miechów to wszystko musi postać, chce zapomnieć o budowaniu w ciagu 12 miechów max na gotowo łącznie z ogrodem a mam nie mały :lol:

 

Odpowiedz brzmi : suszenie mechaniczne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie każdy ma sasiada z pełna baza sprzetową :lol:

 

Budowalem dom na nowopowstajacym osiedlu domow jednorodzinnych .

Sasiad zaszedl do mnie i powiedzial ze moze mi podrzucic sprzet do osuszania od swego budowlanca , ktory buduje juz chyba 5 dom po sasiedzku .

Nawet nie chcial wziasc ode mnie zwyczajowej flaszki za fatyge .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j-1942 skoro juz mozesz pisac o sobie budujacy forumowicz , to powinienes wiedziec ze 120 m2 domu nie ma stalej ceny wykonania.

Zalezy to od projektu , materialow , robocizny i wielu wielu innych rzeczy.

Konkretnie napisalem "zajrzyj do watku Aidy77" i zobacz tam wlasnie ktos pokazal zdjecia swojego domu w cenie chyba ok 75 tys , to nie jest odbijanie pileczki tylko fakt.

Wyliczac do sobie tu mozemy do poznej nocy albo twojego rana , a jak 2+2=4 tak oczywistym jest ze domy szkieletowe w Polsce nie sa znacznie tansze od murowanych. Zapytaj pana Wojciecha Nitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Kropi nie jest wyznacznikiem. Zobaczymy jak wybuduje i podliczy słupki i wyjdzie kwota. Ja prowadze szczegółowy zapis. Nawet jak kupuje kłódke do bramki to tez idzie w tabelke :lol: A tak z ciekawości ile wyjdzie na koniec :D

 

Wyznacznikiem . Tego waszego wyznacznika powinno sie wysmarowac smola i posypac pierzem , za te glupoty , co wypisuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...