Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa drewnianego szkieletu


Maco

Recommended Posts

Ola co do szpachlowania to poszukaj na stronach firm oferujących płyty GKF co niektorzy maja juz masy szpachlowae z włoknami specjalnie do budownictwa szkieletowego/ zawsze możesz wykonac telefon do przedstawiciela lub działow technicznych firm i kolesie bez problemu pomoga Ci odpowiadając czy cos jest OK i pasuje do naszej technologi czy sobie masz odpuścic/ i nie daj sie podpuścic aby szpachlować tylko łaczenia bo bedziesz załować. Mam teraz ekipe co wyprostowała mi sciany i mam prosto jak na szkle za mniejszy szmal niz ofertowała mi pewna firma:lol: mam to za soba, ale co mnie to nerwów kosztowało i czasu- to inna bajka ale warto i jak patrze na fotki z czasów partaczy i teraz to dwa swiaty :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ola a jak z obudowa kominka? kolega polecił mi fajna firemka z Gdanska.

ceny w porównaniu z innymi OK/ czasmi jak dostawałem oferty to mnie serce zaczeo mocniej chodzic :lol:albo przestawać. Własciciel robi rysunki przestrzenne pokazuje widoki z roznych stron więc juz na ekranie widzisz co bedziesz miec. Zmienia przy Tobie sugestie co do wygladu. jak chcesz dam Ci namiary na skrzynke. własnie u niego zamowiłem zabudowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola ja tez tak myslałem ale w naszej technologi warto pomysleć aby zrobiła to firma z dośwadczeniem i dająca gwarancje. teraz wchodzą nowe matariały nie uzywa sie waty z folia tylko jakies płyty.

Lepiej dac pare zetów węcej i dac zarobic komus z doświadczeniem niz mieć głupie mysli :lol: za duzo ryzykujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamierzam budować domek w szkielecie i szukam opinii na temat firmy CANBUD z Przysuchy. Opinie właścicieli dwóch przedstawionych domów są pozytywne, ale może ktoś miał z nimi jakieś przejścia? Mój domek to parter z poddaszem NASTKA z Archipelagu (197 m2 całkowitej z garażem) cena za stan surowy zamknięty 138 tys. W cenie fundament, ściany z drewna struganego i suszonego komorowo, elewacja z tynku akrylowego na 10 cm styropianu i płycie OSB z wiatroizolacją, kryty gontem bitumicznym IKO, okna PlastSystem białe plastiki 5 komorowe, drzwi wejściowe antywłamaniowe Porta z dodatkową szybką z boku, drzwi garażowe Hormann bez automatu.

Pozdrawiam wszystkich szkieletorów. Chyba będę niedługo następny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby włascicel miał troche honoru / a nie ma/ to pocztą wysłał by dokumenty które mi zalega za zapłacona robote konstrukcję -atesty.

pół biedy że to co im wstrzywałem pokryło poprawianie pertactwa więc jestem na prostej :lol:

 

 

j-1942 obejrzalam fotki fajnie to nie wyglada ale jeżeli chodzi o mnie na szczeście karton-gipsow mi nie robili to jedno a dwa mialam w protokole odbioru napisane ze do konca marca ma byc wszystko wyslane poczta

 

i wlasciciel sam sie odezwal czekam na poczte, ma byc rowniez tzw. Karta gwarancyjna

nie wiem o co chodzi bo jak na razie bardzo narzekac nie moge, jak sie mocno uprę to zawsze cos znajdę

wobec mnie właściciel jest OK i mam nadzieję że tak pozostanie

 

jedno jest pewne nikt nie jest w stanie tego bezstronnie ocenić bo by musiał być w jednym z Was 24h na dobę

pewnie każdy coś zawinił i taki jest rezultat :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alek :lol: :lol: :lol:

Drzec koty o 3500 zeta za wstrzymane spieprzonej roboty

konstrukcja zapłacona

ocieplenie zapłacone

komin zapłacony

stelarze zapłacone

wata zapłacona

izolacja zapłcona

parapety zapłacone

parapety zew zapłacone

drewno które został na budowie odkupione

chcesz wiedzieć ile na mnie zarobił za całosc płacąc w termninie lub przed jak jęczał o zaliczke na wypłaty na ekipę

I to ja nie jestem w porządku? :lol:

GKF wstrzymane bo sama twierdzisz o obejrzeniu fotek że to żenada ze gosć na tupet krzyczeć że go oszukałem jak tak spierdzielił robote....

a to tylko było wstrzymanie do chwili jak przyjechał na budowe ze specem... i zaczął zachowywac się jak .....

Moze p. Bronek powinien tam rzadzić a nie ten gość :lol:

A tak z innej beczki to może warto zmienić branże bo trzeba byc ..... i zacząć sie leczyć jak sie walczy z inwestorem który chce dac mu wybudować jeszcze jeden dom/ a decyzja była i jest na tak aby budować jedna ekipą pod klucz dom dla rodziców/ ale jak sie ma w dupie inwestora to trzeba mieć w dupie taka firme wykonawcza. A jak wiesz wybudowanie domu pod klucz to kwota ok 200 000,- a nie 50-60000 za konstrukcje.

Co do zachowania Ok do Ciebie to nie ma wyjścia teraz musi byc potulny i grzeczny bo jak komus jeszcze podpadnie i pójdzie info to gośc jest juz spalony bo fama poszła i gosc musi robic wszystko aby mieć nastepne zlecenia. Oby jak najmniej miał zleceń bo to go nauczy że jak ktos wydaje to wymaga a nie jak się płaci to trzeba miec inwestora w dupie i isc na noże i to za jedyne 3500 tylko wstrzymane 8) .

I nadal twierdzisz ze wina jest po mojej stronie? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jak wróciłam do domku, leżały dokumenty

certyfikat na drewno, folię, gwarancja na domek i inne certyfikaty

 

 

Olka

a u Ciebie jakie tynki wew czy zew były nie takie

 

 

j-1942

trochę nadinterpetujesz moje zdanie, ale w końcu nie rozumiem to dalej na drugi chcecie firmę pod klucz, bo już się zgubiłam i nie wiem czy nie piszesz o tej samej

nie piszę że twoja tylko wina tylko że każdy w jakimś stopniu przeskrobał

może trochę emocje wzieły górę

ja na szczeście z powodu małej ilości gotówki nie mam firmy pod klucz i może dlatego na razie nie mam powodu do narzekań, poza dekarzami

resztę sami męczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co poradzic, ale ja nie jestem do końca zadowolona, chociaż wydaje mi się ze teraz mam gorszych fachowców , własnie kończš scianki z karton gipsu i skończyć nie moga a ja mam wrażenie że wszystko jest nierówne i zrobione byle jak :(

 

 

ja tak daleko nie jestem, ale ci od dachu doprowadzili mnie do szaleństwa i na dobrą sprawę postarzeli o kilka lat :(

moje szczęście osiągnęło prawie zenitu jak sobie poszli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola bije sie w pierś że tak ich broniłem to był mój BŁĄD i teraz jak tylko moge odradzam, ostrzegam, przestrzegam itd. Ale to jest nauczka i przestroga dla innych. Widzisz dzieki może zadymie ALEX ma wszystkie dokumenty, a reszta która zastanawia sie nad ta firma /oczywiście odradzam/ wie juz jak postepować i co rzadać zanim przeleja zapłate. A przedewszystkim patrzec na łapy i sprawdzać wszytko!!!!!!!!!!!! i nie wierzyć w doradzanie wszechwiedzącego wałściciela i bardzo uczulic kierownika aby sprawdzał wszystko aby tak jak w moim przypadku partactwo i niewiedza i nie doszkolenie firmy wykonawczej nie móc zwalać na kierowników budów!!!!

Najzabawniejsze że jeszcze inne ,,babole" wychodza z perspektywy czasu- czyli totalni partacze!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALEX wyjaśniam sprawę drugiego domu:właściciel mówił że robił juz domy pod klucz i był pomysł aby zlecic mu drugi dom aby wszedł i wyszedł robiąc na gotowo-ale chwała że do tego niedoszło i współczuje tym co to zrobili!!!!! :( . Teraz mam mozliwośc rozmawiać z innymi i mieć szanse porównać budowy i może wyłapac jeszcze inne knoty o których nie wiem a wyjda.

Alex poczekaj na firmy co wejda po nim czy wszytko jest ok np. kąty, rozstawy itd

A obiecał Ci ze wyczyści szczeliny zapchane trocinami miedzy płytami OSB na stropach ?

PS

Gosc podpisał mi na protolóle że dosle nie dosłał więc jest oszust i kłamca. To że dalej wyszły kwachy to nie obliguje go do tego aby nie dosłać. Trzeba było wiecej wstrzymać. :lol:

Ale swiat jest mały :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...